Bluetooth-гарнітури: що це таке

Bluetooth-гарнітури є спеціалізованими ґаджетами, які призначаються для встановлення мобільного зв'язку без смартфона. Вони виглядають як невеликі прилади, які розміщуються у вусі. За своїм форматом більшість моделей такого обладнання нагадують звичайний навушник. На ньому є спеціальний елемент, який призначається для закріплення приладу на вушній раковині.

Bluetooth-гарнітури з мікрофоном приносять чимало зручностей своїм власникам. Так, можна витратити менше хвилини, закріплюючи апаратуру на своєму вусі і забути про потребу довго тримати біля нього мобільний телефон. До того ж, зникає потреба навіть діставати свій смартфон із кишені або із сумки.

Спочатку ця апаратура розроблялася з розрахунку на використання автомобілістами. Вона дає змогу водіям не відвертати увагу від дороги, розмовляючи телефоном. Крім цього, автомобіліст дістає можливість краще контролювати положення керма, адже одна з його рук не виявиться зайнятою.

Сучасні виробники виготовляють такі пристрої у двох основних форматах:

  • Бездротова bluetooth-гарнітура. Це класичний пристрій такого типу, який призначається для телефону. Він характеризується компактними розмірами і зручністю у використанні. Bluetooth-гарнітура такого типу функціонує на акумуляторі, який необхідно заряджати після тривалої експлуатації пристрою. Такі пристрої можуть оснащуватися деякими додатковими опціями, які приносять чимало користі своєму власникові.
  • Гучний зв'язок для авто. Якщо звичайний пристрій перенаправляє звукові сигнали прямо у вухо людини, гучний зв'язок для авто допомагає зв'язатися в зручнішому режимі. Водієві не доводиться встановлювати відповідні аксесуари на своїй вушній раковині. Цей ґаджет прийнято закріплювати в будь-якому зручному місці салону автомобіля, після чого він буде транслювати дзвінки по гучному зв'язку. Гучний зв'язок для авто проводиться в стильних і оригінальних оформленнях. Він зможе стати гідним доповненням до автомобільного салону, приносячи чимало користі своєму власникові.

Переважна більшість технічних приладів такого типу мають корисні функціональні доповнення. Наприклад, можна натрапити на стереомодель із підтримкою multipoint.

Переважна більшість моделей середнього класу й топового сегмента обладнані радіоприймачем. Він дає змогу транслювати улюблені радіостанції в будь-який зручний час. Проте, такі функції не найкраще впливають на час функціонування пристрою на одному заряді батареї. Тому, якщо в пріоритеті стоять саме розмови телефоном, то від наявності радіоприймача можна відмовитися.

Правила вибору Bluetooth-гарнітури

Bluetooth-гарнітура залишається вельми загадковим ґаджетом для сучасного споживача. Тому переважна більшість потенційних покупців не знають, що вибрати. Насамперед варто визначитися з оптимальним типом транслювання звукового сигналу. Для автомобілістів зручніший спеціальний девайс із гучномовцем. В аматорських цілях найчастіше використовується традиційна Bluetooth-гарнітура, яка закріплюється на вушній раковині.

Важливо визначитися з необхідністю наявності додаткового опціонала. Якщо ви не плануєте занадто часто використовувати, наприклад, радіо, або у вас уже є пристрій із такими функціями, можна придивитися до спрощених моделей. Їхня обмежена функціональність добре вплине на час роботи ґаджета на одному заряді батареї.

Щоб визначитися з конкретною моделлю, можна вивчити відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про особливості функціонування обраного вами варіанту. Знайти такі дані можна на сайті інтернет-магазину або на спеціалізованих форумах в інтернеті.

Показати ще