Відгуки покупців про Генератор інверторний Fogo F3001iS 2.5 кВт

4 відгуки Код:  342299665
Залиште свій відгук про цей товар
 • Валентин Юрченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Зробив замовлення 28 квітня з терміном доставки на 1 травня 2024 року, цей термін мене влаштовував, було заплановано проведення відповідних робіт, але доставку вже відтермінували на 4 квітня. Незрозуміло для чого так робити. Я би вибрав інший.

 • Тетяна Снігур
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Працює відмінно. Є економ режим і повне навантаження. Зручно переносити. Не дуже легко заводиться. Як для жіночих рук, досить складно завести. Доводиться довго смикати. Але думаю, це проблема саме недостатньої сили. Для такого генератора вже зробили б автозапуск...

  Переваги:
  Економний. Не дуже шумний.
  Недоліки:
  Дуже тяжко заводиться
 • Ядров Андрей
  Продавець: Rozetka

  Після простою почали плавати оберти на ХХ - почистив карбюратор, був нальот у вигляді парафину якогось. Оберти регулює кроковий двигун розташований над вісі дросельної заслонки. Також відкрутився паливний кран розташований на крутилці вибоу режиму. А в загалі апарат чоткій. Сварку інверторну тягне, якщо варити електродом 2 мм до 90А.

  Переваги:
  Не шумний, компактний
  • Представник постачальника

   Добрий день, Андрію! Дякуємо, що поділилися відгуком. При тривалих періодах без запуску, робота генераторів може бути затруднена і це є нормально.

 • Олександр Чемерис
  Продавець: Rozetka

  Користуюсь два тижні , генератор чудовий , споживаю близько 1,2-1,5 кВТ , під"єднанні компю"тер , холодильник , котел газовий та освітлення! в економічному режимі розхід 0,5л в годину , максимально вмикав на 4 години двічі на день , можу рекомендувати до покупки!

  Переваги:
  Економ режим, функцонал , якість матералв
  Недоліки:
  Не виявлені
  • Назар Яркулов

   Як підключали до будинку?