Іграшки для малюків: якими вони бувають

Іграшки для малюків є вкрай незамінним складником життя абсолютно кожної дитини. Вони не просто допомагають розважити дитину, захоплюючи її на досить тривалий час. Розроблено спеціальні розвивальні варіації іграшок, які якнайкраще підходять для моторики малюка і його нормального розвитку. Дитячі лікарі вважають, що подібні елементи потрібні кожній дитині віком від декількох місяців до декількох днів.

Виробники виготовляють іграшки для малюків у неймовірно широкому асортименті. Серед них є моделі з різноманітних матеріалів, різних форм і типів. Насамперед, виробники орієнтуються на вік дитини, а також на її вподобання і вимоги в обраний період.

Як вибрати іграшку для малюка

Так, особливо багато уваги заведено приділяти іграшкам для малюків раннього віку, зокрема — немовлят. Насамперед, вони призначені для розвитку сприйняття крихітки, а також для поліпшення дрібної моторики. Численні дитячі лікарі не рекомендують використовувати в такому віці м'які іграшки, адже деякі з них можуть стати причиною виникнення алергічної реакції. Тому набагато раціональніше купувати пластикові брязкальця, які надовго захоплять немовлятко. Не менш популярні й музичні моделі, які сприятливо впливають на настрій крихітки й допомагають їй розважитися.

Особливо важливо правильно вибрати іграшку для дитини віком від одного до двох років. У такий період раціонально знайомити малюка з м'якими іграшками у формі тварин. Вони сприяють розвитку логіки дитини, навчаючи її розпізнавати предмети та представників фауни. Важливо, щоб такі вироби були максимально реалістичними, або щоб у них хоча б простежувалися основні риси якихось тварин. Занадто дивовижні іграшки незрозумілих форм викликають несхвалення дитячих психологів і педіатрів, які вважають їх такими, що псують психіку й життєве сприйняття малюка.

Також у такому віці варто робити особливий наголос на розвивальні іграшки. Особливо високу популярність мають представлені нижче варіації:

  • Сортери. Це оригінальні іграшки для малюків, які спрямовані на розвиток логічного сприйняття дитини віком від одного до двох років. Дітям треба розсортувати предмети певної геометричної та логічної послідовності, розставляючи їх по поверхнях із виїмками відповідної форми. Зокрема, такі варіації дають змогу розвивати пам'ять щодо відмінностей у геометричних фігур.
  • Стукавки. Є чудовими варіантами для розвитку дитячої дрібної моторики. Являють собою невелику поверхню з виїмками. До комплекту входять і молоточок із кілочками, які й належить забивати в стукавку. Особливо багато схвалення такі іграшки отримали від педіатрів, які вважають їх чудовим варіантом для раннього розвитку дитини.

Вибираючи іграшки для малюка, варто звертати увагу не тільки на вік чада, для якого вона призначена, але й ще на кілька не менш важливих критеріїв. Передусім, варто враховувати стать дитини. Так, багато виробників розподіляють свої лінійки на товари для дівчаток і для хлопчиків. Вони відрізняються здебільшого за колірним і дизайнерським оформленням, маючи ідентичні характеристики.

Також важливо враховувати виробника зазначених товарів. Чим відоміша торгова марка, тим якіснішу продукцію вона виготовляє. Щоб дізнатися про індивідуальні особливості конкретної моделі, потрібно звернути увагу на відгуки попередніх покупців.

Поширені питання та відповіді

Які товари з найнижчою ціною в категорії Іграшки для малюків?

Показати ще