М’який кейс для флюгельгорна GEWA SPS — це, мабуть, найбезпечніший спосіб транспортування інструмента серед м’яких моделей, за винятком тяжких твердих кейсів. Він поєднує сучасні технології захисту та практичність, що робить його оптимальним вибором для музикантів. Завдяки продуманій конструкції кейс забезпечує комфортне використання у будь-якій ситуації.
Ексклюзивна система SPS (Side Protection System) гарантує чудовий захист завдяки бічним скловолоконним вставкам і піні високої щільності товщиною 20 мм. М’які кейси SPS для духових інструментів додатково посилені в області розтруба, що забезпечує максимальну безпеку під час транспортування.
Зовнішня оболонка виготовлена з Cordura 1680 Denier, яка є міцною на розрив і водовідштовхувальною. Подвійна прошивка та високоякісні застібки-блискавки гарантують довговічність і стійкість до щоденного використання. Це робить кейс надійним навіть у складних умовах.
М’які кейси серії SPS можна зручно носити вертикально, горизонтально, через плече або як рюкзак. Ергономічна м’яка ручка та широкий плечовий ремінь забезпечують комфорт. Добре продумані відділення дозволяють зберігати аксесуари та ноти, що робить кейс універсальним для повсякденного музичного життя.
Серія GEWA SPS включає моделі для більшості дерев’яних та мідних духових інструментів — від труби до саксофона і туби. Це рішення для музикантів, які цінують безпеку, практичність та сучасний дизайн.
Характеристики:
• Система бічного захисту SPS.
• Фанерне підсилення з підкладкою в області розтруба.
• М’яка ручка, магнітна застібка.
• Широкий плечовий ремінь.
• Кишеня для аксесуарів та нот.
• Підходить для всіх німецьких та американських форм флюгельгорна.
• Прикріплені, регульовані рюкзачні ремені з системою швидкого складання.
• Кишеня для ременя може використовуватися як кишеня для нот.
Матеріал:
• Cordura 1680 Denier.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!