Відгуки покупців про Генератор інверторний GENERGY LIMITED 1500i закритий 1.4/1.6 кВт AVR (240021090)

6 відгуків Код:  352268502
Залиште свій відгук про цей товар
 • Олександр Малихін
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Нарікань немає. Заводиться з першого разу, якщо правильно заводити. В мене відпрацював 4 години при не великому навантажені, за цей час витратив десь 1 літр. Що меньше ніж вказано в документації. Тихий. Продумана конструкція. Відмінна якість складання. Дуже задоволений покупкою.

  Переваги:
  Компактний, тихий, економічний.
  Недоліки:
  Дуже гарний - жалко використовувати
 • Андрей Хинцинский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Даже сподобався генератор, економний, малошумний. Запуск легенький.

  Переваги:
  Не шумний, економний
  Недоліки:
  Єдиний недолік це відсутність сітки в горловині бака.
 • Войченко Оксана
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Поки все працює

 • Андрей Хинцинский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доже сподобався, якісно зроблений, в роботі не шумний

 • Сергій Бей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший апарат. Легко запускається. Два холодильника котетел тв та освітлення,без проблем тягне на еко режимі. Запускає буд інструменти з потужністю не більше 1.1кв. Досить зручний,як дорожня сумка.

  Переваги:
  Компактний. Легко запускається
  Недоліки:
  Поки що не виявив
 • Пиць Макар
  Продавець: Rozetka

  Купляв такий для ЗСУ. За рік цей генератор відпрацював більше 1000 годин у спартанських умовах (і в морози, і в дощі, і в багнюці, і в пилюці) і не завжди на якісному бензині, заливали те, яке можна було можна дістати. Єдині несправності які були - це нестабільні обороти і як виявилось через неякісне пальне, злили бодягу, залили менш більш нормальний бензин і все гаразд, і ще раз була проблема що не заводився у сильні морози, і знову ж таки проблема була через неякісне пальне - розібрали фільтр, злили водяний конденсат і він знову запрацював як годинник. Головне - вчасно міняти моторну оливу і деколи очищати поролоновий фільтр і сітку на вихлопній (це робиться за пару хвилин при наявності однієї хрестовидної викрутки). За весь час навіть не міняли рідної свічки запалювання. Ну і не забувайте про правильну експлуатацію - спочатку заводите генератор і даєте йому секунд 5 вийти на режим, аж тоді включаєте прилади, і навпаки перед зупинкою відключаєте прилади і тільки тоді його зупиняєте (бо в моменти включення/виключення буде нестабільна напруга). Даний генератор однозначно рекомендую тим, хто планує його використовувати активно і багато. Також він доволі економний і дуже тихий в ЕКО-режимі (використовувався для зарядки рацій, телефонів, роботи роутера - загалом 25-30 приладів, його завантаження було в районі 25%, бака на 4 л вистачало на 10-11 годин роботи, тут виробник не обдурив.
  Для рідкого використання (десь колись на виїзді на природу чи відімкнення електроенергії - трохи дорогуватий, тоді можна глянути щось дешевше, наприклад Weekender GS1800i чи Konner&Sohnen KSB 22i S. Правда з ними справи не мав і особисто для себе купив вже перевірений часом GENERGY LIMITED 1500i.

  Переваги:
  Тихий, компактний, економний
  Недоліки:
  Трішки дорогуватий, але річ однозначно варта своїх грошей