Відгуки покупців про Навушники HyperX Cloud Stinger (HX-HSCS-BK/EE / 4P5L7AX)

791 відгук Код:  11689745
  • Михайло Томинець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хороший звук, добре тримаються.

• Андрей Демченко

Какую прогу скачивал для них?ngenuity тупо не видит их
      Звук как в бочке

Добрий день!
      Шановний Андрій, дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Ця гарнітура - суто аналогова, її в принципі не може бачити жодне програмне забезпечення: воно може працювати лише з аудіоконтролером, а не з кінцевим акустичним пристроєм.

• Владислав Чуприна

Супер!

• Дметро Виталийовыч
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуду робити возврат як неодна нерна непрацює то друга як не мікрофон то звука нема підключить до пк треба комусь помолиця одним словом якість сміття

Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Багато
    • Юрий

Ці навушники до playstation

• Елизавета Субота
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Наушники покупала для сына,удобные,работают отлично,сын доволен

• Никита штоюнда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пересів на них із стареньких Redragon Lester які прослужили 6 років і досі працюють без нарікань, але за цей час амбюшури вже настількі облущились та стали страшні що вирішів обновити вуха). Взагалі якщо порівнювати ці з Redragon то різниця велика, по прослухованні музики наче різниці ніякої не помітив, а от в CS2 вже інша справа, в хайперах звук набагато кращий, ті ж кроки та особливо стрільба з будь чого відчувається на голову вище, впринціпі для ігор вони і купувалися, любителям CS2 точно можна брати, особисто я задоволений, нічого не настраював, підключив з коробки і все працює непогано. По довжині кабелю кому цікаво то від самих навушників йде кабель 1м, потім перехідник mini Jack 3.5 а потім 2м кабель до пк і на кінці він роздвоєнний і 2 входи на мікрофон і mini Jack

Переваги:
    Хороший звук, зручні та легкі
    Недоліки:
    єдиний мінус що кабель не оплетений а просто голий
    • Андрей Демченко

какую прогу скачиввал для них?ngenuity тупо не видит их
      звук как из бочки

Добрий день!
      Шановний Андрій, дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

• Дмитрий Павлюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь перший день, адекватні баси (навіть без еквалайзеру), зручно сидять як на голові так й на шиї, в іграх звук ідеальний за таку ціну в моменти де треба сильно вслухуватись підкручуєш звук на самих навушниках я вважаю найкращий вибір з дротових навушників.

Переваги:
    Звук, Комфортний пластик.
    Недоліки:
    Амбішури (вуха гріються та матеріал зітреться за рік), Люфт повзунку гучності.
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вуха як вуха, відсутній блютуз, немає спеціалізованого софта для глибоких налаштувань, в цілому якщо побавитися з налаштуваннями звукової карти можна отримати непоганий звук в іграх і при прослуховуванні музики

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    Вічна "знижка", відсутність фірмового софта, відсутність блютуз

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Юрiй! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Ця гарнітура - дротова, вона в принципі не може підтримувати Bluetooth та будь-який софт.

• Анатолій Федорук

Дивно, купляти наушники без блютуз а потім про це писати і ставити 4/5

• Александр Блоцкий

Також дивно чути від представника , що наушники не можуть підтримувати софт, коли в описі товару чорним по білому вказано, що для них є фірмове ПО для підтримки звуку 7.1

• Андрій Заблоцький
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовляв в грудні,все працювало вчора вже мікрофон перестав працювати

Переваги:
    Топ за свої гроші
    Недоліки:
    Зламався через 2 місяці

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Андрiй! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Будь ласка, перевірте гарнітуру на телефоні.

• Матвій Герасименко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Навушники тип за свою ціну,падали зі стола 2 рази, ні одної подряпини,дуже радий що купив

Переваги:
    Міцні
    Недоліки:
    Тихий мікрофон
  • Андрій Кметь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все працює, за свою ціну найкращий вибір

• Максим Колодочка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все хорошо, наушники работают, не проснулся, а оно оказывается громкость выключена была

• Максим Колодочка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Спустя месяц наушники перестали работать, к сожалению коробку выбросил, теперь не будет ни обмена ни возврата денег

Переваги:
    Когда работали то звук был чистый, приятный, хорошие басы, амброшюры приятные на ощупь
    Недоліки:
    Спустя 2 месяца перестали работать

Добрий день!

