Відгуки покупців про Генератор бензиновий Daewoo GDA 3500 2.8/3.2 кВт AVR

226 відгуків Код:  4698134
  • Богдан Брондукофф
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Поки що все ок, користувався не так багато, але точно можна сказати що він тихіший за інші сусідські,тягне все що треба.

Вітаємо, Богдане! Ми вдячні Вам за придбання цього електрогенератора від Daewoo. Раді, що Ви задоволені його роботою. Упевнені, так буде й надалі. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Всеволод Герасименко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хороший генератор за свої гроші. Купляв для газового котла. Але АВР функція не працює - якщо підключити стабілізатор разом з котлом, то стабілізатор працює нерівно, тобто постійно включається і виключається. Але якщо дати на генератор додаткову нагрузку, наприклад фен, то стабілізатор починає працювати рівно, а це значить, що можна підключати генератор до газового котла, але з додатковою нагрузкою. Генератор також зміг запустити насосну станцію (потужністю до 2КВ) в приямку колодязя.

Переваги:
    Хороший генератор за свої гроші. Купляв для газового котла і для насосної станції.
    Недоліки:

Добрий день, Всеволоде! Дякуємо за придбання бензинового генератора цієї моделі. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили його роботу та поділилися власним досвідом експлуатації. У ситуації, що виникла, імовірно, потрібно налаштувати частоту струму. Вона регулюється гвинтом холостого ходу. Налаштування можливе за допомогою ватметра або тестера, що має функцію вимірювання частоти. Частота струму має відповідати значенню 50 Гц. У разі виникнення додаткових запитань щодо використання, будь ласка, звертайтеся на гарячу лінію представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Бажаємо довготривалого успішного користування!

• Сергій Са

Підключить заземлення!

• Олег Кузнецов

Все чудово

Добрий день, Олегу! Ми вдячні Вам за придбання і високу оцінку бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації!

• Алексей Веретильный
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератор не успел пройти обкатку. Проработал 40 минут и заглох. После заводится и сразу глохнет. Уровень масла в норме, бензин в наличии. Я в шоке.

Добрий день, Олексію! Прикро, що сталася ця ситуація. Можливо, Вам не вдалося розібратися з експлуатацією або виникла несправність. Для уточнення обставин і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться на гарячу лінію представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Ми зможемо допомогти!

• Сергій Бондаренко

Хороший генератор

Вітаємо, Сергію! Ми вдячні Вам за придбання та високу оцінку бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації!

• Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератор чудовий, все працює.

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Евгений Гончаров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Неплохой генератор , все же друг моего ланоса , оба Daewoo . Пользуюсь пока неделю , конечно многово сказать не могу еще на обкатке . Но на вид аппарат добротно сложен , время покажет потом отпишусь . А так пока все норм .

Переваги:
    Бак большой емкости , работает не громко , заводится пока быстро .
    Недоліки:
    Все же размерчик большеват , ну остальное пока не обнаружил

Вітаємо, Євгене! Ми вдячні Вам за вибір і придбання бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Добре, що Ви високо оцінили його використання та знайшли час, аби поділитися відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!

• Кучер Антон

Недорогий Генератор для побутового користування

Переваги:
    Ціна-якість

Добрий день, Антоне! Дякуємо Вам за придбання бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Добре, що Ви позитивно оцінили його використання та залишили свій відгук. Бажаємо успішної експлуатації і надалі!

• Андрей Романюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прислали не рабочий не запустился,вернул в тоже день,прошло 14 дней,деньги не возвращают,сказалили в военное положение сроки увеличиваются.

Добрий день, Андрію! Прикро, що сталася ця ситуація. Ми хочемо більш детально розібратися в обставинах ситуації відмови в роботі генератора. Будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном гарячої лінії представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Ми завжди готові допомогти!

• Стефура Ольга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Добрый день. Товар получили. Залили новое масло, бензин и запустили. Все сделали по инструкции, проработал 30мин. После отключения через 40 мин. времени попробовали запустить и не удалось. Третий раз также не заводится.

Недоліки:
    Не заводится
    • Роман Сидоренко

Затвор повітрязабірника у правильному положенні по запуску двигуна?

