Відгуки покупців про Навушники Fifine H9 Black 7.1

53 відгуки Код:  391924830
  • Денис Шевченко

Роблять без нарікань

Переваги:
    Гучні, звук за свої кошти норм
    Недоліки:
    Не виявив
  • Дмитрий Шевчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Наушники более менее нормальные, микрофон тоже отличный, звук тоже

Переваги:
    Звук, микрофон
    Недоліки:
    Белый шум, длинный кабель, не знаю как у всех но мне очень давят на уши, пластик шатается

Доброго дня, Дмитро! Вдячні за ваш відгук. У випадку, якщо вам не підійшли навушники Fifine H9 Black 7.1, згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" ви маєте право на повернення товару належної якості протягом 14 днів. Ми постійно працюємо над покращенням якості товару та сподіваємось надалі будемо радувати вас.

• Євген Полак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хороші наушники за свою ціну
    Поки задоволений покупкою
    Звук дуже хороший
    Мікрофон також

Переваги:
    Звук
    Мікрофон
    Недоліки:
    Немає ,окрім сумнівного кріпленяя незнаю скільки прослужить але доволі шатке

Доброго дня, Євген! Вдячні за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось звучання мікрофона у навушниках Fifine H9 Black 7.1. У разі виникнення критичної ситуації з кріпленням, бренд Fifine надає обмінну гарантію на усі товари протягом 12 місяців з дати покупки. Ви можете в будь-який час звернутися до магазину Розетка, щоб скористатися гарантією. Менеджери магазину Розетка у найкоротші терміни з любов'ю допоможуть вирішити ваше питання, відповідно до експертного рішення сервісного центру. Бажаємо гарного досвіду у користуванні.

• Ольга Івко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

у нс поки працює чудово.
    не тисне на вушка. я не чую за 1 м що там у чоловіка грає, а він майже не чує мене у навушниках.
    якість звуку та мікрофону - хороша) звук ясний і якісний.

Доброго дня, Ольга! Вдячні за ваш відгук. Ми дуже щасливі, що вам с чоловіком сподобались навушники Fifine H9 Black 7.1. Бажаємо гарного досвіду та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас.

• Микита Пільгуй
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Достаточно неплохие наушники за свою цену

Переваги:
    Наличие 7.1, не самый лучший звук, но сойдёт
    Недоліки:
    Очень маленькие амбушюры из-за чего чашечки очень сильно давят на уши - дольше 3 часов сидеть в них очень сложно. Сами уши не поворачиваются

Доброго дня, Микита! Дякуємо за ваш відгук. Вдячні за те, що ділитесь власним досвідом у користуванні навушниками Fifine H9 Black 7.1. Ми постійно працюємо над покращенням якості товару та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Ирина Сухоребра

Навушники класні.Син задоволений.

Доброго дня, Ірина! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вашому сину сподобались навушники Fifine H9 Black 7.1. Бажаємо гарного досвіду та якісного звучання у користуванні нашим товаром.

• Евгений Вахляев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

30 хвилин не можу написати відгук про товар... постійно закривається сторінка з відгуком!!!!!Мало того, що зломалися навушники, та ще й відгук не дають написати!!!!

Переваги:
    Звук - гарний, достойний. Все що від них очукуєшь, все відовідає.
    Недоліки:
    3 місяці експлуатації - з'явились проблеми зі звуковою платою. То немає зовсім звуку, то працює лише один навушник, без регулятора/плати - працює добре. але кабель замалий і користуватись без звукової - неможливо потрібно докупати ще подовжувач =( а це прикро... Навушники потрібні кожен день дитині для навчання (дистанційне) і відправляти по гаратії на місяць в ремонт - немаю можливості... але і коштують вони не мало, щоб за 3 місяци потрібно було купувати нові =((

Доброго дня, Євгеній! Дякуємо за ваш відгук. Бренд Fifine надає обмінну гарантію на усі товари протягом 12 місяців з дати покупки. Ви можете в будь-який час звернутися до магазину Розетка, щоб скористатися гарантією. Менеджери магазину Розетка у найкоротші терміни з любов'ю допоможуть вирішити ваше питання, відповідно до експертного рішення сервісного центру.

