Підгузки: якими вони бувають

Підгузки - це спеціальні гігієнічні трусики, які допомагають малюку залишатися в комфортних умовах навіть після відвідування туалету. Такі предмети гігієни є вкрай необхідними для абсолютно кожної дитини. Їх використовують як для новонароджених малюків, так і для дітей, яким виповнилося трохи більше року. Саме підгузки стали невід'ємною частиною гардеробу малюка для домашнього вжитку, а також для прогулянок на вулиці.

Виробництвом підгузків займається безліч виробників. Кожний із них намагається довести свою продукцію до рівня справжньої досконалості. Річ у тім, що саме від цього аксесуара багато в чому залежить комфорт і навіть здоров'я дітей. Тому виробники постійно продумують нові технології виготовлення дитячих памперсів, які були б максимально зручними й безпечними для крихітки.

Абсолютно всі моделі візуально нагадують звичайні трусики. Проте, виготовляються вони не з тканинних матеріалів, що та відрізняє їх від звичайної спідньої білизни. Між нижнім і верхнім шаром підгузків розміщується шар спеціальних наповнювачів, які дають змогу оперативно увібрати рідину. Часто таким наповнювачем виступає гідрогель або спеціальний ватний шар. Важливо, що всі ці матеріали є гіпоалергенними. Вони абсолютно безпечні для дитини та не викликають у неї подразнень шкірного покриву.

Сучасні батьки зможуть вибирати своєму малюкові підгузки трьох основних категорій:

  • Одноразові підгузки вважаються найпоширенішими товарами. Вони призначаються для одноразового використання. Після того, як дитина один раз справить нужду, такі памперси треба викидати. Найчастіше такі моделі постачаються в упаковках у досить великій кількості. Їхня анатомічна форма буває стандартною або більш оригінальною.
  • Багаторазові підгузки менш поширені та користуються не такою високою популярністю. Проте, вони привертають увагу батьків, які бажають заощадити на таких предметах гігієни. Після того, як малюк забруднить підгузок, його цілком можна випрати та після просушування знову надіти на дитину. Так само, як і одноразові варіанти, вони постачаються в наборах, де є відразу кілька памперсів такого різновиду.
  • Підгузки для плавання,, які призначені спеціально для плавання, з'явилися порівняно недавно. Оскільки багато батьків намагаються записати своїх малюків у басейн, поява таких аксесуарів стала повною необхідністю. Такі модельки можуть добре упоратися з попаданням вологи та зможуть стати надійним захистом дитини під час відвідування басейну.

Підгузки відрізняються між собою й за анатомічними особливостями. Зокрема, багато виробників випускають дві модельні лінійки для дівчаток і для хлопчиків. У розробці таких моделей враховуються індивідуальні особливості статури дітей обох статей. Завдяки цьому виробникам вдалося виготовити підгузки, які змогли б стати максимально комфортними для кожної дитини.

Як вибрати

Вибираючи підгузки, потрібно орієнтуватися насамперед на вік малюка. Залежно від середньостатистичної ваги дитини в тому чи іншому віці, потрібно вибирати розмір памперса. Також варто вибирати моделі, які розроблені спеціально для хлопчиків або дівчаток, з огляду на їхню максимальну зручність.

Щоб визначитися з конкретним виробником, зверніть увагу на відгуки попередніх покупців. Зокрема, одні з найбільш сприятливих відгуків отримала продукція торгової марки Huggies.

Показати ще 60 товарів