• Стефура Ольга

Так, все у вірному положенні. Там момент в тому, що поки генератор повністю не охолоне - він не запускається. Ще й працює з постійною пробуксовкою. Відправляю назад(((

Добрий день, Ольго! Прикро, що сталася ця ситуація. Можливо, Вам не вдалося розібратися з експлуатацією. Для консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться на гарячу лінію представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Ми зможемо допомогти Вам!

• Сергій Красновський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все супер, приїхав бистро, забрав з резетки, працює гарно. Завівся з першого разу, пока на обкатці.

Вітаємо, Сергію! Ми вдячні Вам за придбання та високу оцінку електрогенератора Daewoo цієї моделі. Раді, що Ви задоволені першим використанням. Упевнені, так буде й надалі. Бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!

• Игорь Бондарь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовив 24.08.2023 прийшов 28.08. Зі мною не зв'язалися. Гарантійний талон незаповнений.

Переваги:
    Генератор сподобався.
    Недоліки:
    Написані вище.
    • Данило Губаль

Почитайте посилання

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання бензинового генератора цієї моделі. Раді, що Ви задоволені своїм вибором. Для гарантійного звернення достатньо товарного чека або номера замовлення. Бажаємо успішної, безперебійної експлуатації на довгий час!

• Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил такой генератор для аварийного питания частного дома. Проверил, газовый котел от него и водяной насос в скважине работают.
    Запустился с одного рывка.
    Нельзя сказать, что беззвучный, но если он работает на улице или в гараже (нельзя включать в закрытом помещении), то в доме почти не слышен.
    Масло с завода сразу же слил, его там по минимуму. Залил полусинтетику 10-30.
    Организую легкое переключение дома на питание от генератора и от сети, в зависимости от ситуации.
    Даже если и не для блэкаутов, то пусть стоит.
    Пока цена вменяемая, почему бы не купить?

Переваги:
    Компактный, качественный.
    Недоліки:
    Пока не обнаружил.
    • Максим Козорезов

А какая мощность у вашего насоса в скважине?

Вітаємо, Романе! Ми вдячні Вам за придбання бензинового генератора Daewoo цієї моделі та найвищу оцінку. Раді, що Ви відзначили переваги використання пристрою і знайшли час, аби поділитися власним досвідом роботи в цьому відгуку. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Роман Шелегеда

Мощность насоса в скважине - 1,1 кВт.
      220 вольт.

• Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Доставили генератор 15.08, завівся без проблем, але після проходження обкатки на ранок під генератором утворилась невелика калюжа з бензину. Паливний кран в положенні "off" підозрюю що тече з карбюратора

Переваги:
    Пока не виявлено
    Недоліки:
    Тече бензин

Добрий день, Євгене! Дякуємо за придбання електрогенератора цієї моделі. Для уточнення обставин ситуації, що виникла, і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться на гарячу лінію представництва компанії Daewoo Power в Україні за номером 0 800 75-72-57. Ми зможемо допомогти Вам!

• Олег Бригеда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Забрав сьогодні замовлений генератор. Працює. Але де акційний інвертор?

• Олег Бригеда

Вибачте, що турбую дуже зайнятих співробітників компанії, яка САМА НАПИСАЛА, ЩО З ГЕНЕРАТОРОМ ПРИЙШЛЕ АКЦІЙНИЙ ІНВЕРТОР.
      ДЕ ІНВЕРТОР???

Добрий день, Олегу! Ми вдячні Вам за придбання електрогенератора Daewoo цієї моделі. Для уточнення обставин ситуації та вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться в чат-бот служби підтримки в Telegram: посилання. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Вячеслав Кравченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Приїхав з не заповненим гарантійним талоном, є нарікання на монтаж проводки генератора.
    Поки що, працював 1 годину без навантаження, все ок.

Переваги:
    Легкий, тихий
    Недоліки:
    Монтаж проводки генератора

Добрий день, В’ячеславе! Ми вдячні Вам за придбання електрогенератора цієї моделі. У разі виникнення будь-яких труднощів чи запитань щодо експлуатації, будь ласка, зверніться на гарячу лінію представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Ми завжди готові допомогти!

• Микола Заєць

Всім довольний

Вітаємо, Миколо! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Раді, що Ви задоволені своїм вибором. Бажаємо успішної експлуатації!

• Евгений Коваленко

Працює відмінно

Вітаємо, Євгене! Дякуємо за покупку та високу оцінку електрогенератора Daewoo цієї моделі. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Роман Столяров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Рад приобретению, хорошо работает.

