Опис Акустична система Edifier R1700BTs Brown 2.0 66 W Bluetooth

Дроти не потрібні!
Під'єднуйтеся до пристроїв за технологією Bluetooth 5.0. Насолоджуйтесь прослуховуванням із телефона, ноутбука або планшета з бездротовим під'єднанням, працює з пристроями під керуванням iOS, Android, Mac або Windows.

Звукове поле Spacializer
Spatializer імітує велику звукову сцену одним натисканням кнопки. Ця унікальна функція створює широкосмуговий звук, оптимізуючи кожен канал, відправляючи протилежні сигнали, щоб усунути взаємні перешкоди та поліпшити поділ.

Якісний звук
30 Вт + 36 Вт RMS потужності, 4-дюймовий СЧ/НЧ-динамік і 19 мм шовковий купольний твітер, в Edifier R1700BTs роблять навіть ледь помітні звуки дуже чіткими. А DSP (Цифрова обробка сигналів) і DRC (керування динамічним діапазоном) допомагають мінімізувати спотворення для поліпшення звуку навіть за низької гучності.

Інтерфейс Sub-Out і багато іншого
Під час під'єднання сабвуфера до sub out, колонки автоматично виявляють його й активують цифровий кросовер. Здвоєні входи RCA дають змогу під'єднати два пристрої одночасно. Під'єднання до таких пристроїв, як телефон, ПК, ноутбук, планшет або ігрова консоль за допомогою аудіокабелю RCA-RCA, що входить до комплекту, або аудіокабелем 3.5 мм Jack-RCA, що усуває потребу в перемиканні кабелів.

Точний контроль
Зручно розміщені органи керування дають змогу повністю контролювати звук, бас і високі частоти. Ви також можете керувати параметрами з вашого дивана за допомогою бездротового пульта. З'єднайте ваш смартфон із колонками через вбудований Bluetooth 5.0.

Пульт дистанційного керування
Регулюйте гучність, вимкніть/увімкніть звук, переведіть входи, Bluetooth, виберіть розширення звукового поля й режим лінійного входу за допомогою бездротового пульта дистанційного керування. Комфорт і зручність — це те, що R1700BTs прагне забезпечити за допомогою пульта дистанційного керування.

Знімна сітка-решітка
Захищає динаміки, легко знімається для очищення.

Класична обробка під дерево
Корпус Edifier R1700BTs зроблений з MDF-панелей, призначених для ефективного запобігання акустичному резонансу. Вам сподобається, як ідеально вони впишуться у вашу вітальню, кабінет або спальню.

Характеристики Акустична система Edifier R1700BTs Brown 2.0 66 W Bluetooth

Сумісність
Живлення
Бездротові можливості
Оснащення
Потужність, Вт
Кількість акустичних каналів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Ваше имя
    • Продавець: Rozetka

    Если не смотреть на коротковатость упомянутых кабелей (к примеру, я правую колонку сделал левой, чтобы дотянуться до розетки (после этого нужно jack-кабель подключить наоборот - красное в белое, а белое в красное), то колонки понравились - вполне капитальные, органы управления добротные, пульт норм, звучание устраивает (до этого были Свен СПС-615 - с одной работающей колонкой ушли к мусорнику, а пульт глючил с самого начала - крайне не рекомендую)

    Недоліки:
    Короткий кабель питания, короткий кабель на Jack 3.5 (примерно по 1 м)
Дивитися всі відгуки →