Сток. Розпродаж залишків до −60%
Крем Ekel для захисту від сонця з екстрактом алое SPF 50/PA+++ 70 мл (8809242276943) - зображення 1

Крем Ekel для захисту від сонця з екстрактом алое SPF 50/PA+++ 70 мл (8809242276943)

Код:  86910940

Немає в наявності

264

200

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Сонцезахисний крем з екстрактом алое володіє прекрасними зволожуючими і заспокійливими властивостями.

Екстракт алое сприяє глибокому зволоженню шкіри протягом усього дня, бореться зі зневодненням шкірних покривів і захищає їх від агресивного впливу сонячних променів (UVA/UVB). Крем заспокоює перегріту сонцем шкіру, зменшує почервоніння і свербіж. Також крем захищає від надмірної пігментації, фотостаріння і появи зморшок.

Діоксид титану має властивості фізичного УФ-фільтра, який не дає шкідливим променям проникати в шкіру. Даний компонент крему не вступає в реакцію з шкірою, тому не викликає алергічних реакцій.

Завдяки своїй дрібнодисперсного фактурі, крем рівномірно наноситься на шкіру і швидко вбирається, не залишаючи відчуття тяжкості або дискомфорту. Має приємний ненав'язливий аромат.

Спосіб застосування: за 30 хвилин до виходу з дому нанести крем рівномірним, досить товстим, шаром на попередньо очищене і протерті тоніком обличчя і дати крему вбратися. Наносити крем на обличчя повторно через кожні 2 години перебування на відкритому сонці. Можна використовувати в якості основи під макіяж.

Для захисту від сонця в холодну пору року слід наносити крем більш тонким шаром.

Підходить для будь-якого типу шкіри.

Від 18 років

Характеристики

Ступінь захисту
Тип засобу
Сфера застосування
Об'єм
  • 70 мл
Тип фільтрів
Склад
  • Water, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl methoxycinnamate, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, PEG-10 Dimethicone, 4-Methylbenzylidene Camphor, Bees Wax, Isododecane, Arbutin, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Methicone, Disteardimonium Hectorite, Triethoxycaprylylsilane, Propylene Carbonate, Adenosine, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Fragrance.
Країна реєстрації бренда
  • Республіка Корея (Південна Корея)
EAN
  • 8809242276943

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.67/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Мария
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 70 мл. Ступінь захисту: 50

    Хороший крем, для комби кожи отлично подошёл. Лицо не блестит, на коже не ощущается, легко наносится. Не знаю, как будет летом, но сейчас очень комфортно. Слегка выбеливает, но некритично.

    Переваги:
    Лёгкий, не жирнит, матовый финиш
    Недоліки:
    Слегка выбеливает
  • Ольга С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 70 мл. Ступінь захисту: 50

    Крем легкий, приємний запах, з задачею своєю справляється. На упаковці написано, що можна використовувати, як основу під макіяж, але з ним макіяж швидше псується, шкіра блистить. А в цілому, дуже гарний засіб, рекомендую)

  • Юлия С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 70 мл. Ступінь захисту: 50

    Мне не подошёл. Плохо ложится на кожу лица, белые разводы и, пытаясь их разгладить, начинает скатаваться.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Плохо ложится на кожу лица