Картка Rozetka
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 5
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 1
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 2
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 3
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 4
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 5
Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834) - зображення 1
Країна реєстрації бренду
  • Україна

Адаптер для конектора Flora ½" універсальний в/р ½" x ¾"(5015834)

Код:  74620098

Немає в наявності

89

 
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Адаптер для конектора Flora призначений для під'єднання шланга до водопровідної труби або крана. Виготовлений з удароміцного пластику з термопластичним гумовим покриттям.

Характеристики

Діаметр
Країна-виробник
  • Китай
Додаткові характеристики
  • Діаметр конектора: ½"
    Діаметр шланга: ½" x ¾"
    Матеріал: Ударостійкий пластик (ABS)
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 14 днів
EAN
  • 6900050158345

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Оленка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Сподобалось, що помаранчеве- трохи прорезинене- приємне і чіпке на дотик. Влите з пластиком. Прокладка є і на (для) 3/4 і на маленький перехідник на 1/2. І як видно на фото на носику теж прокладочка. Для дівчат-садівниць напишу, шо такий конектор може бути корисним перехідником на кран-змішувач для підключення з поливочного шлангу (з насосної станції з баком -де є аквастоп). можна і змішувач-мінібойлер підключать (як на моему фото). Або бувають такі для вуличних умивальників.

    Переваги:
    універсальний
    Недоліки:
    в кінці сезону побачим)