Що таке складані меблі й навіщо вони потрібні

Жоден туристичний похід просто не обійдеться без складаних меблів, які зроблять простір максимально комфортним і полегшать побут. Справді, основним призначенням таких меблів є облаштування місцевості, де зовсім немає вигод.

В умовах суворої риболовлі на озері, де вже після кількох годин сидіння на одному місці починають затікати ноги, просто необхідно створити затишний куточок, в якому буде все для відпочинку й задоволення звичайних побутових потреб та бажань. Трохи інакша справа з полюванням. У польових умовах, коли цілий день проводиться у вертикальному положенні, — кожен мисливець захоче прилягти з чашкою кави на зручному гамаку або лежаку. Також потрібне місце для оброблення дичини. Воно має бути чистим і доглянутим, щоб у м'ясо тварини не потрапив бруд чи пил.

Для різновиду дозвілля, як-от пікнік чи просто сімейні посиденьки на природі — критерії вибору складаних меблів будуть, звичайно, трохи інші. Оскільки особливих технічних якостей меблі для пікніка не мусять мати, треба обирати прості й зручні набори, обмежуючись легкими моделями без додаткових вбудованих функцій.

Категорія цих товарів просто незамінна для будь-якої людини, адже маленький складаний стільчик, який міститься постійно в машині, не заважатиме, а в непередбаченій ситуації навіть допоможе.

Ще однією сферою застосування можна сміливо назвати — дачну ділянку або заміський будиночок. Будь-який предмет із цієї групи зробить сад не тільки затишним і зручним у дачний сезон, а і якісно виділить територію із сотень нудних сусідських майданчиків. Для дачі підійде як невеликий стілець для прополювання городу, так і шезлонг, який дає змогу відпочивати після складних городніх операцій.

Усі лінійки складаних меблів, без винятку, мають підвищену практичність, надійність і компактність. Головною перевагою є функція складання, що забезпечить комфортне зберігання, не займаючи багато місця в комірчині, гаражі чи в багажнику машини.

Якими бувають такі меблі

Щоб полегшити побут мандрівникові, мисливцеві чи рибаку, виробники пропонують до уваги певні моделі для кожної мети. Чи то туристичний різновид, чи то звичайний побутовий, покупець не залишиться незадоволеним. За сферою застосування і просто основними різновидами можна виділити декілька основних типів такої продукції. Вони бувають такими:

  • Столи;
  • Стільці;
  • Розкладачки;
  • Крісла;
  • Лежаки;
  • Гамаки;

Найважливішим предметом, без якого важко уявити собі подорож на природу, заведено вважати портативні столики. Їхня конструкція неймовірно проста в одних примірниках і трошки складніша в інших. Під час вибору такого пристрою увагу потрібно звернути на матеріал поверхні, адже від цього елемента, насамперед, залежить надійність. Металевий верх складаних меблів збільшить максимальну вагу навантаження столу й дасть змогу влаштувати пишне застілля на дикій природі, не змусивши користувача турбуватися про нестійкість. Стабільність столика забезпечують ніжки, на яких він стоїть, здебільшого вони обладнані фіксаторами, якщо говорити про дорожчий сегмент.

Якщо не йдеться про набір, то стільчики можна придбати окремо. Без столу вони можуть використовуватися просто як місце для розслаблення або задовольняти певні функціональні потреби, на кшталт опори для грибника, який ретельно обробляє свою здобич. Забарвленням дизайнери теж не обділили, і в широкому асортименті можна знайти товари від камуфляжного забарвлення до будь-якого спокійного тону, який допомагає розслабитися й увійти в гармонію з природою.

Розкладачки в розкладеному вигляді можуть здатися дуже громіздкими й масивними, але насправді компактні й легко транспортуються в потрібне місце як на машині, так і вручну.

Принцип роботи меблевого елемента простий. Здебільшого вони складаються удвоє, посередині. Тимчасовий або тривалий сон на цьому пристрої не дасть причин для стурбованості, адже центральний відсік щільно фіксується та не складається під вагою й тиском.

Наступний предмет, так само, як і всі інші, може похвалитися компактністю й портативністю. Цей трансформер дуже просто поставити в робоче положення. З його встановленням впорається навіть дитина.

Лежаки й гамаки вже не настільки практичні, наскільки просто зручні й дають змогу господареві розслаблятися після важкого дня. На них навряд чи можна провести цілу ніч, зате нейтралізувати втому не декілька годин вони точно допоможуть.

Як обрати складані меблі — вирішувати виключно покупцеві. Рекомендується зважати на потенційну сферу застосування та власні вподобання. Не варто забувати про відгуки досвідченіших користувачів.

Показати ще 60 товарів