• Сергій Москаленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мені особливо ні з чим порівнювати, але навушники здаються файними. Якісне приємне звучання, м'ягкі амбушури (можливо навіть занадто). Дуже приємно здивувам вбудований мікрофон та те, що його можно відкріпити. Його якість запису досить висока, на динаміках без широкого спектру звуку цей мікро деколи звучить навіть краще від fifine k669. Зручно, що в комплекті є пульт з регулюванням входного та вихідного звуку і перемикач для мікрофону.

Що мене неприємно здивувало, це особливості конструкції. Просто не розумію, чому це зроблено саме так. Коли вдягаєш навушники - дужка зачіпляє дріт и хоч він в тому місці і підкріплений гумовою прокладкою - її життєздатність не здається довготривалою. На мій погляд, це саме вразливе місце цього девайсу.

Загалом - дуже хороший продукт, рекомендую.

Переваги:
    Хороший звук, якісний мікро, довгий дріт, можливість вимикати та від'єднувати мікрофон, якщо він не потрібен
    Недоліки:
    Дивна конструкція (докладно в коментарі)

Доброго дня, Сергій! Дякуємо за ваш відгук. Вдячні за те, що ділитесь з нами власним досвідом у користуванні навушниками Fifine H9 Black 7.1. Чудово, що якість звучання та мікрофону відповідають вашим очікуванням. Користуйтесь з легкістю та задоволенням.

• Станислав Коваль
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Довго обирав навушники . Зупинився на цих , не помилився . Звук дуже хороший , налаштовував через утиліту Nahimic. Для розуміння, гучність під час прослуховування музики виставлена на 10% )) , і цього з головою вистачає . Для ігор також випробував , грав в WOT , так дуже класно чути постріли арти.
    Після 3-4 годин дискомфорту немає .
    До пк підключення перманентне , вивід на колонки чи навушники роблю клавішами .
    Подивимось як буде з часом

Переваги:
    Ціна , якість, зручність
    Недоліки:
    Поки не виявлено

Доброго дня, Станіслав! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалась якість навушників Fifine H9 Black 7.1. Вдячні за те, що ділитесь власним досвідом у користуванні та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Денис Коваленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь ними 2 місяці: дуже зручні навушники. Приємно сидять на голові, не стискають вуха, не давлять на череп, і не злітають ніби від вітру. Чітке регулювання довжини навушників

Переваги:
    Гарна ціна, матеріали і загальна якість збірки. Крутий звук динаміків, дуже чіткий звук мікрофона: ніби у якогось стрімера, можливість від'єднати мікрофон і його пружність. Довгий шнур із аудіо картою
    Недоліки:

Доброго дня, Денис! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що навушники Fifine H9 Black 7.1 підійшли вам. Чудово, що якість звучання та матеріали повністю відповідають вашим очікуванням. Користуйтесь з легкістю та задоволенням.

• Андрій Пшава

Навушники хороші, але звук в 7.1 повний шлак

Переваги:
    Ціна, гарний мікрофон, нормальний звук
    Недоліки:
    7.1 повна лажа

Доброго дня, Андрій! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобались навушники Fifine H9 Black 7.1 та якість їх мікрофона. Сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Ольга Івко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Був подарунок чоловіку геймеру. Поки дуже задоволений. Коли в навушниках - мене майже не чує, якщо щось кажу. Я не чую звуків у навушнику, будучи за 1,5 м поряд. Навушники голову і вуха не перетискають. Поки можу рекомендувати.

Доброго дня, Ольга! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що ви обрали навушники Fifine H9 Black 7.1 для подарунка. Вдячні за рекомендацію та бажаємо гарного досвіду у користуванні нашим товаром.

• Сергій Чумаченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Звук китайских наушников , плохой не обьемный еще и кнопка увеличения громкости не работает ,

Доброго дня, Сергій! Дякуємо за ваш відгук. Бренд Fifine надає обмінну гарантію на усі товари протягом 12 місяців з дати покупки. Ви можете в будь-який час звернутися до магазину Розетка, щоб скористатися гарантією. Менеджери магазину Розетка у найкоротші терміни з любов'ю допоможуть вирішити ваше питання, відповідно до експертного рішення сервісного центру. Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" ви маєте право на повернення товару належної якості протягом 14 днів. Впевненні надалі будемо радувати вас нашим товаром.

• Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив навушники від цієї компанії і був приємно здивований якістю звука та те, як навушники приємно сидять, нічого не давить, при довгому геймінгу НЕ відчувається дискомфорт.
    Мікрофон не перевіряв, бо вже є окремий мікрофон від цієї компанії)

Переваги:
    Звук, посадка на голові
    Недоліки:
    Поки не знайшов

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось звучання навушників Fifine H9. Чудово, що ви відчуваєте зручність у користуванні навушниками. Бажаємо гарного досвіду та задоволення у користуванні нашим товаром.

• Дмитро Волошин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через місяць зломалась звукова карта але я повернув та все добре

Переваги:
    Гарний мікрофон
    Недоліки:
    Зломалась звукова карта

Доброго дня, Дмитро! Вдячні за ваш відгук. Дякуємо за те, що ділитесь власним досвідом у користуванні навушниками Fifine H9. Впевненні надалі будемо радувати вас нашим товаром.

• Дмитрий К.

Скажіть будь ласка, а як ви їх повернули через місяць? По гарантії від виробника чи по додатковій гарантії від розетки? Дехто тут в коментарях писав, що в нього також зламався пульт, але повернути не хзміг, тому що це ніби то не гарантійний випадок.

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за ваше питання. Бренд Fifine надає обмінну гарантію на усі товари протягом 12 місяців з дати покупки. Ви можете в будь-який час звернутися до магазину Розетка, щоб скористатися гарантією. Менеджери магазину Розетка у найкоротші терміни з любов'ю допоможуть вирішити ваше питання, відповідно до експертного рішення сервісного центру. Сподіваємось ви отримаєте задоволення у користуванні нашим товаром.

• Козырь Инна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брала сину для ігор і прослуховування музики на комп'ютері, в результаті працюю в них також, амбушюри великі і зручні, мікрофон гарний мене добре чутно

Переваги:
    Великі зручні амбушюри, гарний звук і мікрофон, смайлик
    Недоліки:
    Не знайшла

Доброго дня, Інна! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам та сину сподобались навушники Fifine H9. Чудово, що зручність навушників та якість їх звучання відповідають вашим очікуванням. Користуйтесь з легкістю та задоволенням.

• IV
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не ожидал в таком ценовом сегменте такого качества. Приятный звук, удобный пульт, микрофон так себе, хотя вполне сойдет для разговора в скайпе или дискорде. Наушники достаточно легкие, поэтому даже при длительных игровых сессиях вы не будете уставать. Отмечу, что эти наушники не сильно давят на уши, как например те же хайпера. Рекомендую.

Переваги:
    Звук, удобная регулировка микрофона и наушников, длинный провод, отличная шумоизоляция
    Недоліки:
    Качество микрофона оставляет желать лучшего

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалась якість звучання та можливість регулювання на навушниках Fifine H9. Чудово, що ви можете рекомендувати навушники. Бажаємо гарного досвіду та задоволення у користуванні нашим товаром.

• Максиль
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мікрофон просто супер. Придбав до ноута, в якому немає входу для мікрофона, щоб підімкнути по UIB. Маю окремий мікрофон від Fifine тому і вирішив взяти їхню ж гарнітуру з мікрофоном. Не помилився) Звук, доречі, теж непоганий.

Переваги:
    Мікрофон просто супер.
    Недоліки:
    немає

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобались навушники Fifine H9 та якість їх мікрофона. Бажаємо гарного досвіду та задоволення у користуванні нашим товаром.

• Флін
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Я дуже задоволений своїми навушниками fifine h9. Вони мають гарний звук, хороший мікрофон і дуже зручні. Я використовую їх для ігор, музики і розмов. Вони легко підключаються до мого комп'ютера і телефону за допомогою 3,5 мм або USB. Вони також мають симпатичні усмішки на кожному навушнику, які додають їм характеру. Я рекомендую ці навушники всім, хто шукає якісні і доступні навушники.
    АЛЕ я не задоволений пультом який зламався через місяць після замовлення (не гарантійний випадок) я розібрав та вияв що у 3.5 мм просто відірвалися пеньки(посадне місце для паяння)

Переваги:
    Звук
    мікрофон
    ціна
    Недоліки:
    Зламаний пульт

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Вдячні за те, що ділитесь власним досвідом у користуванні навушниками Fifine H9. Ми постійно працюємо над покращенням якості товару та сподіваємось надалі будемо радувати вас.

• Дмитрий К.