Шановний Максим! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої гарнiтури. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Напишіть, будь ласка, на [email protected] - ймовірно, локально питання вирішити буде простіше.

• Захарий Бушманов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Топ наушники за свои деньги

Переваги:
    Хороший звук и микрофон
    Недоліки:
    Нема
  • Максим Голосной
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Уши имба, сидят отлично, мягкие и удобные, звук отличный как в играх, так и в музыке, микрофон сносный, регулятор громкости разшатаный

Переваги:
    Звук, микрофон, мягкие - уши не болят
    Недоліки:
    Переключатель громкости раздолбаный и шатается, за такую цену экономить на регуляторе громкости, ну такое, в остальном норм
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарні якісні навушники, дуже зручні, але у мене виявився брак. Коли грав мікрофон був дууууже тихий, часом співрозмовники в діскорді казали, що мене чути як з банки або як по рації і дуже дуже тихо. Я лазив по налаштуваннях ПК, скидай драйвери, ставив студію, підключав їх до приставки та інших ПК але все було марно.

Вирішив звернутися до сервіс центру, але дуже хвилювався вже пройшло більше 14 днів і не надіявся на повернення коштів. Взагалі,я хотів щоб їх відремонтували бо дуже сподобалися.
    Я їх відніс у відділення розетки, там надав всі дані, потім через тиждень мені прийшла відповідь, що результатом перевірки сервіс центром є повернення коштів.
    Кошти повернули за 2-3 дні, дуже оперативно.

Мабуть спробую ще раз їх купити, може повезе більше)

Переваги:
    Зручні, гарний звук.
    Недоліки:
    У мене попалися з браком мікрофона, але сервіс швидко перевірив та повернув гроші.
  • Владимир Коваленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В целом наушники хорошие, внешний вид у них довольно симпатичный, как и дизайн в целом. Подсветка отсутствует, что лично для меня является минусов, т.к за такие день хочется полный набор всех фишек и возможностей наушников, но даже в такой мелочи приходится себе отказывать.
    Звук у данных наушников меня не впечатлил. Качества звука у наушников среднее, что лично для меня стало неожиданностью и полным разочарованием в данной модели, т.к наушники стоят прилично и данная модель пользуется популярностью. Также у наушников нет возможности объемного звучания, что лично для меня является минусом.
    Возможно ПО изменит качества звука у наушников в лучшую сторону, но если вы активируете код, то скорее всего уже вернуть наушники не получится. ПО не проверял, но у меня есть данная программа на ПК и при её вкл наушники звучать лучше не стали.
    В онлайн играх по типу шутеров не хватает громкости звуков, таких как шаги или посторонних звуков, которые также помогают обнаружению врага или быстрой координации на карте.
    Пользуюсь наушниками от компании L33T Gaming и на удивление они звучат лучше, громче и качество звука у них мне нравится больше, чем у HyperX данной модели.
    Что касается микрофона, то здесь все плохо. Если вам нужен хороший микрофон для общения, чтобы при этом вас было хорошо слышно можете не надеяться, его здесь нет. Проще купить отдельно микрофон, если кому-то так сильно нравятся данная модель наушников.
    Качество провода хорошее, но хотелось бы в тканевой оплетке.
    Лично мне данные наушники не подошли, но это не означает то, что наушники плохие.
    Возможно для вас они будут самые лучшие, поэтому заказываете, проверяйте и наслаждайтесь звучанием ваших любимых наушников от компании HyperX.

Переваги:
    Дизайн самих наушников, посадка, неплохое звучание, есть ПО
    Недоліки:
    Качество звука, микрофон, регулировка громкости отсутствует на самом кабеле, кабель
  • Вася Византий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

забрав сьогодні попробував мікрофон дуже тихий

Переваги:
    нема
    Недоліки:
    дуже тихий мікрофон

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Вася! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Проблеми з мікрофоном зазвичай вирішуються вмиканням опції "Mic Boost" в налаштуваннях системного звуку.

