Відгуки покупців про Генератор бензиновий Daewoo GDA8500E-3 7 кВт 3 фази електричний пуск

8 відгуків Код:  363689028
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Знаю , що у бренда сервіс хороший і підтримка, тому генератор обирав серед Дево.
    Прийшов добре запакований з усім необхідним.
    У роботі ще не був, але я не сумніваюсь у якості.

• Валерія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купували для невеличкого приватного будинку за містом, так як частенько бувають перебої з електрикою. Для наших потреб його більш ніж достатньо, особисто я нічого поганого сказати не можу

• Женя
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брав для невеликого будинку, зі своїми задачами справляється. Спочатку ознайомився з інструкцією, запустив, все працює. Що сподобалося: автоматичний регуляторо напруги, дисплей, електричний пуск, потужність, якість збірки. Звісно трошки заважкий, але колеса роблять свою справу, тому пересувати легше. Покупкою задоволений.

• Вячеслав Нечипоренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Нажаль, але хочемо повернути його в магазин. ПРИЧИНА: Параметри заявлені неправдиві. Максимум на 3 фази 5,4квт. Але то не все, ще проблема у нього з герцами. Заявлені 50 герц не дає, вони скачуть в залежності від навантаження на нього і упс не хоче з ним корректно працювати.

Переваги:
    Не виправдав сподівання
    Недоліки:
    Виробник дає неправдиві технічні характеристики
    • Сергій Са

герци налаштовуються в ручну на карбюраторі, під Ваши параметри користування (налаштовуються на робочій нагрузчі)
      Треба було ознайомитись з темою пере купівлею, бо то є норма для не інверторних генераторів!
      А ось за потужність хотілося би якихось доказів!
      Бо Ви явно некомпетентні в питаннях генераторів!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Продавець не відреагував на мої зауваження. На телефон додзвонитися не можу .

Переваги:
    Відсутні
    Недоліки:
    По факту не видаєте заявлену потужність майже на 2 кВ менше
    • Дмитрий Бурлаков

Это трёхфазный генератор, на одну фазу 2 квт и должен выдавать.

• Валерий Решотка

Номинально он должен выдавать на 3 фазы 7 кВ я его брал под 6 кВ 3 фазный теплодуй проммышленый но не тянет его когда грузишь его то при потреблении 5,2-5,4 он выключает автомат. Так что пережде чем давать советы прочитай внимательно

• Валерий Решотка

Для тех кто не понял на 3 фазы выдает 5,2-5,4 кВ при потреблении 380 отопитель

• Костя Сюмак

Норм

• Рома Шелегеда
    Продавець: Rozetka

Подключили этот генератор к насосу воды 17 этажного дома (два подъезда). Запустил и потянул отлично. Напор полноценный до 17 этажа.
    Будем покупать еще один. Мотор на насосе 4,4 кВт.

Переваги:
    Потянул насос воды на 17 этажке (4,4 кВт).
    Недоліки:
    Пока нет.
    • Валерий Решотка

Логичный вопрос, пусковой ток какой у насоса? 4 кВ это минимум 8 кВ это импортные насосы а если брать советские и Украинские сборки то могут х3

• Сергій Са

Валерий Решотка у чому логіка питання?)
      Як двигуни насоса залежать від країни походження?)
      З такою висотою підйому 17 поверх ~ 55метрів, тобто 5.5атмосфер пусковий ток скоріше за все 4-5х+
      Але розумні люди вже давно вигадали, а інші розумні люди давно застосовують у таких випадках - устройство плавного пуску!

• Роман
    Продавець: Rozetka

Купили этот генератор для обеспечения работы насосов отопления в двух подъездах 17 этажного дома. Общая мощность насосов 3,5 кВт. Естественно, запустились. Пока только проверили, что тянет. Дальше сделаем обкатку. Хочу еще попробовать запустить насосы воды. 4,4 кВт. Позже добавлю отзыв.
    Пытались запустить первый запуск электро стартером, после нескольких раз по 10 оборотов не завелся. С ручного стартера запустился со второго рывка. Дальше уже электро стартер запускал без проблем.

Переваги:
    Красивый, хорошо собран, легко управляем
    Недоліки:
    Долго собирать ножки, колеса, ручки.