Відгуки покупців про Goodram UUN2 Unity 16GB (UUN2-0160S0R11) 27

4,3

• Виктор Костецкий

Хорошая флешка.

• Дмитрий Кононов

Купил три таких флэшки,себе,жене и матери.моя сдохла сразу,закинул на нее важные файлы перед форматом компа,на второй раз комп и ноут отказались ее видеть наглухо,жены флешка вроде как работает,НО если ее вставить во включенный комп с большой долей вероятности комп зависает.если подключить в выкл устройство-вроде работает,но очень медленно.у матери не знаю,она ее может даже и не распаковал еще

Переваги:
    Не выявил
    Недоліки:
    Медленная скорость чтения-записи,глюки системы,низкое качество,одной хватило на одну запись и в утиль,данные с нее утеряны
    • Игорь

Обратитесь в сервис по гарантии

• Микола Шкляренко

Надійна флешка. На підриємстві таких(металевий корпус) два десятки - всі працюють добре.

• Олександр Маковський

Купив 10 таких флешок, через місяць 4 з них стали мертвими, ніякі компи/ноути не бачать їх. Що це таке?? Не раджу для користування, особливо весільним фотографам, які на цій флешці віддають фото клієнтам.

Переваги:
    Стильна.
    Недоліки:
    Не надійна, померла за місяць.
  • Дмитро Кулик

Хороша флешка працює на всі сто!

• Александр Вв

Стильная, крепкая, вполне быстрая.

• Дмитрий Кононов

Извините,может я не так понял,но эта крепкая флешка легко разбирается руками без каких либо приспособ,поэтому и разлетается она может так же легко.проверено лично на двух экземплярах

• КИРИЧЕНКО ВАЛЕНТИН

Удобная USB флешка

Переваги:
    Неубеваемая.
  • КИРИЧЕНКО ВАЛЕНТИН

Удобная флешка

Переваги:
    Колпачок не потеряешь
  • Виктор Форманюк

За міцясь померла, комп не бачить (((

Переваги:
    Які можуть бути достоінства у мертвої флешки
    Недоліки:
    СКОРОПОСТИЖКА
    • Олександр Маковський

У мене те ж саме( Не читається через місяць(

• Sergiy Ivasiuk

Брав через металевий корпус для захисту від швабри прибиральниці, яка знищила попередню флешку і разом з тим чималий обсяг роботи який на ній зберігався. Сподіваюсь цього разу зламається швабра.

Переваги:
    Металевий корпус.
    Недоліки:
    Поки що не помітив.
    • Sergiy Ivasiuk

Як би дивно це не було, але вона просто перестала працювати! 2 дні і все...