Клас стійкості до злому
Можливість анкерного кріплення
Габарити (ВхШхГ)
 • 49x46x44 см
Сейф за типом захисту

Опис Сейф зламостійкий Griffon CL II.50.E

Зламостійкі сейфи Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.
Ключові особливості сейфів серії CL II — наповнення їхніх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу в багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування, та чотирибічна ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.

Характеристики Сейф зламостійкий Griffon CL II.50.E

Система замикання дверей
 • Ригельна
Особливості
 • електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2
Кількість дверей
 • 1
Тип покриття
 • лако-фарбове покриття
Клас стійкості до злому
Товщина бічних стінок
 • 40 мм
Товщина лицьової панелі
 • 40 мм
Внутрішні габарити (ВхШхГ)
 • 39.4x38x29.6 см
Можливість анкерного кріплення
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали Сейф зламостійкий Griffon CL II.50.E

Відгуки покупців 1

 • Сергій
  • Продавець: Rozetka

  Користуюся даним виробом один місяць і вирішив написати відгук про даний сейф.
  Сейф вибирав з дружиною довго і прискіпливо. Хотілося щось хороше і якісне. Після багатьох прочитаних відгуків вибір впав на дану модель (хотіли купити щось дешевше але вирішили якщо купувати то раз і на довго. Як кажуть із запасом). Основною перевагою для нас було вогнезламостійкий.
  Переваги.
  Перше враження відносно не великий але дуже тяжкий (це звичайно перевага. Адже навіть не закріпленим одна людина з дуже великими зусиллями здвине його з місця). На зовнішній вигляд дуже "симпатичний". Якісний електронний замок. Місткий. Для домашнього використання саме те що потрібно.
  Недоліки.
  Нажаль за дану ціну їх не повинно бути але вони є. Це якість фарбування. Особливо в середині сейфа. Коли придивитися воно в деяких місцях дуже погане. Проявляється іржа !!! Не помітив при отримані товару. Адже даний недолік знаходиться в такому місці куди відразу і не заглянеш, а можливо він проявився лише зараз (хоча сейф стоїть в квартирі в сухому місці.).
  Особливо мене ще вразило пакування даного товару. Воно не надійне. Мені сейф прийшов з подряпаним дном. Дном сейф стояв на піддоні. Картонна коробка в яку був запакований сейф захищала його лише зверху (вона була без дна). Моя думка така що сейф притягнули до піддона і поставили на нього. Хоча повинно було бути навпаки. Звичайно це вливає на його функції і естетичний вид. Однак не приємно. Також окремо хотілося б сказати про пакування полички. Вона була обтягнута два рази пакувальною плівкою і просто покладена в середину сейфа. Хоча на мою думку її потрібно було якось закріпити, щоб при транспортуванні вона не «бовталася» в середині сейфу і не дряпала стінки. Що в моєму випадку і сталося. Присутні невеличкі подряпини в деяких місцях в середині сейфу.
  Висновок. Сейф сам по собі на перший погляд не поганий. Хоча як він буде служити "покаже час". Надіюсь все буде гаразд.
  Нажаль прийдеться самому за власний кошт усувати заводські недоліки і недоліки створені поганим пакуванням продавця.
  p.s. Не погано було б щоб дана модель вироблялася з тканиною оббивкою в середині і ще однієї додатковою поличкою. Це вже пропозиція для виробника :)

  Переваги:
  Вогнезламостійкий . Якісний електроний замок.
  Недоліки:
  Якість фарбування. Упаковка товару.
Дивитися всі відгуки →

* Виробник залишає за собою право на внесення змін у конструкцію, дизайн і комплектацію товару без попереднього повідомлення Покупця.