Чудовим помічником у побуті вважають паперові рушники, які завжди напохваті, коли потрібно. Від моменту своєї появи вони посіли тверду позицію серед інших побутових засобів. Побачити товар можна не тільки вдома, але й у громадських місцях. Рушники мають багато властивостей, що дає змогу економити. Вони вмить вбирають вологу, їх не потрібно прати. Особливо це важливо під час приготування їжі, коли звичайні тканинні вироби засмальцьовуються та промокають. Вони популярні у всіх сферах життя, гігієнічні і прості. До того ж нові технології дали змогу урізноманітнити дизайн, що зробило товар ще популярнішим.

Різновиди та способи складання паперових рушників

Виробники неабияк розширили асортимент паперових гігієнічних засобів останнім часом. Це пов'язано з великим попитом серед покупців. Є такі різновиди. Перший варіант — паперові рушники для загального користування — можна часто побачити у громадських місцях. Другий — побутові рушники, які господині ставлять на кухні або розміщають у ванній кімнаті. Двошарові вироби добре виконують свою функцію — вбирають вологу.

За способом складання вони бувають:

  • Листові. Найпоширеніший варіант, чудово підійде для місць, де проходить багато людей. Їх використовують у місцях з особливими вимогами до гігієни.
  • Рулонні. Назва говорить сама за себе й відома багатьом покупцям. Рулон поміщають у зручне місце, вішають на поручень і відмотують, якщо це потрібно.

Якісні показники

Головний показник — міцність, еластичність. Якщо рулон, що опинився в руках, моментально розсипається, він бракований, неякісний. Інший, і найважливіший чинник — функція вбирання вологи. Вона основна й головна, полотно обов'язково має залишатися в нормальному стані, навіть якщо контактує з водою. Коли ви протерли руки, шматочки паперу не мають залишатися на них. Згодом доведеться вимивати руки знову, але вже залишати їх мокрими.

Паперові рушники мають виготовляти з целюлози або якісної макулатури. Такі матеріали міцні, мають високу поглинальну здатність. Найчастіше такий товар дорожчий, він має кілька шарів. Це лідери серед інших різновидів товару. Уся сировина антиалергенна, молодим мамам не варто боятися протирати обличчя або ручки малюка.

ВВиробнича технологія

Найчастіше як сировину використовують макулатуру. Це вигідно для компанії і результат цілком добрий. На першому етапі вторинний папір очищають від різних забруднень. Потім оброблений, очищений та подрібнений папір відправляють на першу стадію подрібнення.

Подрібнює спеціальний дробильний агрегат, створений спеціально для таких перероблень. Він не пропускає великі шматки, відкидає зайві непотрібні елементи. Під час процесу туди поступово доливають воду, вкидають інший папір. Потім сировину пропускають крізь велике сито, а після цього у промивальний бак. Тривалість процесу залежить від обсягу роботи. Саме від цього надалі залежатиме ціна товару.

Воду, якою промивають матеріал, відправляють у каналізацію. Промиті елементи пропускають крізь спеціалізований млин дрібного помелу. Потім усе відправляють у проміжний зберігальний бак, звідти в напірний резервуар. Згодом отриману суспензію направляють у концентраційний регулятор. Її змішують з деякими компонентами, щоб мати ліпшу консистенцію. Після виконаної роботи всю масу кладуть на сітковий стіл, де безпосередньо роблять папір.

Стіл зневоднює матеріал, фільтруючи востаннє його за допомогою спеціальної сітки. Там відбувається ще кілька складних, але цікавих процесів, але врешті-решт остаточну роботу виконує сушильний барабан і верстат-транспортер. Такий складний шлях проходять звичайні паперові рушники, перш ніж потрапити в руки свого власника. Він складний, але врешті-решт тішить споживачів своїми корисними властивостями. Навряд чи в інтернеті є негативні відгуки щодо товару.

Показати ще 60 товарів