Брала червоний рубін та мідний відтінки.
У мене русяве волосся з золотистим відливом. Коли наносила мідний - тримала довше ніж написано в інструкції, отримала гарний відтінок темно міднооо кольору, на сонці видно краще і має насичений мідно-золотий відлив. Також змішувала мідний та рубін (7:3), отримала червоніший трохи, менш натуральний, але гарний.
Окремо рубін теж гарно лягає, на темне волосся помітніший ніж мідний.
Після тонування краще взяти темний рушник, можуть лишитись плями. І під час наступного миття потрошку вимивається, що є нормальним, адже це не фарба, а тон. Ці відтінки на русому волосі яскраві до 5-6 миттів, потім лишається легенький відтінок. На волоссі яке пошкоджене (особливо від фарбування) набагато довше зберігається колір.
Запах засобу приємний, не хімічний, набагато легший ніж у «тоніки» яка була раніше на полицях. І не так сильно як «тоніка» вʼїдається в шкіру та оточуюче середовище - набагато легше відмивати
Користуюсь ним досить давно, тому що тонування бальзамом не шкодить волосся, а навпаки, живить його.
Врахуйте, що на довге густе волосся піде - ціла пляшечка.
Також можна змішувати зі звичайним бальзамом для світліших відтінків.
Це просто ВАУ я фарбувала на золотисто-русявий фарбою в тричі дорожчою, колір взявся плямами і не зеленим а салатовим якимсь. А тут колір ВОГОНЬ. Я у захваті.
После смены формулы краска стала хуже, сухость волос и очень быстро смывается цвет. Страна производитель стала Бельгия.
Розетка по срокам доставки и цене - как всегда, лучшая!
Фарбуюсь на освітлені темно-бузковим і дико-зеленим вже майже два роки. Найкраща фарба із тих, що я пробувала (якщо не рахувати тоніку, яка зникла з ринку). Пігмент добре тримається, вимивається в дуже гарні відтінки і застряє в волоссі (що для мене плюс). Співвідношення ціна/якість вражає
Я цю фарбу звичайно беру в магазині косметики, тут на моє здивування не знайшла. Замовила тут у продавців. Дякую що є в наявності. Я всі маркі перепробувала, кажу як є. І саме ця сподобалася, всі переваги є. Зафарбовуває сивину, колір такий як на коробці. Дивлюсь є дівчата які скаржаться що не відповідає колір , чи не те що очікувували, дуже важливо на якій саме колір ви наносите фарбу, на фарбоване чи на натуральне, важливо який спочатку колір, звичайно що чим світліше тим краще, на темні кольори не буде відповідати те що ви хочете, буде просто відтінок та блиск. Якщо хочете саме бажаного кольору, осветлите добре спочатку ваш колір, а потім пофарбуйте як треба. Бажаю терпіння.
Тонує добре. Колір виявився темним ближче до чорного. І мій коричневий затонував повністю. Сподіваюсь хоч трохи змиється, бо в дзеркалі лякаюсь, дуже темний відтінок. А так, якщо правильно підібрати колір і слідкувати за часом, можливо комусь і менше тримати,то засіб чудовий. Стільки ж часу йде як і на миття голови, дуже зручно і швидко.
Читаю отзывы и в шоке. Я эту краску, у этого продавца заказываю 4 или пятый раз по две пачки, и всё отлично закрашивает, никаких выпадений, резиновых волос и другого цвета нет и быть не может.вы девочки не на картинку смотрите на пачке,а на таблицу цветов, которую можно найти в итернете. Розеткой научились пользоваться,знач и в таблице разберётесь.
У мене русяве волосся з золотистим відливом. Коли наносила мідний - тримала довше ніж написано в інструкції, отримала гарний відтінок темно міднооо кольору, на сонці видно краще і має насичений мідно-золотий відлив. Також змішувала мідний та рубін (7:3), отримала червоніший трохи, менш натуральний, але гарний.
Окремо рубін теж гарно лягає, на темне волосся помітніший ніж мідний.
Після тонування краще взяти темний рушник, можуть лишитись плями. І під час наступного миття потрошку вимивається, що є нормальним, адже це не фарба, а тон. Ці відтінки на русому волосі яскраві до 5-6 миттів, потім лишається легенький відтінок. На волоссі яке пошкоджене (особливо від фарбування) набагато довше зберігається колір.
Запах засобу приємний, не хімічний, набагато легший ніж у «тоніки» яка була раніше на полицях. І не так сильно як «тоніка» вʼїдається в шкіру та оточуюче середовище - набагато легше відмивати
Користуюсь ним досить давно, тому що тонування бальзамом не шкодить волосся, а навпаки, живить його.
Врахуйте, що на довге густе волосся піде - ціла пляшечка.
Також можна змішувати зі звичайним бальзамом для світліших відтінків.
Розетка по срокам доставки и цене - как всегда, лучшая!