Як Ви зрозуміли що зламаний пульт це не гарантійний випадок? Вам так сказали в сервісного центрі? Пульт це той девайс куда вставляється 3,5 штекер? Тобто, якщо в мене зламається той пульт, мені товар ремонтувати ніхто не буде? Класс

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за ваше питання. Усі випадки є унікальними та фінальне рішення приймають спеціалісти відділу сервісу. Сподіваємось ви отримаєте гарний досвід та зручність у користуванні нашим товаром.

• Vadim Gavrilyuk

Мені сподобались але тільки 1 маленький недостаток

Переваги:
    Хороший звук, а також мікрофон
    Недоліки:
    Якщо голосно щосб слухати то буде чути іншій людині
    • Юрій Єфремов

Это можно исправить, у меня hator hellraizer и там такая же проблема, друг мне помог это исправить, надо скачать realtek audio consol и там настроить что-то, что я и не помню но это исправимо)

Доброго дня, Вадим! Дякуємо за ваше питання. Ми дуже раді, що вам сподобалось звучання навушників Fifine H9 та їх мікрофон. Користуйтесь з задоволенням.

З повагою, Fifine!

Доброго дня, Юрій! Дякуємо за ваш відгук. Вдячні за те, що ділитесь власним досвідом у користуванні та налаштуванні навушників. Впевнені надалі будемо радувати вас нашим товаром.

• Оксана Дзундза
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Взагалом нормальні навушники за свою ціну. Якість 7.1 залишає бажати кращого тому краще без них. Дуже бентежить сильні люфти по всіх навушниках... та пластикові кріплення від "вуха" до металевої пластини регулювання

Переваги:
    Хороші голосні навушники. Чудова якість мікрофону. можливість регулювання звуку та чутливості мікрофона прямо на звуковій карті. Зручні амбрушурі
    Недоліки:
    Хлибкість матеріалу, ненадійну конструкція у місті кріплення корпусу до самих "вух". сильні люфти у місті регулювання та у кріпленнях до "вух".

Доброго дня, Оксана! Дякуємо за ваш відгук. Чудово, що якість мікрофона та його чутливість відповідають вашим очікуванням. У випадку критичною ситуації з конструкцією навушників, нагадуємо бренд Fifine надає обмінну гарантію на усі товари протягом 12 місяців з дати покупки. Ви можете в будь-який час звернутись до магазину Розетка, щоб скористатись гарантією. Менеджери магазину Розетка з любов'ю у найкоротші терміни допоможуть вирішити питання, відповідно до експертного рішення сервісного центру.

• Оксана Дяченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудова акційна ціна і супер звук. Рекомендую!

Переваги:
    Якість звуку супер;, зовнішні звуки не чутно
    Недоліки:

Доброго дня, Оксана! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобались навушники Fifine H9 та якість звучання. Користуйтесь з задоволенням та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Владислав Шкель
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Від звуку чуда не очікуйте, він просто добрий, не більше і не менше. А от мікро тут дійсно чудовий, був приємно здивований.

Переваги:
    Якість запису мікрофону.
    Недоліки:
    Не виявив.

Доброго дня, Владислав! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалась якість мікрофона в навушниках Fifine H9. Бажаємо гарного досвіду та задоволення у користуванні нашим товаром.

• Євгеній
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличные уши, микро сьёмный, что прям очень хорошо, достаточно длинный шнур и частично металлический корпус тоже весьма приятно.
    Звук самих ушей вполне приятный, закрывает хорошо уши и не слышно окружение и качество микро тоже отличное. Будто проплаченный комент, но в целом то,что и хотел.

Переваги:
    Хороший звук и микро.
    Недоліки:
    Пока всё окей.

Доброго дня, Євгеній! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобались навушники Fifine H9 Black. Бажаємо гарного досвіду та якісного звучання з нашим товаром.

• Паша Цурган
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

На мою думку hator краще але так в цілому нормальні мікрофон супер

Переваги:
    Мікрофон,звук
    Недоліки:
    Не помітив поки
    • Рачок Ярослав

Звук в тих же hypergang краще?

Доброго дня, Павло! Дякуємо за ваш відгук. Чудово, що якість звучання навушників Fifine H9 та мікрофона сподобались вам. Користуйтесь з легкістю та отримуйте задоволення з нашим товаром.

• Дмитрий Шевич

Я доволен!

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що ви задоволені навушниками Fifine H9. Користуйтесь з легкістю та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Андрей Еськов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

очень хорошие наушники за свою цену, к режиму 7.1 надо привыкнуть, для шутеров самое то! микрофон шикарный! не давят голову, сидят хорошо. из минусов только то что все вокруг слышат всё что вы слушаете, но можно выкрутить звук в винде где-то на 10-20 процентов и нормально.

