Ручний електрорубанок полегшить працю як тим, хто займається столярними роботами постійно, так і тим, хто стикається з ними час від часу, проводячи дрібні ремонтні та побутові роботи. Основна перевага електрорубанка перед його механічним аналогом полягає в тому, що вам, маючи певні навички, не доведеться витрачати сили на стругання дошки, а залишиться тільки правильно направляти електрорубанок. Крім того, якщо почитати технічний опис ручного електрорубанка, то можна побачити, наскільки ширший його функціонал порівняно з механічним.

Вибір електрорубанка

При виборі електрорубанка основними критеріями будуть:

потужність електроприводу;
ширина підошви рубанка;
глибина стругання;
швидкість обертання барабана;
набір ножів.

Від потужності електроприводу залежить, наскільки якісно буде оброблена деревина зі структурою будь-якої складності. Електричний рубанок повинен мати потужність приводу від 600 до 900 Вт при швидкості обертання барабана від 10 тис. об / хв.

Чим ширша і гладша підошва, тим стійкіше та плавніше працює рубанок, і тим швидше й рівніше виконується стругання дошки. При цьому текстура підошви має бути такою, щоб забезпечувати однакову товщину зрізу по всій поверхні підошви. Навіть більше, підошва (вірніше, її частина) повинна бути регульованою, що дозволить управляти глибиною стругання, виставляючи значення глибини зрізу до однієї десятої міліметра. Крім цього, електрорубанок оснащується обмежувачами по ширині й глибині стругання, що не дозволить вам захопитися і вистругати зайву деревину.

За замовчуванням електрорубанок повинен комплектуватися двосторонніми ножами з можливістю міняти їх сторонами у міру сточування робочої крайки, а в комплекті можуть іти ножі зі специфічною структурою крайки (рустувальні ножі) або ж виконані з різних видів металу, кожен з яких оптимальний для певного типу деревини.

Крім основних критеріїв, звертайте увагу на зручність руків'їв, систему безпеки, незайвим буде можливість під’єднння рубанка до пилососа і комплектація рубанка мішком для стружок.

Купівля електрорубанка

В інтернет-магазині ROZETKA ви знайдете великий вибір електроінструментів. Тут ви зможете підібрати електрорубанок, який відповідає вашим приорітетам. У разі необхідності наші консультанти нададуть вам повну інформацію щодо тієї чи іншої моделі, так що вам буде легше визначитися з вибором. Оформлення замовлення, доступне в цілодобовому режимі, не займе багато часу, а в списку способів оплати і доставки ви неодмінно знайдете варіант, що підходить вам.

Показати ще 60 товарів