Важлива річ у роботі людини, яка зв'язана з підрахунками або цифрами в будь-якому їхньому прояві — калькулятор, часто є незамінним девайсом будь-якого робочого столу. Переймаючись питанням, як вибрати продукт, потрібно враховувати безліч різних нюансів. Найчастіше, це елементи, на які звичайний користувач навряд чи звернув би увагу. Перелік починається з наявності основних кнопок для зручного функціоналу і цілі призначення.

Докладніше щодо гарячих клавіш, які точно не залишаться недоторканими в роботі бухгалтерів, менеджерів, працівників сфери торгівлі. Кнопкою MU обладнані професійні машинки, це функція торговельної націнки, що підходить для обчислення знижок або процентного підвищення. Податок допоможе розрахувати клавіша TAX, а GT допоможе підрахувати загальну суму в глобальному її втіленні. Компактна функція 000 допомагає заощадити час, і в бурхливому робочому процесі не зациклюватися на потрійному натисненні однієї кнопки. Однією із запитуваних є конвертер валют, коли натисканням можна конвертувати співвідношення двох курсів. Наприклад, у системах Citizen або Brilliant вона символізує стопку монет на зображенні.

Різновиди калькуляторів

Основне призначення продукту, незалежно від сфери дії, підрахунок чого-небудь. Є перелік основних різновидів пристрої:

  • Інженерний. Йому доступні тригонометричні функції, які може здійснювати розрахунки з великими числами, та навіть коми з рухомим ефектом. Пам'ять і графіка в ньому на більш високому рівні, ніж в інших типах.
  • Кишеньковий. Має обмежений регістр команд, відрізняється компактністю і зручністю в транспортуванні. Може мати форму брелока або записної книжки.
  • Настільний. Найпоширеніша модель, яка призначена для виконання стандартних функцій розрахункового характеру.

Під час купівля варто звернути увагу на дисплей, контрастність якого має бути підвищеною, щоб тиск на очі не виявився надмірним. Акрилова платина на дисплеї слугуватиме захистом від випадкових ушкоджень. Кнопки мають бути нанесені спеціальним лазером, щоб не стиратися під ковзанням пальців по поверхні. Індивідуальним є розташування цифр і супутніх кнопок, вибираються під особливості рук користувача. Важливою є чутливість під час натискання, від цього залежить, чи «залипнуть» клавіші після енної кількості натискань.

Перевага покупців

Звертають увагу на наявність інструкції в комплекті, це відмінна риса оригінальної продукції. Символи завжди відображаються чітко, клавіші не скриплять. Калькулятори із сонячною батареєю користуються особливою популярністю, адже завдяки цьому вони можуть, накопичивши енергію, працювати без батарейки. Цей електронний девайс відрізняється особливою витривалістю до температур завдяки фотоелементу.

Вагому роль відіграє кількість розрядів. Це означає число цифр на дисплеї. Стандартним є 12-озрядний. Якщо цієї кількості клавіш недостатньо для виконання стандартного набору функцій, пропонують продукцію на 16 розрядів. У багатьох моделях вбудована функція друкування, коли великі розрахунки автоматично переносяться на аркуш. Важливу роль відіграє упаковка, адже за її якістю визначають вартість і оригінальність продукту.

Основні функції

Щодо осередків пам'яті, то звичайні калькулятори мають два. Це дає можливість запам'ятовувати відразу два обчислення. Це осередки М1, М2 та ін. Як свідчать відгуки користувачів, для роботи за столом використовують настільні моделі з великими важелями керування, для того, щоб не витрачати час на концентрацію уваги, відвертаючи увагу від основної роботи. Часто в таких екземплярах розрядність вища та ширший функціонал.

Під час початкового огляду виробу звертають увагу на залишки відбитків пальців під час натискання на екран — їх бути немає. Також на оригінальність сонячної батареї — це немає бути шматок чорної плівки. Логотип виробника немає стиратися, а наявність паспорта та гарантійного талона — обов'язкова умова будь-якого професійного пристрою. Є калькулятори, у яких основним надходження енергетичного підживлення є фотоелемент. Вибираючи такий пристрій, потрібно бути готовим до того, що за відсутності достатнього потоку світлових променів, він перестане працювати.

Показати ще 60 товарів