Багатофункційні інструменти є незамінними помічниками під час ремонту в домашніх умовах. Вони допомагають розв’язати безліч завдань, здійснити демонтаж різних конструкцій, виконати полірування або різання. Водночас пристрої вільно працюють із різними матеріалами: з деревом, бетоном, пластмасою й металом. Зараз на ринку представлений великий асортимент виробів, ціна яких варіюється залежно від функціоналу. Тому важливо підібрати оптимальний варіант реноватоа, здатний задовольнити основні вимоги клієнта.

Переваги та недоліки реноваторів

Уперше такі прилади з'явилися на ринку понад 40 років тому, але масово стали виготовляти недавно, оскільки дія патенту на такий корисний винахід закінчилася. РЕНОВАТОР відрізняється своєю простотою і являє собою компактний корпус, до якого приєднуються різні насадки. Під час ввімкнення деталі починають коливатися з боку в бік і різати, шліфувати, очищувати різні поверхні.

Характерною особливістю багатофункційного інструменту є повна відсутність недоліків. Він виконує функції, для яких призначений, тому перед покупкою треба точно переконатися в цілях використання. Реноватор не варто купувати для нарізування сталі, оскільки він може працювати тільки з м'якими металами, також він із легкістю відрізає цвяхи, що стирчать.

Переваг подібне обладнання має набагато більше. З його допомогою вдасться працювати з важкодоступними місцями, куди важко дістати болгаркою або циркулярною пилкою. Завдяки коливальним рухам вдасться зменшити ймовірність пошкодження чого-небудь поруч, тому воно чудово підійде для фінішу. Також апарат допоможе зняти акуратно стару фарбу, відшліфувати та сточити поверхню, замінити кахельну плитку та підчистити шви.

Ще однією важливою перевагою є мінімальна травмонебезпека, що особливо відчутно під час роботи в незручних місцях.

Як вибрати багатофункційний інструмент?

Під час купівлі будь-якого багатофункційного інструменту, насамперед, треба звертати увагу на його потужність і продуктивність. Аматорам підійдуть вироби з частотою ходу 150-300 Вт, а професіоналам варто купувати потужніші моделі на 250-400 Вт.

Акумуляторні моделі не надто популярні через маленьку батарею, якої постійно бракує. Тому фахівці рекомендують зупинитися на електричних моделях, які ефективніші, але обмежені в переміщенні через довжину кабелю.

Одним із найважливіших критеріїв під час вибирання є можливість встановлення насадки та її заміни, залежно від різновиду виділяють:

  • Вакуумні. Призначені для швидкого видалення пилу, який з'являється під час експлуатації інструменту.
  • Напівкруглі леза. Застосовуються під час чищення швів і монтуються під нульовим і прямим кутом до центральній осі.
  • Леза-скребки. Використовуються для зняття м'якого оздоблення, видалення клею або герметика.
  • Напівкруглі різці. Є незамінним атрибутом під час виконання наскрізних отворів, штробління, вирівнювання поверхонь.
  • Шліфувальні. Потрібні під час зачистки та шліфування підлоги та інших поверхонь різного ступеня складності.

Наявність системи плавного пуску забезпечить високі показники спрацьованості реневатора. Також зверніть увагу на ергономіку моделі та інші особливості конструкції. Ручний інструмент має мати невелику вагу та розмір, деякі виробники додатково докладають у набір другу ручку для дворучного хвата.

Важелі перемикання швидкостей і повзунок живлення мають надійно фіксуватися в заданому положенні. У продажу можна побачити моделі з кнопками як курок та повзунок. Обмеження занурення буває ручним і дистанційним, перевагу варто віддавати залежно від особливостей роботи оператора.

Найбільш популярними виробниками на ринку багатофункційних інструментів стали Bosh, Makita, Hitachi. Вони пропонують продукцію з різними функціями та цікавими конструкціями, усі товари відрізняються продуктивністю, ергономічністю та надійністю.

Показати ще 60 товарів