Сучасна фарба для брів і вій — сама досконалість

Віднедавна на б'юті-ринку в достатку з'явилася фарба для брів і вій, яка має заслужений попит. На відміну від старовинних пристосувань, сучасні продукти є втіленням бездоганності. Це дуже простий, швидкий, але ефективний спосіб досягти насиченості відтінку та виразності.

До того ж професійні формули розробляються для мінімізації агресивної дії окиснювальних компонентів. Часто склади доповнені натуральними оліями, вітамінами, рослинними екстрактами для інтенсивного догляду, зміцнення і відновлення. Переважно не містять подразнювальних компонентів і алергенів, завдяки чому підходять для всіх типів шкіри. Привабливості б'юті-засобам додає великий асортимент. Обрати відповідний варіант, щоб купити фарбу для брів і вій, не буде важко, заглянувши у відповідний розділ нашого інтернет-магазину.

Поширені різновиди фарби для брів у каталозі ROZETKA

  • Крем-фарба — має ніжну кремову консистенцію, легко розподіляється, не стікає, дарує приємні відчуття.
  • Гель-фарба — порівняно новий продукт, який за консистенцією схожий на желе та є густішим.
  • Як порошок — випускається в пакетиках, які зазвичай розраховані на одну процедуру.
  • Хна для брів — натуральний барвник із дбайливою дією та властивостями для догляду.
  • Стійка — здатна надавати відтінок, який тримає в середньому 3-6 тижнів.
  • Водостійка — має унікальну формулу, яка забезпечує бездоганність зовнішнього вигляду в будь-яку погоду й під час активного відпочинку.
  • Професійна — вирізняється високою якістю, великим спектром відтінків, прекрасною стійкістю.

Що враховувати під час вибору на сайті

Знайти варіант, що цікавить, у каталозі інтернет-магазину ROZETKA можна за лічені хвилини. На сайті вас чекають вигідні ціни на якісні та оригінальні товари. Вони ретельно добрані з урахуванням актуальних запитів і позитивних відгуків, реалізуються з доставкою Україною. Це продукція таких відомих торгових марок:

Під час вибору потрібно визначитися не лише з консистенцією, стійкістю, але й з відтінком барвника. Блондинкам підійдуть русяві тони, брюнеткам — від чорних до темно-коричневих. З рудим волоссям гарний вигляд матимуть коричневі, каштанові кольори, а з коричневим — чорні. Тут працює ще одне важливе правило для шатенок і брюнеток — відтінок брів має бути на один тон світлішим, ніж колір волосся. Якщо засіб добирається для вій, краще віддати перевагу, навпаки, темнішим варіантам.

Серед звичайних фарб для брів і вій можна знайти практичні набори. Вони можуть бути додатково укомплектовані окисником, захисними рукавичками, ємністю для змішування, пензликами для нанесення. Це готове рішення для новачків і для домашнього використання.

Чудового настрою для правильного вибору та вдалих онлайн-покупок!

Показати ще 60 товарів