Картка Rozetka
Блютуз-гарнітура Hoco headset bluetooth 5.0, 10H white - зображення 3
Блютуз-гарнітура Hoco headset bluetooth 5.0, 10H white - зображення 1
Блютуз-гарнітура Hoco headset bluetooth 5.0, 10H white - зображення 2
Блютуз-гарнітура Hoco headset bluetooth 5.0, 10H white - зображення 3
Блютуз-гарнітура Hoco headset bluetooth 5.0, 10H white - зображення 1
Роз'єм
  • microUSB
Час роботи від батареї
  • Время работы в режиме разговора: до 4 часов Время работы в режиме ожидания: до 80 часов

Блютуз-гарнітура Hoco headset bluetooth 5.0, 10H white

Код:  323854129

Є в наявності

400

380

Колір: White

Цей товар у інших продавців
1
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Бездротова гарнітура з мікрофоном, 170mAh для 10 годин дзвінків та музики та 200 годин у режимі очікування

1. Матеріал: ABS.
2. Розмір: 71 * 26 * 16мм. Вага: 10г.
3. BT 5.0, чіп: BK3266.
4. Місткість батареї: 170mAh. Час заряджання: близько 1.5 години.
5. У режимі дзвінків/музики: 10 годин.

6. У режимі очікування: 200 годин.

Характеристики

Колір
Роз'єм
  • microUSB
Час роботи від батареї
  • Время работы в режиме разговора: до 4 часов Время работы в режиме ожидания: до 80 часов
Гарантія
  • 14 днів
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 1/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергей З***
    Відгук від покупця. Продавець: WinMart. Колір: Black

    Сервис Агонь.Всё быстро приехало,продавцу респект.Но сама гарнитура-***о.Меня плохо слышно,я плохо слышу.Постоянно репит.Плюс один,батарея держит неделю.У меня была гарнитура хоко е37 так она была лучше чем эта е57.Поэтому не советую хрень!!!