Мийки високого тиску стануть прекрасним рішенням для тих, хто хоче заощадити на послугах професіонала та відмовитися від бігу навколо авто з відром і ганчіркою. Зараз цей пристрій широко використовується й на звичайних станціях, будівельних майданчиках, промислових приміщеннях. Популярність такого агрегату зросла завдяки високій швидкості й ефективній роботи. З його допомогою легко очистити навіть складні забруднення за рекордно короткий термін без спеціальних навичок.

Характеристики мийок високого тиску

Подібне обладнання має попит у професіоналів різних галузей. З їхньою допомогою очищають покрівлю та стіни приватних будівель. Виробники випускають апарати потужністю від 80 до 200 бар. Вартість товарів безпосередньо залежить від цього показника. Власникам невеликого автомобіля буде достатньо агрегата із середніми показниками, а ось власникам вантажних машин і мікроавтобусів варто вибирати потужніші моделі.

Наявність системи водобору в універсальній мийці дасть змогу використовувати прилад у місцях, де немає прямого доступу до водопроводу. Це доповнення дає змогу подавати рідину через шланг.

Перед початком пошуку оптимального для себе пристрою треба розібратися в його особливостях і принципах роботи. Конструкція автомийки високого тиску складається з водяного помпового насоса, кабелю, електричного двигуна, захисного корпусу, шланга з декількома насадками та роз'ємами для розширення функціоналу. Працює агрегат завдяки мотору, який нагнітає тиск води та подає її в шланг.

Як вибрати універсальну мийку?

Оскільки у продажу представлений великий асортимент моделей із різним функціоналом,треба визначити, на які критерії потрібно звертати особливу увагу під час вибору. Фахівці рекомендують враховувати такі чинники:

  • Клас апарата. Виділяють побутові та професійні мийки високого тиску. Перші призначені для короткочасної роботи та відзначаються невисокою потужністю. У професійних приладах тиск водного струменя набагато вищий, що відразу відбивається на процесі експлуатації. Додатково вони мають безліч функцій. Побутові прилади — бюджетні, тому мають великий попит серед покупців.
  • Матеріал. Оскільки саме на насос припадають найбільші навантаження під час роботи, важливо, щоб він був міцним і стійким до зношування. Корпус і деталі зазвичай виготовляють із пластику, алюмінію або латуні. Металеві деталі більш надійні, їх легко ремонтувати та відновлювати.
  • Тиск насоса. Для отримання ефективного результату цей показник має варіюватися від 110 до 130 бар.
  • Фільтрація води. Ця функція потрібна для запобігання поломці компресора та потрапляння в нього різних твердих предметів, каміння й піску. Тому більшість виробів мають вбудовані сітки. Додатково варто придбати зовнішній фільтр грубого очищення, щоб контролювати його й очищати в разі потреби.
  • Довжина шланга. За допомогою цього елемента вдасться помити транспортний засіб із різних ракурсів, і не переносити водночас важкий апарат. Оптимальний варіант — шланг 7-9 метрів, але деякі моделі можуть мати до 12 метрів.
  • Автономність. Деякі апарати виконують забір води з водопровідної системи й окремих ємностей. У такий спосіб вдасться застосовувати девайс незалежно від близькості до цивілізації.
  • Наявність насадок. Зазвичай стандартні товари мають кілька насадок. Щоб виконувати безконтактне очищення з використанням пінних шампунів, треба окремо використовувати пінну деталь. Елементи з латуні матимуть більший термін експлуатації, ніж пластикові.

Розглянувши основні критерії, які впливають на зручність експлуатації приладу, треба підібрати перевіреного виробника. Зараз рекомендують купувати універсальні мийки брендів Karcher, Bosch, Elitech, Champion, Makita, Nilfisk, Интерскол. Ці компанії постійно вдосконалюють продукцію й зуміли заслужити довіру споживачів. Додатково варто ознайомитися з відгуками реальних користувачів, щоб дізнатися про особливості експлуатації певного товара та підібрати для себе найбільш прийнятний варіант на підставі отриманої інформації.

Показати ще 60 товарів