Вітаємо, Романе! Ми вдячні Вам за придбання електрогенератора Daewoo цієї моделі та найвищу оцінку. Раді дізнатися, що Ви задоволені його роботою. Бажаємо успішної експлуатації і надалі!

• Дмитрий Мальчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

3 дня назад как забрал данный генератор, доставили быстро. Обкатку начала проходить в тот же день, вчера уже полноценно подключал на полную его. Работает хорошо, нормально заводится без особых усилий.

Переваги:
    Пока все устраивает в работе данного генератора.
    Недоліки:
    Не обнаружено.

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його використанням і знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Бажаємо довготривалої успішної експлуатації!

• Сергій Лучко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Цей генератор просто - супер! Він легкий та потужний, ідеальний для використання в будь-яких умовах. Запускається швидко, а механізм автоматичного вимикання дозволяє економити паливо. Рекомендую!

Вітаємо, Сергію! Ми вдячні Вам за вибір і покупку бензинового генератора Daewoo. Раді, що Ви задоволені його використанням і знайшли час, аби поділитися відгуком. Бажаємо успішної експлуатації!

• Володимир Довжекно
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарниий генератор для дому, вже місяць виручає. Заводиться легко, сам по собі не дуже важкий, перенести при можно і самому. Поки можу тільки подякувати!

Переваги:
    Офіцінйа гарантія 3 роки, нормально функціонує
    Недоліки:
    Не виявлено

Добрий день, Володимире! Ми вдячні Вам за придбання бензинового генератора Daewoo. Раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі та знайшли час, аби поділитися відгуком. Бажаємо успішної експлуатації!

• Сергей Иванович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Покупал еще в 2016. Не соответствует заявленным характеристикам от слова совсем. По факту номинальная мощность не более 1,5-1,7кВт. Это чтобы работал при частоте не менее 50 герц. При нагрузке 2 кВт частота проседает до 48,это предел для бытовой техники (при макс. допустимых 53Гц без нагрузки). Обмотка альтернатора - крашенный алюминий, со всеми вытекающими. Короче, если таки решитесь купить этот генератор - рассчитывайте на нагрузку не более 1.5 кВт. Это чтобы отработал хотя бы часов 300-400 при регулярном ТО. И сразу проверяйте клапана, они изначально перетянуты(зазоры). В общем, обычный маломощный китаец более-менее качественно собранный.

Переваги:
    Симпатичный внешне
    Недоліки:
    Достаточно
    • Олександр

Если генератор прожил 7 лет- это отличный генератор!
      Радоваться надо!!!
      С другой стороны-а чего Вы только сейчас отзыв написали, если все 7 лет генератор Вас не устраивал...?
      Ну а насчет герцовки-даже школьник знает- что частота может с изменением нагрузки плавать, в пределах 10% -это вполне допустимо и технике от этого ничего страшного не будет, только если у вас не запитан какой-то привередливый итальянский газовый котел...

• Сергей Иванович

А с чего вы взяли, что это мой первый отзыв об этом генераторе, Олександр? Самый главный недостаток этого генератора - это неправдивая (мягко говоря) информация о его реальных характеристиках.

Добрий день, Сергію Івановичу! Дякуємо за вибір техніки нашої торговельної марки. Шкода, що Вам не вдалося оцінити всіх переваг цього електрогенератора. На жаль, Ви не зазначили, яким чином приєднуєте електричні прибори до генератора. У деяких випадках рекомендовано розподіляти навантаження між обома розетками, що розташовані на лицевій панелі силової установки. Також можливо, що генератор несправний. Ви маєте змогу звернутися до сервісної служби за телефоном гарячої лінії представництва компанії Daewoo Power в Україні для діагностики та, імовірно, ремонту пристрою: 0 800 75-72-57. Ми завжди готові допомогти!

• Александр Прудкий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Я очень доволен покупкой генератора Daewoo GDA 3500. Он превзошел все мои ожидания по качеству и производительности. Я использовал его для питания моего дома во время отключения электроэнергии, а также для ремонта на даче. Генератор легко запускается и работает бесшумно, что является большим плюсом для меня, так как я не хотел бы беспокоить соседей. Он также очень экономичен в использовании топлива, что делает его очень экономичным в эксплуатации. Я рекомендую генератор GDA 3500 всем, кто ищет надежный и высококачественный генератор для своих нужд.

