Електролобзик — інструмент ручного типу з електроприводом, що дозволяє виконувати фігурне і односпрямоване різання різних типів листового матеріалу (дерево, пластмаса, листовий метал, керамічна плитка, гіпсокартон, ламінат та інше). Як видно, електролобзик виконує операції, що досить часто трапляються у столярних і різних ремонтних роботах, пов'язаних із розпилюванням і різьбленням по матеріалу, за яких потужна електропила не потрібна, а легкий і компактний електролобзик буде якраз доречним. Так що і для людей, що роблять домашній ремонт (наприклад, укладають ламінат або монтують гіпсокартонні стіни і стелі), і для професіоналів, розумним рішенням буде купити електролобзик.

Характеристики електричного лобзика

Під час вибору електролобзика, як професійного, так і побутового, рекомендується брати до уваги такі характеристики:

гранична товщина різання матеріалів;
потужність електролобзика;
ходова швидкість;
додаткові функції.

Потужність інструменту визначає швидкість різання заготовки і є додатковою характеристикою до граничної товщини різання. Власне, з граничної товщини різання й потужності можна судити про діапазон можливостей придбаного інструменту й керуватися значеннями цих характеристик під час порівняння декількох моделей лобзиків.

Додаткові функції настільного електролобзика є набором конструктивних рішень, що забезпечують підвищення зручності експлуатації цього інструмента. Зокрема, до додаткових функцій інструмента належать такі:

Маятниковий механізм підвищує продуктивність електролобзика для деяких різьбярських робіт.
Регулювання частоти ходу дозволяє вибрати оптимальний режим роботи електричного настільного лобзика залежно від оброблюваного матеріалу.
Підсвічування робочої зони, автоматичне здування тирси або підключення до пилососа підвищують рівень комфорту під час роботи з настільним електролобзиком.
Система оперативної заміни пилок, пристрій повороту пилки та фіксатор кута покращують функціональність і продуктивність роботи пилок настільного інструменту.

Придбати настільний електролобзик можна в інтернет-магазині ROZETKA Серед великого асортименту, представленого на нашому сайті, знайдеться саме та модель, яка буде найповніше відповідати вашим вимогам до неї. Клієнтом нашого магазину може стати житель будь-якого міста України. Обраний настільний електролобзик буде доставлений до місця призначення в оптимальні терміни.

Показати ще 60 товарів