Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Тестер Парфумована вода для жінок Lacoste Pour Femme 90 мл (737052961095/3386460149389) - зображення 1

Тестер Парфумована вода для жінок Lacoste Pour Femme 90 мл (737052961095/3386460149389)

Код :  57345777

Немає в наявності

2 869

1 996

 

Усі товари бренду Lacoste

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Lacoste — французька компанія з виробництва одягу, взуття, парфумерії, окулярів, годинників та різних шкіряних виробів. Заснована 1933 року, символом і логотипом є зображення зеленого крокодила.

Жіночний Lacoste Pour Femme заряджає енергією й піднімає настрій. Це сучасне виразне творіння пробуджує жіночу безпосередність.

Верхні ноти ямайського перцю й пурпурної фрезії виражають чарівність бути просто жінкою та справжню енергію, яка виходить від кожного моменту життя.

"Серце" побудоване навколо нот прекрасного і на рідкість жіночного іранського жасмину, злегка відтіненого акордами білого геліотропа, гібіскусу й болгарської троянди.

Важкі та привабливі, глибокі відтінки гімалайського кедра та сандалового дерева надають шлейфу Lacoste Pour Femme дивовижної чуттєвості та інтимності.

Незабутній обволікальний аромат ладану привносить якийсь містичний елемент, а унікальна нота "оксамитової шкіри" огортає і збуджує своєю м'якістю, яка схожа на дотик до жіночої шкіри.

Характеристики

Серія
Клас парфумерії
Формат
Ноти
  • Початкова нота: перець, біла фрезія, зелене яблуко
    Нота серця: фіалка, гібіскус, жасмин, геліотроп, троянда
    Кінцева нота: ладан, сандалове дерево, ладан, білий кедр, оксамитова шкіра
Сімейство аромату
Особливості
Країна-виробник товару
  • Швеція
Країна реєстрації бренда
  • Франція
EAN
  • 737052961095 3386460149389

* Виробник залишає за собою право змінювати дизайн упаковки чи флакона.

* Зверніть увагу: тестер парфуму – це демонстраційний варіант аромату: якість аромату та стійкість ті ж, як і у повноформатній версії аромату. Відмінність – тестери упаковані у звичайну картонну коробку (або без неї) і часто не комплектуються кришкою.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.52/5
на основі 47 відгуків
  • 5 зiрок
    14 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    7 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 50 мл

    Купив на подарок, кажуть понравились. Значь все гуд)

  • Наталья К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 50 мл

    Дійсно. вона відрізняється від 2007 року випуску: і запах, і стійкість ((

  • Владимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 90 мл

    Покупка не оправдала ожиданий.

Читати всі відгуки →