Зарядна станція CHOETECH BS009 / 3600 Вт / 3840 Вт⋅год / LiFePO4 (BS009)
Немає в наявності
75 999₴
Усі товари бренду CHOETECH
Опис
Функція швидкої зарядки
Вбудований зарядний пристрій потужністю 1500 Вт дозволить зарядити станцію трохи більше ніж за 2 години.
Універсальність та багатофункціональність
Це ті переваги, що роблять електростанції Choetech корисними в побуті та незамінними у надзвичайних випадках. У них великий набір інтерфейсних роз'ємів, тому до Choetech можна підключати як класичні вилки електроприладів, так і зарядні кабелі. Ця багатофункціональна електростанція оснащена входом змінного струму, портами USB-портами швидкої зарядки USB-A 20 Вт, портом PD 100 Вт, портом XT60, портами постійного струму DC, автомобільним портом, РК-дисплеєм і ліхтарем.
Аварійне резервне живлення
Мобільні електростанції Choetech виступають відмінним резервним чи аварійним джерелом живлення і виручать в різних ситуаціях. Ці пристрої призначені, щоб замінити основне джерело живлення на вулиці чи вдома у разі відключення електроенергії.
Кілька способів зарядки
Значна перевага цих портативних зарядних станцій полягає у повній екологічності та безпечності. Для заряджання акумулятора передбачені аж 3 способи: від мережі, автомобільний зарядний пристрій, та через підключення сонячної панелі. Тому з ними можна комфортно працювати у квартирі чи перебувати на природі.
Безпечність і надійність
Техніка, під’єднана до Choetech, буде убезпечена від поломок, оскільки електрогенератори оснащені додатковими функціями захисту від перенапруги, перевантаження, від перегріву та короткого замикання. Легкі, але міцні матеріали, з яких зроблений їх корпус, гарантують стійкість до пошкоджень та довговічність.
Характеристики
- Місткість зарядної станції
- Призначення
- Тип акумуляторів
- Тип (версія) розеток
- Європейська
- Вихідні інтерфейси
- Кількість портів USB Type A
- 2
- Кількість портів USB Type C
- 4
- Кількість розеток
- 3
- Вихідна потужність (загальна)
- Максимальна потужність пристроїв
- Тип заряджання станції
- Заряджання від автомобіля
- Заряджання від сонячної панелі
- Функції зарядки
- QC швидка зарядка 3.0
- Стандартна
- Вихідна сила струму
- 1 А
- 10 А
- 2 А
- 2.4 А
- 25 А
- 3 А
- Вихідна напруга
- 110 В
- 12 В
- 220 В
- 230 В
- 5 В
- Індикація
- З дисплеєм
- Одночасно заряджуваних пристроїв
- 10 шт
- Форма вихідного сигналу
- Чиста синусоїда
- Вхідна напруга
- 180 В
- 260 В
- Вхідний струм
- 10 А
- Захист від
- Зворотного струму
- Короткого замикання
- Надлишкової напруги на виході
- Надлишкової напруги на вході
- Надмірної розрядки
- Перегрівання
- Перезаряджання
- Матеріал корпусу
- Алюміній та ABS
- Циклів зарядки станції
- 3000+ циклів зі збереженням 80% ємності
- Розміри
- 584 x 320 x 464 мм
- Час заряджання від сонячної панелі
- 1500 Вт = 2.5 години
- Час заряджання від мережі
- 2.5 години
- Вага
- 43 кг
- Робоча температура
- -10 - +60 °C
- Колір
- Чорно-сірий
- Характеристики роз'ємів
- 3 х АС - 220V
Прикурювач - 12V/10A
XT60 - 12V/25A
1 х USB Type C - 100W
3 х USB Type C - 20W
2 х USB-A - 5V/2.4A
2 х DC - 12V/3A
- 3 х АС - 220V
- Країна реєстрації бренду
- Китай
- Гарантія
- 24 місяці
- Країна-виробник товару
- EAN
- 6932112104311
Відгуки та питання
- 5
зiрок 41 оцінок - 4
зiрок 9 оцінок - 3
зiрок 3 оцінок - 2
зiрок 3 оцінок - 1
зiрок 25 оцінок
- ДенисВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 2016
В качестве временного, простого и симпатичного решения за ~400грн можно повторить такой вариант. Нужно:
L74A 1Set Cooling Fan USB (2 USB вентилятора)
Фиксаторы для кабеля (заказывал там же)
Резинка - ДенисВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 2016
Коротко: у станции 2 критических недостатка, без работы с которыми по-хорошему её запрещено использовать (если хотите долгой и счастливой жизни для станции)
1 - перегрев. В прошивке заложено время срабатывания кулеров под 100 градусов
Ищем L74A 1Set Cooling Fan USB или Hot Mini Mobile Phone Cooling Fan (x2) или что-то подобное и добавляем снаружи на вдув/вдув+выдув принудительно, при включении станции. Добиться этого можно подключив USB кулеры в блок зарядки (я заказал там же на 4 выхода USB), а блок зарядки в выход 220 станции. Таким образом когда вы включаете инвертор - автоматически запускаются кулеры. При зарядке только остаётся не забывать включать инвертор чтобы станция охлаждалась
2 - инвертор. Транзисторы на нём вылетают из-за пробоя. Как минимум этот нюанс инвертора станции лечится хоть какой-то нагрузкой во время включения инвертора. То есть если вы поставите кулеры способом из п.1 - они будут кушать несколько ватт и всегда будут на низком старте, ожидая включения инвертора
п.1 проверил пару дней назад, присоединив к павербанку 2 дешёвых китайских USB вентилятора (на короткой гибкой ножке) и поставив станцию на зарядку. До 65-70% штатные кулеры и не думали запускаться (значит температура на термодатчике, который стоит на радиаторе внутри, была в рамках разумного для потребления 1.1кВт из розетки) потом включились. Станцию отключил чтобы дать ей остыть
Для сравнения, во время первой зарядки (без доп.охлаждения) внутренние кулеры включились в районе 15-25%. И уже начиная с этого процентажа пошла работа в аварийном режиме
Срабатывание внутренних кулеров станции (появление значка на дисплее) - сигнализирует о начале работы в стрессовом режиме и требуется увеличение доп.охлаждения/отключение станции для охлаждения. Такой вывод сделал лично для себя.
Для сравнения в XO PSA 700 кулеры включались мгновенно после включения зарядки и не стихали ещё несколько минут после 100%- Переваги:
- Цена, ёмкость, тип батареи, скорость зарядки, официальный дистрибьютор, гарантия 24 месяца
- Недоліки:
- Перегрев, надёжность инвертора
- Андрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість зарядної станції: 1021
Хлопці були в захваті. Говорили про те, шо це була одна з найкращих... прильот не зав оцінити довговічність.
- Переваги:
- Гарного тримає заряд
Відеоогляд Зарядна станція CHOETECH BS009 / 3600 Вт / 3840 Вт⋅год / LiFePO4 (BS009)
Поради по вибору
Підпишіться на наш канал
YouTube