Переваги:
    звук, качество сборки, микрофон, простота использования
    Недоліки:
    слышны звуки тому кто рядом с вами (некритично)

Доброго дня, Андрій! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що якість збірки та звучання навушників відповідають вашим очікуванням. Бажаємо гарного досвіду та задоволення у користуванні нашим товаром.

• Владислав Барило
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через півтора місяці відходить лівий навушник.

Доброго дня, Владислав! Вдячні за ваш відгук. Нам дуже прикро, що трапилась така ситуація з лівим навушником. Для вирішення зверніться, будь ласка, до сервісного центру Fifine за номером телефону вказаному у гарантійному талоні наші менеджери замінять навушники на нові. Відповідно до експертного рішення центру. Впевненні надалі ви отримаєте гарний досвід у користуванні.

• Дмитро Волошин

Сидів в навушниках 7 годин вуха не болять зовсім

Переваги:
    Якісний звук
    Недоліки:
    Навколишнім людям чути, що ви слухаєте

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалась якість звучання навушників Fifine H9. Користуйтесь з радістю та задоволенням.

• Дмитрий Гайчев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Удобно сидят на голове, плотно закрывают уши, живу сам но если у вас есть жена и дети, самое то, звука из вне вы не услышите (пока по затылку не втащат) ну и подсветки нету что для меня как для ночного задрота то что нужно

Переваги:
    Топ звук, и микрофон балдежный, неделю пользуюсь кайфую
    Недоліки:
    Из-за достоинств не сплю неделю

Доброго дня, Дмитро! Вдячні за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобався мікрофон та ви отримуєте задоволення від користування навушниками Fifine H9 Black. Сповідаємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошие наушники. Зборка добротная, ничё не люфтит не скрипит. На моей голове сидят удобно, без дискомфорта. Микро хороший. Для видеоигр пойдёт, покупал для игры Hunt: Showdown. В игре можно прострелить почти любое укрытие и через стену убить противника чисто по звуку. Для этих задач они подходят. Кому надо для звукозаписи, там подороже в разы будет.

Переваги:
    Есть
    Недоліки:
    Не обнаружил

Доброго дня, Денис! Вдячні за ваше питання. Ми дуже раді, що навушники Fifine H9 підходять вам та ви отримуєте зручність у користуванні. Бажаємо цікавих ігрових сесій та гарного досвіду з нашим товаром.

• Єгор Слєсаренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

хороші навушники для повсякденного використання

Переваги:
    мікрофон, звук
    Недоліки:
    не знайшов

Доброго дня, Єгор! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобались навушники Fifine H9 Black та якість їх звучання. Чудово, що мікрофон відповідає вашим очікуванням. Користуйтесь та отримуйте задоволення. Сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Григорій Білан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Нормальні ігрові навушники з непоганим мікрофоном. Топ за свою ціну.

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не дуже глибокий звук.

Доброго дня, Григорій! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобались навушники Fifine H9 та якість їх мікрофона. Користуйтесь з задоволенням та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.

• Артур
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Якісні навушники. Рекомендую. Можна використовувати 4 годин без дискомфорту))

Переваги:
    Мікрофон. Якість збірки. Не давлять голову. Зручний пульт керування.
    Недоліки:
    Просторовий режим робить звук гірше.

Доброго дня, Артур! Вдячні за ваш відгук. Чудово, що якість збірка та мікрофона у навушниках Fifine H9. Ми дуже раді, що вам зручно користуватись пультом керування та бажаємо гарного досвіду з нашим товаром.

• Анатолий Савин

Навушники всім влаштовують

Переваги:
    Гарний звук
    Недоліки:
    Не виявлено

Доброго дня, Анатолій! Вдячні за ваш відгук. Ми дуже раді, що навушники підійшли вам та звучання відповідає вашим очікуванням. Користуйтесь з легкістю та задоволенням.

• Іван Козар
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не ідеал але дуже чужові за свою ціну

Переваги:
    Мікрофон
    Недоліки:

Доброго дня, Іван! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що навушники Fifine H9 Black відповідають вашим очікуванням. Чудово, що вам сподобалась якість мікрофона. Бажаємо гарного досвіду та сподіваємось надалі ще будемо радувати вас нашим товаром.