Дедалі частіше в сучасному діловому світі згадується поняття промислового шпигунства. Не секрет, що в будь-якому бізнесі часто найціннішим товаром є інформація. Як же вберегтися від недобросовісної конкуренції та захистити свою справу? У цьому допоможе техніка захисту інформації.

Сьогодні є великий спектр продукції, що являє собою пристрої для захисту ділової та персональної інформації. Сюди входять, насамперед:
• Генератори шуму.
• Детектори цифрових радіокомунікацій.
• Устаткування для захисту переговорів.
• Індикатори поля.
• Виявителі відеокамер.

За допомогою детектора прихованих камер, індикаторів поля, а також детекторів цифрових комунікацій ви можете захистити себе від небажаного стеження за вашою діяльністю прихованими відеокамерами та іншими знімними пристроями, зокрема, які працюють на основі сучасного радіозв'язку (GSM, CDMA, Bluetooth, Wi-Fi та інші).

Зберегти в таємниці важливі переговори й запобігти можливого диктофонного запису можна за допомогою пристроїв для захисту переговорів, серед яких найбільш популярними є генератори шуму (зокрема акустичний сейф із генератором шуму), а також прилад забезпечення конфіденційних розмов.

Увесь асортимент продукції, що належить до техніки захисту інформації, ви можете вибрати й замовити в нашому інтернет-магазині. Висока якість обладнання й доступні ціни зроблять вашу покупку не тільки корисною, а і приємною.

Техніка захисту інформації

Показати ще 38 товарів