Сучасні дрилі можна використовувати в цілому спектрі будівельних і ремонтних робіт: окрім безпосередньо свердління отворів із їхньою допомогою можна вкрутити або викрутити шурупи та саморізи, здійснити шліфування та полірування. Вибираючи новий дриль, потрібно визначитися з конкретними завданнями, які будуть поставлені перед приладом.

Різновиди дрилів у каталозі ROZETKA

За спектром виконуваних робіт дрилі можна розділити на такі типи:

 • Ударні — крім традиційних обертальних, такі пристрої здійснюють ударні рухи. Такі прилади застосовуються під час робіт із цеглою або бетоном. Це універсальні дрилі, оскільки ударна функція може вимикатися.
 • Ненаголошені — використовуються в разі свердління порівняно м'яких матеріалів, наприклад для робіт з деревом, і роблять тільки обертові рухи.
 • Кутові — використовуються для робіт у важкодоступних місцях або в обмеженому просторі. У таких дрилів редуктор встановлений під кутом 90 градусів
 • Для алмазного свердління — використовуються під час роботи з дуже твердими матеріалами. Відрізняються великою потужністю й наявністю посиленого патрона. Такими дрилями можна працювати з металом, гранітом, натуральним каменем.

Залежно від живлення, дрилі можуть бути електричні, пневматичні, механічні. Але найбільш поширений варіант — електродриль, який може бути мережевий або акумуляторний. Мережеві варіанти мають більшу потужність і продуктивність. Це професійні інструменти для виконання широкого діапазону завдань і призначені для тривалої роботи. На що потрібно звертати увагу, вибираючи мережевий електродриль:

 • Напруга — мережа 220 В дає змогу працювати з побутовими та професійними пристроями.
 • Споживана потужність — ця характеристика свідчить про можливість інструменту просвердлити отвір заданого діаметра в певному матеріалі. Чим більша потужність, тим складніше завдання.
 • Регулювання обертів або регулювання швидкості обертання — функція, що дає змогу підібрати оптимальну швидкість під тип матеріалу та свердла.
 • Кількість швидкостей — всі сучасні дрилі мають цю функцію. Універсальні інструменти обладнані двошвидкісним редуктором. 

Акумуляторні моделі підійдуть тим, хто цінує компактність і зручність. Такими дрилями можна працювати далеко від мереж, і вони комплектуються батареями з великим запасом ємності. Потужність акумулятора визначає можливості пристрою.

Пневматичні дрилі працюють під силою стисненого повітря, яке йде від компресора. Вони призначені для великих навантажень. Основною перевагою таких дрилів є зносостійкість, довговічність, компактність.

До класу професійних інструментів належать низькообертові дрилі. Завдяки малим швидкостям і дуже великій потужності малообертовий дриль застосовується для робіт із твердими, найчастіше будівельними, матеріалами. Найвідоміший виробник саме такого класу дрилів — японська компанія Макіта, яка випускає довговічні та надійні агрегати. 

Функції та обладнання дрилі

Усі сучасні дрилі мають додаткові функції й обладнання, які дають змогу швидко та просто виконувати роботи.

 • Гальмо двигуна полегшує роботу з дрилем, оскільки немає потреби тримати інструмент у висячому положенні, щоб дочекатися повної зупинки.
 • Реверс дає змогу змінити напрямок обертання свердла. Моделі з реверсом зручно використовувати як шурупокрут.
 • З підсвіткою робочої зони — функція незамінна під час роботи з недостатнім освітленням.
 • З упором глибини — допомагає робити отвори на задану глибину. Функція оптимальна під час складання меблів, коли небажано зробити наскрізні отвори.

 В інтернет-магазині ROZETKA можна купити дриль, не виходячи з дому, оформивши замовлення в режимі онлайн. Тут можна вибрати інструменти для побутового та професійного застосування, аксесуари, якими може бути обладнана свердлильна система або свердлильний верстат.

Показати ще 60 товарів