У повсякденному житті виникає безліч ситуацій, коли одноразовий посуд — незамінна й дуже зручна річ. Він рятує від безлічі клопотів, економить час, сили та, що важливо, фінанси. Сьогодні виробники пропонують не тільки традиційні тарілки, але й салатники, чашки з ручками, склянки різної форми й призначення, фужери, келихи. Попит на таку продукцію зростає постійно. Вона ідеальна для маленької кав'ярні, буде доречна на пікніку, на дачі або для обідів або просто перекусів в офісі. Завдяки широкій палітрі кольорів і різноманітності столових предметів, можна одноразовим посудом навіть сервірувати стіл на день народження.

З чого і як виготовляється одноразовий посуд

Щодо матеріалів, з яких виробляється одноразове столове приладдя, то вони такі:

  • Пластик. Найпопулярніший матеріал для одноразового посуду. Залежно від способу виробництва він може бути виготовлений з гранульованого або плівкового полімерного матеріалу. Для лиття під тиском застосовується гранульований пластик. Для такого методу необхідне спеціальне обладнання, він досить дорогий, й економічно вигідний для великосерійного виробництва.  Формування з плівки або листа — менш витратний спосіб, але й самі вироби виходять не настільки жорсткими як литі. Сучасні полімерні матеріали мають пластичні властивості, що дає змогу виробляти широкий спектр пластикових столових приладів. Також пластик може бути пофарбований у різні кольори, що дає змогу формувати набори посуду в одному кольорі або в декількох гармонійних відтінках. 

Серед пластикової одноразової продукції виділяють поліпропіленові й полістирольні товари. Перший вид вирізняється твердістю і стійкістю до гарячих речовин. Тому його можна використовувати для перших і других страв, а також гарячих напоїв. Другий тип — більш крихкий і тендітний. Він підходить тільки для холодних закусок і напоїв. У будь-якому разі, під час нагрівання в пластиковому посуді утворюється багато шкідливих і токсичних речовин, солі важких металів. Ці компоненти потрапляють в організм і порушують його нормальну діяльність. Для тих, хто турбується про своє здоров'я, найкращий одноразовий паперовий посуд. Він чудово витримує гарячу їжу й напої.

  • Папір. Його виготовлення вимагає суворого дотримання сантехнічних норм і технологій. Він має бути зручним у застосуванні, мати показний зовнішній вигляд. Виробники паперового посуду приділяють увагу дизайну. Такі вироби можуть бути просто однотонними. Однак спеціально призначений для проведення свят паперовий посуд виробляється з яскравими принтами. До переваг паперового посуду можна віднести гігієнічність та екологічну чистоту, він підходить для зберігання харчових продуктів, він підходить для гарячих продуктів, повністю унеможливлюється ймовірність поранитися гострими краями або осколками. Також паперовий посуд може бути рекламним об'єктом. На нього просто наносяться написи й малюнки, тому красивий брендований посуд із паперу може стати вдалим рекламним ходом.

Вибір одноразового посуду в каталозі ROZETKA

Купити одноразовий посуд можна прямо зараз, замовивши необхідний товар в інтернет-магазині Розетка. У каталозі можна знайти:

Тут можна знайти вже сформований набір одноразового посуду на різну кількість персон.

Показати ще 60 товарів