Щоб розширити свої можливості у роботі з пневмоінструментом, досить купити сучасний компресор високого тиску. Відгуки користувачів про компресори свідчать про їхню широку функціональність і практичність. І це абсолютно виправдано, адже різні типи компресорів допомагають якісно і швидко виконати багато видів робіт.

Залежно від сфери застосування розрізняють:

 • Побутові компресори.
 • Промислові компресори.
Ці прилади відрізняються технічними характеристиками, потужністю і продуктивністю. Наприклад, для гаража будь-якого автолюбителя не зайвим буде маленький компактний компресор для пофарбування авто. В стоматологічному кабінеті також незамінним буде повітряний компресор високого тиску.

Вибираємо компресор

Який же з типів компресорів вибрати вам? Залежно від характеристик продуктивності, тиску, чистоти повітря, варто віддати перевагу поршневому або гвинтовому компресорам.
Поршневі компресори можуть бути двох видів:
 • Поршневі безмасляні компресори.
 • Поршневі масляні компресори.
Купити маленький безмасляний поршневий компресор найдешевше. Але його функційні можливості досить обмежені. Такий поршневий компресор використовують для фарбування невеликих предметів, підкачування коліс в автомобілі.
Масляний повітряний автомобільний компресор використовується більш широко. Його можна розглядати в якості серйозного помічника не тільки в гаражі для особистого авто, але й на станціях автосервісу.
Автомайстерні використовують потужні професійні поршневі компресори. Якщо ви потребуєте саме такого приладу, необхідно розглянути, які моделі повітряних компресорів краще купити саме вам.
У картер двигуна електричних поршневих компресорів для фарбування авто заливають масло, і це та характеристика, яка їх об'єднує. В іншому ж можливі варіанти. Потужні автомобільні електро компресори можуть працювати з прямим і ремінним приводом. Компресори з ремінним приводом бувають одно- і двоступінчасті. Двоступінчасті компресори вважаються надійнішими, продуктивними й тихими у роботі. Ціна таких авто компресорів трохи вища, але якщо ви робите ставку на якість і функціональність, ваш вибір — двоступінчасті електро компресори.
Якщо ви вирішили купити поршневу модель авто компресора, то зробили вибір на користь таких якостей:
 • Невисока ціна компресора для фарбування авто.
 • Широкий вибір різних моделей і марок компресорів.
 • Простота експлуатації та технічного обслуговування.

Гвинтове обладнання

Гвинтовий повітряний компресор найефективніше промислове обладнання для пневмоінструментів. Його експлуатаційні витрати досить незначні, порівнюючи з робочими якостями. Гвинтові компресори бувають двох видів:
Стаціонарні.
Пересувні.

Будь-які гвинтові компресорні установки відрізняються гарантованою надійністю і відмінною функціональністю. Якщо ви вирішили придбати одну з моделей гвинтового компресора, то вам стануть доступні такі переваги цього обладнання:

 • Практично безшумна робота.
 • Нескладне технічне обслуговування.
 • Простота виконання ремонтних робіт.
 • Довговічність.
 • Економічність.
 • Стійкість до несприятливих умов експлуатації приладу.

У разі, якщо вам незручно використовувати електричне обладнання, пропонуємо вибрати з нашого електронного каталогу дизельний компресор. Він може бути створений на основі як гвинтового, так і поршневого обладнання. Основною перевагою дизельного компресора є його висока мобільність. Дизельний компресор не залежить від електричної мережі 220 В. Його можна встановити там, де вам необхідно виконати роботи незалежно від наявності джерела електроенергії. Дизельні компресори можна використовувати для фарбування авто. Маленький компресор стане в пригоді у дачному господарстві.

Продаж компресорів за найвигіднішими умовами

В інтернет-магазині ROZETKA вам можуть продати поршневий повітряний компресор у Сімферополі або Запоріжжі. Ми також здійснюємо продаж електричних і дизельних компресорів для фарбування авто в Донецьку або будь-якому іншому місті. Ціна на компресори однакова для будь-якого регіону України.
Зробіть електронне замовлення або зателефонуйте нашим менеджерам, і всього через декілька днів ви зможете значно розширити можливості роботи свого пневмоінструмента завдяки сучасному компресору. Ми продаємо тільки якісні та надійні повітряні компресори для побутового і промислового використання.
Показати ще