• Павел Дмитриев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все на вищому рівні. Ціна/якість топ

• Максим Шестак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Заказал данные наушники ребенку, доставка была курьером в определенный день и время. Наушники замечательные, качество звука на высоте, удобные амброшуры.
    Товаром доволен, спасибо)

• Катерина Ловачова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Навушники прикольні, гарної якості. Купувала чоловікові на подарунок, він в захваті від них

Переваги:
    Звук, дизайн, довжина шнура
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Олександр Камко

А какая длина шнура?

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Кабель гарнітури - 1.3 метри, подовжувач-перехідник для ПК - 1.7 метри.

• Матвій Авілов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не работает двойной роз'єм но работает только звук а микрофон не работает поетому

Переваги:
    Очень хороший звук
    Недоліки:
    Не работает 2 раз'эм і микрофон

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Матвiй! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Варто перевірити гарнітуру на телефоні - чи взагалі працює мікрофон. Якщо працює - можна перевірити перехідник на іншому ПК чи ноутбуці. Якщо він справний - можна перевірити чи дозволено системі працювати з мікрофоном в "Центрі безпеки".

• Максим Рижий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Перестало работать ухо спустя неделю

Добрий день!

Звернiться, будь ласка, в сервiс по гарантiї.

Але перед тим бажано перевірити навушники на телефоні.

• Ірина Старовойт
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Добрий день, купувала сину до дня св. Миколая. Подарунок сподобався, зручні, гарне звучання. Дякую

Переваги:
    Гарне звучання, зручні
    Недоліки:
    Поки що не виявлено
  • Иван Григораш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Наушники не плохие за свои деньги но есть нюансы

Недоліки:
    Слабоватый микрофон
  • Роман Матвєєнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил наушники, все хорошо. Звук отличный, микрофон хороший. Но есть проблемка с проводом который переходит в 2 (для наушников и микрофона) иногда соединение основного и удлиненного немного проварачивается и микрофон перестает работать, приходиться поднимать этот провод и крутить его.

Переваги:
    звук
    Недоліки:
    удлиненный провод

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Зверніться, будь ласка, в сервіс по гарантії.

• Юрій Підцерковний
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Наушники ідеальні по якості, син задоволений (не риплять, тримають звук супер, низи чутно добряче, мікрофон працює добре, шумоізоляція сторонніх звуків на 60%, довгий шнур зі зʼєднанням).

Переваги:
    Для геймерів саме те!
  • Филипп Торохтий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Наушники топ звук хороший микрофон тоже

• Гліб Кулик

Вроде норм

Переваги:
    Цена, звук
    Недоліки:
    Качество звука с микрофона не топ, понимаю что цена
  • Вадим Хоменко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купував такі собі ще років 5-6 тому, з часом трошки зносились, замінював амбушури, звук гірше не ставав але один раз зміг поламати кабель, через що довелось замінити його. Вдруге купую їх собі так як потрібні для дружини, у обох тепер такі навушники (при тому що сам ще маю revolver s) та не маємо ніяких проблем)

Переваги:
    Недорогі, якісні, добре сидять
  • Олександр Лебідь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Працюю в них регулярно, якщо не слухаю музику то використовую для подавлення зовнішнього шуму. Звуком задоволений.

Переваги:
    Непоганий звук, зручні, шумоподавлення
    Недоліки:
    наразі не виявив
  • Клюєв Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Поки не розумію як їх налаштувати, чи буде гарним вибором придбати додатково звукову карту якусь?

Переваги:
    ціна, якість вкладишів, об'ємний звук
    Недоліки:
    звук наче у воді, було проблемно з підключенням, ОС не роспізнавала навушники, а потім не працював мікрофон

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Ця гарнітура - суто аналоговий пристрій, який відтворює звук, який на нього подає аудіоконтролер. Тобто - налаштувати можна аудіоконтролер,і усі налаштування торкаються тільки його.

• Вячеслав Гавенко

Хороші навушники

• Юзер
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

После недели пользования просто пропал звук безвозвратно

Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

Шановний Юзер! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

Будь ласка, перевірте регулятор гучності.

• Андрій Циганков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

був використаний dts x код

Добрий день!

Шановний Андрiй! Приносимо свої вибачення за ваш негативний досвiд використання нашої гарнiтури. Ми розумiємо ваше обурення: вкрай прикро, коли виходить з ладу улюблений гаджет.

Напишіть, будь ласка, на [email protected] - можливо, локально це питання вирішити буде швидше.

• Максим Крюковський

Хороші навушники