За таку ціну повний шлак, фігури потріскані, деякі надбиті, мають різний тон кольору.
Дошка не краща: в розкладеному стані по середині велика щілина, уздовж усієї четвертої горизонтальні якась вм'ятина, закривається не щільно наче вирвали шмат дерева, тон протилежних країв дошки різний і поле навіть не намальоване на фанері, а просто роздруковане на глянцевий папір, і до того всього ще й не рівно наклеєний.
Ціна їй гривень 300, однозначно не рекомендую до покупки!
Переваги:
Немає
Рустам К***
Продавець: Rozetka
Жаль,заказывал их не на розетке....но шахи отменные...красиво смотрятся