Ви маєте дачу або живете у приватному будинку? Тоді вам повністю знайома проблема пишної рослинності на присадибній ділянці. Найчастіше навіть спеціально посіяна трава росте не так рівно, як того хотілося б. Цю проблему легко усувають газонокосарки.

Ви вже визначилися з тим, яку газонокосарку купити? Якщо так, то сміливо оформляйте замовлення в нашому інтернет-магазині. Вже через кілька днів ваша нова техніка буде доставлена в будь-яке місто України. Вам достатньо лише вказати адреса у своїй заявці.

Якщо ж ви тільки визначаєтесь з моделлю газонокосарки, ласкаво просимо в електронний каталог інтернет-магазину ROZETKA Тут представлені найпопулярніші моделі від провідних виробників газонокосарок. Ви у будь-який час прямо з монітора свого комп'ютера можете подивитися фотографії цієї техніки, почитати повні описи із зазначенням технічних характеристик, а також оцінити відгуки про газонокосарки тих користувачів, які вже придбали їх для свого господарства.

На всі запитання щодо експлуатації й технічного обслуговування кваліфіковано дадуть відповідь фахівці нашого інтернет-магазину. Ми індивідуально виберемо для вас найбільш придатну модель газонокосарки.

Широкий асортимент газонокосарок для вас

За типом живлення розрізняють чотири великі групи газонокосарок:

Газонокосарки бензинові.
Газонокосарки електричні.
Газонокосарки акумуляторні.
Газонокосарки механічні.

Яку з них вибрати залежить від цілої низки обставин. Щоб оцінити переваги й недоліки кожного з видів техніки, необхідно розглянути варіанти використання таких газонокосарок.

Механічні газонокосарки

Цей різновид техніки найпростіший. Механічні газонокосарки зручно використовувати на невеликій ділянці, де немає електрики. Вони абсолютно не залежить від джерела енергії, оскільки у дію вступають лише вашими фізичними зусиллями. Але механічною газонокосаркою буде складно підстригти великий газон, тому їх використовують переважно для маленьких галявин перед будинком.

Акумуляторні газонокосарки

Незаперечною перевагою такої газонокосарки є її екологічність і простота експлуатації. Акумуляторна газонокосарка не забруднює довкілля, не вимагає складного технічного обслуговування. Для її тривалої ефективної експлуатації досить просто утримувати прилад у чистоті. Але час роботи акумуляторної газонокосарки обмежений зарядом блоку живлення. Тому її добре використовувати для віддалених, але невеликих ділянок. Завдяки високій маневровості, така техніка відмінно підходить для зрізання трави вздовж стін, садових доріжок і навколо клумб.

Електрична газонокосарка

Цей прилад досконаліший технічно, ніж механічна газонокосарка, й може працювати практично необмежений час. Електрична газонокосарка також абсолютно екологічно безпечна. Працювати з нею нескладно навіть жінці або літнім людям. Єдиним обмеженням стає довжина кабелю електричної газонокосарки. Тому її неможливо використовувати на великих ділянках. Купити електричну газонокосарку буде вигідніше, якщо вам необхідно підстригти траву на рівній ділянці площею до 500 м2.

Бензинова газонокосарка

Ця техніка відрізняється більшою потужністю порівняно з електро газонокосаркою. Саме бензинові газонокосарки використовують для приведення до ладу великих територій. Професійні моделі з успіхом справляються з підстриганням трави на полях для гольфу. Ціна бензинових газонокосарок різних моделей може значно варіюватися залежно від класу техніки.

Бензинові газонокосарки є автономними. Достатньо вчасно додавати паливо, щоб продовжувати роботу упродовж тривалого періоду часу. Залежно від ваших потреб, ви можете купити бензинову газонокосарку з двотактним або чотиритактним двигуном. Технічне обслуговування бензинової газонокосарки вимагає деякої уваги з вашого боку. Але ці зусилля повністю компенсують широкі можливості такої техніки.

Важливі моменти

У разі вибору газонокосарки необхідно враховувати не тільки тип живлення і площу території, на якій їй належить працювати, але також низку інших моментів.

Корисними доповненнями до функціональності будуть:

Наявність травозбирального контейнера.
Функція мульчування зрізаної трави.
Можливість зрізати траву вздовж стін.

Про наявність цих функцій у тій чи іншій моделі газонокосарки ви можете дізнатися з описів в електронному каталозі інтернет-магазину ROZETKA, а також звернувшись безпосередньо до наших фахівців.

Купити газонокосарку механічну або електро, бензинову або акумуляторну ви можете в будь-якому місті України. Ми працюємо у всіх регіонах, тому будь-які моделі газонокосарок однаково доступні в Донецьку й Луганську. Ми відправимо газонокосарку в Дніпропетровськ або Івано-Франківськ, якщо ви вкажете адресу у своєму замовленні.

Тепер немає необхідності порівнювати ціни в різних магазинах або навіть їхати за електро газонокосаркою в інше місто. Інтернет-магазин ROZETKA подбав про те, щоб ви могли купити газонокосарку для заміського будинку або дачі з максимальним комфортом і за найвигіднішою ціною.

Показати ще