Переваги:
    Медная обмотка, защита, не очень тяжелый, легко запускается
    Недоліки:

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання бензинового генератора Daewoo. Раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі та цілком задоволені експлуатацією. Упевнені, так буде й надалі. Вдячні за відгук. Бажаємо успішного користування на довгий час!

• Юрій Нестеренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Якісний генератор та не дуже прожерливий. Мені вистачає для будинку. Заводиться легко, обкатку швидко пройшов, підключаю 90 % від номінальної потужності і все добре працює.

Переваги:
    Начебто мідна обмотка, нормально тримає оберти, гарантія 36 міс.
    Недоліки:

Вітаємо, Юрію! Дякуємо за придбання електрогенератора Daewoo цієї моделі. Раді, що Ви відзначили переваги пристрою і задоволені його роботою. Також вдячні за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Мар'ян Петрів
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після 40 мотогодин почав брати масло і диміти!

Добрий день, Мар’яне! Дякуємо за придбання бензинового електрогенератора Daewoo цієї моделі. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Ми завжди готові допомогти!

• Андрій Кондратюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил гену в далеком 2016 году.
    Из-за орков теперь можно полноценно проверить как работает, до этого пару раз по пару часов в год может запускал.
    В общем гена отличный, расход терпимый. Отдавал на чистку карбюратор так как он засрался, так же начало подтекать масло с датчика на двигателе, поджимаю переодически, вроде не критично. Мастеру нужно будет показать.
    В остально доволен покупкой, на пару часов в день с головой.

Переваги:
    Чистый синус
    Недоліки:
    Почему-то подтекает масло с проводка (датчика) на двигателе.
  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Доповню свій відгук від 24 січня 2022. У серпні почав видавати 80 вольт, поворушув усі контакти - відновилась напруга 230 вольт. Далі якийсь з гвинтів всередині викрутився і все поламав. Обмотка виявилась - алюміній пофарбований під мідь. Вартість якісної роботи по заміні обмотки на мідь і відновленню його роботи, близько 7 тис. грн. Висновки робіть самі.

Добрий день, Павле! Дякуємо за придбання бензинового генератора Daewoo цієї моделі. Шкода, що виникла описана ситуація. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії представництва компанії Daewoo Power в Україні: 0 800 75-72-57. Ми зможемо Вам допомогти!

• Роман

Працює дуже добре.....

• Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь цим генератором з осіні 2017 року (тобто повних 4 роки).

Періодично міняю мастило mannol 7512 (10w-30), придбав каністру 5 л. з генератором, досі ще не використав все. Заливаю 92й бензин. Зберігаю в гаражі, працювати викочую на вулицю.

Точно можу сказати, що навантаження в 3 кВт він тримає (Тестував вже після окатки. 10 хвилин, не більше). При цьому стрибає і хоче втекти. Напругу регулює і видає завжди біля 230 вольт, але є і проблема - частота струму. Без навантаження - 53 Гц, з навантаженням від 2.3 кВт частота падає і навіть безперебійник для компьютера працює вже виключно від свого акумулятора. За моїми спостереженнями - 1.5 - 2 кВт це навантаження, при якому він себе нормально почуває, його не сильно трусить, і на виході струм нормальної якості. Тобто ніяких 2.8 кВт, які вказані як номінальні, а тим більше 3.2 кВт, які так гарно намальовані на ньому.

Паливна трубка пересохла роки через два, вона просто обломалась від вібрації, генератор заглох, а бензин собі витікав з баку. Паливний кран не перекриває подачу палива, саме тоді я це і дізнався.

З обслугововування за 4 роки: бензин, мастило, паливний шланг.

Не можу не відмітити, що ніколи не було проблем з запуском, хоч там +30, хоч -15 на вулиці.

Цієї моделі вже нема у продажу, але продаються такі самі під іншими назвами, тому вважаю свій відгук актуальним у 2022 році.

Витрати бензину - повного баку вистачає на 1 рік.

Можу рекомендувати генератор до покупки з врахуванням описаного вище.

Усі прилади, які у мене є - працюють від Daewoo GDA 3500. Я не чекаю поки відновиться електропочтачання щоб скористатись газонокосаркою, електропилкою, попрацювати за компьютером. Я просто доливаю бензин і займаюсь тим, що собі придумав.

