Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Ветпрепарат Dolfos Мультикаль 90 таблеток для собак (125-90) - зображення 1

Ветпрепарат Dolfos Мультикаль 90 таблеток для собак (125-90)

Код :  495437439

Є в наявності

599

581Ціна при оплаті Карткою Rozetka
Самовивіз з магазинів Rozetka
Отримати 6 серпня з 12:00
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka
    або безкоштовно зі

    49

  • Кур'єр на вашу адресу
    або безкоштовно зі

    149

  • Самовивіз з поштомату Rozetka
    або безкоштовно зі

    49

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    109

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    79

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата карткою у відділенні, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Оплата карткою державної допомоги «Пакунок малюка» або «Допомога до року 7000 грн», Безготівковий для фізичних осіб, Visa, Mastercard
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Комплекс покращує загальний стан організму, профілактує мінерально-вітамінні дефіцити і порушення обміну речовин, підсилює імунітет, поліпшує травлення, якість шерстяного покриву. Рекомендовано використовувати дорослим тваринам, вагітним і лактуючим сукам, як допоміжний компонент при лікуванні рахіту, остеомаляції, остеопорозу, переломів і в період зміни зубів.

Долфос Мультикаль містить вітаміни, мікро – і макроелементи в оптимальному співвідношенні необхідні для правильного розвитку і функціонування організму собаки.

Має оптимальне співвідношення Са:Р До складу препарата входять вітаміни групи В, які не синтезуються організмом, а потрапляють до нього лише з їжею. Вітамін А – необхідний для розвитку кісток, зору, підтримки епітеліальних тканин, відіграє важливу роль для нормального розвитку плода в утробі матері. Вітамін D3 – відіграє найважливішу роль в кальцієвому обміні.

Вітамін Е – потужний антиоксидант, протидіє окисленню всередині клітин, є важливим елементом репродуктивної функції. Вітамін K – необхідний для нормального згортання крові, виробництва протромбіну і синтезу деяких факторів згортання крові. Вітамін B1 – регулятор обміну речовин, відповідає за засвоєння білків. Забезпечує нормальну роботу ЦНС, передачу генетичного матеріалу.
Вітамін В2 – бере участь у процесах засвоєння заліза, стимулює дозрівання еритроцитів. Регулює синтез гормонів, стимулює регенерацію слизових оболонок і шкірного покриву.

Вітамін B6 – приймає участь в обміні речовин, впливає на утворення антитіл. Забезпечує нормальну роботу ЦНС.
Вітамін B12 – стимулює згортання крові, роботу центральної нервової системи, позитивно впливає на роботу печінки.
Біотин – підтримує стан шкіри, шерсті і кігтів. Є активатором харчових ферментів, регулює обмін речовин.
Нікотинова кислота В3/РР-розширює дрібні кровоносні судини, покращуючи мікроциркуляцію в шкірі. Таким чином активні компоненти швидше потрапляють до клітин.

Пантотенова кислота – регулятор кров’яного тиску, роботи ЦНС. Приймає участь у багатьох ферментативних реакціях.
Фолієва кислота-водорозчинний вітамін, необхідний для росту і розвитку кровоносної та імунної систем. Профілактує анемію у дорослих котів. Також потрібен для правильного розвитку нервової трубки плода.

Холіну хлорид – впливає на утворення медіаторів нервового збудження – ацетилхоліну. Стимулює перистатику кишечника. Відіграє важливу роль в обміні фосфоліпідів та в їх синтезі в печінці.

Пропорція вмісту кальцію і фосфору (1:3) оптимальна для розвитку міцних кісток і зубів.

Характеристики

Лікарська форма
Країна-виробник товару
Вага тварини
Тварина
Вік
Хвороба
  • Рахіт
Кількість в одній пачці
  • 90 шт
Склад/Інгредієнти
  • Склад: кальцію дифосфат, сухі пивні дріжджі, кальцію карбонат з мушель устриць, оксид магнію, цитрат кальцію, магнію лактат.
    1 таблетка містить:
    Вітамін А 250 МО
    Вітамін D3 60 МО
    Вітамін E 3 мг
    Вітамін С 10 мг
    Вітамін K3 50 мкг
    Вітамін B1 50 мкг
    Вітамін B2 110 мкг
    Віітамін B6 50 мкг
    Вітамін B12 1 мкг
    Біотин 20 мкг
    Нікотинова кислота 600 мкг
    Пантотенова кислота 500 мкг
    Фолієва кислота 22 мкг
    Холіну хлорид 1200 мкг
    Мікроелементи: залізо (моногідрат сульфату заліза) 2 500 мкг, марганцю (тригідроксид хлориду марганцю) 200 мкг, мідь (тригідроксид хлориду міді) 300мкг, цинку (моногідрат хлориду цинку) 3 000 мкг, йод (йодид калію) 150 мкг, селен (натрію селеніт) 22 мкг.
    Аналітичні показники: кальцій 240 мг,в тому числі з мушель устриць 80 мг, фосфор 80 мг, магній 40 мг, натрій 12 мг.
Країна реєстрації бренду
  • Польща
EAN
  • 5903772194609

* Будь ласка, перед купівлею зверніться до ветеринарного лікаря за рекомендацією! Ми не надаємо консультацій щодо підбору преператів та не несемо відповідальності за їх застосування без призначення, адже Ви ризикуєте зашкодити своєму улюбленцю!

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!