- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Просто класна річ! Дуже задоволений.
- Переваги:
- Ціна, якість.
- Недоліки:
- Немає
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Досить не поганий варіант.
- Недоліки:
- Не має
- Константин П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Неплохой вариант для бытовых моментов.
- Переваги:
- Цена сборка
- Недоліки:
- Отсутствует насадка ф20mm. Забыли положить.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
Представник постачальникаДобрий день. Даруйте, буває виробник змінює комплектацію.
- игорьВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Паяльник на вид хоть и простенький но выполнен качество.греет хорошо.
Чемодан конечно реально фольга .- Переваги:
- Дёшево и сердито
- Недоліки:
- Чемодан
- Анатолій Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не зрозуміло як регулюється температура
Представник постачальникаДобрий день, Анатолій! Температура в цій моделі не регулюється. Паяльник нагрівається до робочої температури 300 °C.
- Василь Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
З вигляду мені сподобався ,приємний в руках і кейс вмістимий-компактний
- ВадимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Беріть і все буде ок) не бачу сенсу переплачувати за якісь бренди) головне паяти по часу , вірно відмірювати відстані паяння труби , не перегрівати і все буде огонь у вас.
- Переваги:
- якість, функціонал за свої кошти , попаяв всю котельню 32 трубой все круто)
- Недоліки:
- на даний момент нема!
- Віталій Х***
Регулятор нагріву,де?
- Олег Ч***
Віталій, дякую що задали питання. Бо я й не замітив відсутність регулятора, і думав замовити.
- Олександр Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Паяльник супер!!!виготовлений якісно,простий для використання.
- Переваги:
- Ціна, якість.