Вітаємо, Павле! Щиро дякуємо Вам за вибір і придбання бензинового генератора Daewoo та Ваш розгорнутий відгук із фото про його роботу впродовж тривалого строку. Раді, що загалом Ви задоволені використанням цієї силової установки. Бажаємо успішної експлуатації й надалі!

• dimchik529

Дійсно дуже корисний відзив. Вся інформація, надана у відзиві вірна. Маю генератор на базі даного генератора daewoo 3500 dfe. Нажаль констатую той факт, шо дісно набагато занижені технісні показники потужності, що вказані на самому генераторі. Ніяких 2.8, а тим паче 3.2 там немає. Максимуму що може видвати даний генератор це номінал в межах від 1.7 до 2.0 і максимум від 2.0 до 2.3. Якщо більше то гегератор просто давиться і хоче захленутися. Хоча на перший погляд генератор здається масивним і дуже важкий. Я спідівався, що він буде видавати не тільки 3.2, а навіть запас потужності буде для пускових струмів. Але нажіль нас обдурили на цілий кіловат. Виробнику треба переглянути тезнічні характеристики потужності даного генератора і не дурити людей маркетинговими прийомами у надписах, які не відповідають дійсності. Єдина перевага моєї моделі це те, що вона запускпється зі стартера і працює на газу.

Добрий день! Можливо, Ваш генератор має технічну несправність. Будь ласка, зверніться до сервісної служби, контакти якої можна дізнатися безпосередньо у продавця цього товару.

• Володимир Таранов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюся ним не так часто але предпочитаю мати такий пристрій що б не сушити весла коли світло вимикають. Головне інколи вмикати генер для профілактики.

• Валерий Крупа
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Валерію, раді вітати Вас! Дякуємо за вибір і придбання бензинового генератора GDA 3500. Сподіваємося, використання пристрою впевнить Вас в тому, що він вартує 5 зірок. Бажаємо безперебійної експлуатації виробу ТМ Daewoo на довгі роки!

• Андрей Левченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератором доволен, заводится легко, обкатку прошел сейчас, эксплуатирую по полной. Напряжение держит, обмотка в генере хорошая по ощущениям. Расход топлива примерный 0,5 л в час. Со своей задачей справляется, взял для подпитки дома, все необходимое держит если рассчитывать правильно пусковые токи.

Переваги:
    Довольной мощный, бак на 18 л. хорошо запускается
    Недоліки:
    Пока не проявлялись.
  • Алексей Марценюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вопрос к представителям бренда: мой генератор куплен в 2015г. Он еще с оранжевым баком и на нем не написано AVR, это обозначает, что в нем нет AVR?

• Представитель бренда Daewoo

Здравствуйте, Алексей! Благодарим Вас за приобретение бензинового электрогенератора Daewoo этой модели. Ваша силовая установка оснащена автоматической регулировкой напряжения AVR. Спасибо за Ваш вопрос. Желаем дальнейшей успешной эксплуатации!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Такой вопрос: если залить синтетическое масло XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA Super Synthetic, ничего с ним не случится?

• Представитель бренда Daewoo

Добрый день, Дмитрий! Для консультации по данному вопросу обратитесь, пожалуйста, по телефону горячей линии компании Daewoo Power в Украине: 0-800-757-257. Мы всегда рады помочь!

• Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератором пользуюсь редко. В целом все устраивало. Но когда захотел поменять масло, не смог открутить пробку, как не старался. Болт слизался полностью, масло слить не смог. Ладно, просто долил и пользовался, пока в очередной раз он не сдох и больше не заводился. Решил проверить свечу, а выкрутить её нереально, зажата так что ключ который был в комплекте свернул полностью, а свеча на месте. Ну что это за сборка где все закручено с таким усилием?! Вроде как на один раз собрали на вечно и все! А так генератор нормальный.

• Представитель бренда Daewoo

Здравствуйте, Владимир! Спасибо, что выбрали технику нашей торговой марки. Рады, что в целом Вы довольны работой этой модели бензинового генератора Daewoo. В описанной Вами сложившейся ситуации обратитесь, пожалуйста, по телефону горячей линии компании Daewoo Power в Украине: 0-800-757-257. Мы сможем Вам помочь!