Миша Logitech G502 X Plus Wireless White (910-006171)

20 відгуків

Код:  352433655

Під'єднання
Розмір миші
Особливості
Сумісність з ОС
 • Mac OS
 • Microsoft Windows

Миша Logitech G502 X Plus Wireless White (910-006171)

20 відгуків

Код:  352433655

Колір: Білий

Продавець:

5 999

Є в наявності

414

+ 59 бонусних ₴ на рахунок у разі купівлі

Гарантія. 24 місяці офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Новий погляд на легендарний пристрій.
G502 X PLUS - нова миша з легендарної лінійки G502. Дизайн пристрою було оновлено та модернізовано з використанням інноваційних ігрових технологій. Наша миша оснащена першими в історії гібридними перемикачами LIGHTFORCE, бездротовим зв'язком LIGHTSPEED професійного рівня, RGB-підсвічуванням за технологією LIGHTSYNC та оптичним датчиком HERO 25K. Крім того, G502 X PLUS сумісна з технологією POWERPLAY — завдяки цьому вона ніколи не буде розряджатися.

Перемикачі LIGHTFORCE
Інноваційні оптико-механічні перемикачі гібридного типу відрізняються надійністю та швидкістю спрацьовування завдяки використанню оптичних елементів. А механічні технології дозволять гравцям насолодитися чітким спрацюванням із тактильним відгуком.

RGB-підсвічування за технологією LIGHTSYNC
Технологія LIGHTSYNC та 8 світлодіодів забезпечують динамічне повноспектральне підсвічування з палітрою з 16.8 млн відтінків. Завдяки функції активного виявлення гри підсвічування автоматично вимикається, коли рука гравця закриває світлодіод. Це дозволяє заощаджувати заряд батареї. А за допомогою програмного забезпечення G HUB можна налаштувати всі необхідні характеристики пристрою, включаючи медіаефекти та розширені параметри персоналізації.

Технологія бездротового зв'язку LIGHTSPEED
Можливості підключення за оновленим протоколом професійного рівня забезпечують вражаючу швидкість відгуку, яка на 68 % вища порівняно з попереднім поколінням. Завдяки використанню енергоефективної технології LIGHTSPEED час роботи G502 X PLUS від батареї становить цілих 120 годин при вимкненому RGB-підсвічуванні та 37 годин – при включеному.

Датчик HERO 25K
Наш передовий ігровий датчик досягає субмікронної точності та відрізняється такими характеристиками, як нульове згладжування, фільтрація та прискорення. Завдяки винятковій чутливості та ефективному споживанню енергії HERO 25K забезпечує високу продуктивність, неймовірну енергоефективність та точність.

Регульована кнопка зміни чутливості
Ми оновили дизайн кнопки зміни чутливості, щоб ви могли самостійно вибрати конфігурацію, що відповідає розміру вашої долоні та власним смаковим уподобанням. Витягніть і переверніть кнопку, щоб вона була ближчою до великого пальця, або замініть її кришкою з комплекту постачання.

Колесо прокручування, що працює у двох режимах
Полегшене коліщатко вільно обертається в надшвидкому режимі. Одним натисканням кнопки ви зможете перейти в режим покрокового точного прокручування. А нахиляючи коліщатко ліворуч і праворуч, ви отримаєте доступ до двох додаткових повністю програмованих елементів управління.

Підтримка технології POWERPLAY
Завдяки унікальному рішенню для бездротової зарядки мишу G502 X PLUS можна заряджати в будь-який зручний момент - і під час її використання, та під час відпочинку. З технологією POWERPLAY ви зможете забути про розряджені батареї. Заряджати мишу тепер зовсім не потрібно.

Характеристики

Під'єднання
Розмір миші
Особливості
Кількість кнопок миші
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 20

 • Иван Мельник
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Отзыв "ПО ЧЕСНОКУ" и по фактам как завещал великий изя. Не берите, найдите что то лучше за такие деньги. Пишу почему.
  Сначала из достоинств. Мышка красивая, удобная, лично моя рука лишние кнопки случайно не тыкала. Удобная настройка кнопок и подстветки через Logitech GHub.
  Теперь недостатки. Если коротко сказать, то она не выполняет свои функции.
  Основная причина этому сами логитехи, которым по барабану на проблемы с которыми сталкиваются пользователи. У вас не будут работать скрипты, настраиваемая подсветка и открытие приложений, если использовать память мыши. Пример чтобы было понятнее. Я сделал 2 сетапа. Рабочий и игровой для игры DayZ. Пока открыт GHub, все работает. Но если сохранить настройки во внутренюю память мышки, то из всех настраиваемых функций будет работать только замена клавишь кнопками, то есть, если ты на боковую кнопку поставил печататься букву Р, например. Программы, которые я использую в работе постоянно, не открываются при нажатии на кнопки, скрипты по типу альт+таб не работают и подстветка на внутрянней памяти будет сохраняться ТОЛЬКО, если ты выбираешь один из стандартных пресетов. Если химичить что то свое со своими цветами, скоростью переливания и тд, то оно просто не будет работать, а RGB профиль установится последний, который ты выбирал из стандартных. В игровом прифиле, единственное, что я настраивал и что не работает это автобег. Сделал скрипт на зажатие кнопок Шифт+Ц, все остальное стандартное. При использовании внутренней памяти мыши единственный скрипт состоящий из двух кнопок не работает.
  Это устранить НЕЛЬЗЯ, я 5 часов шелестил интернет и читал одинаковые проблемы от разных людей и никто никак это не смог пофиксить, ну конкретно на эту версию мыши тоже. Писали, что некоторым помогала программа Logitech Gaming Software. Так же писали что эта прога просто не детектит мышь. Я ее скачал и она реально не детектит мышь и на этом все.
  Как итог имеем. Чтобы был доступен полный функционал мыши, надо ВСЕГДА держать открытым Logitech GHub, что неудобно и вообще напрашивается вопрос какого оно сделано настолько через одно место. И ладно если бы пресеты в программе "держались" по переключению, но так нет. Если выбрать игровой пресет(если он делался нажатием на игру в GHub) и сразу кликнуть по браузеру, например, то моментально пресет слетит обратно на DESKTOP и все.
  Так же про пресеты, Конкретно в DayZ, настройки кнопок в GHub(переключение режима стрельюы, эмоции и прочее) просто не работают в игре. Еще раз, оно просто не работает. Зачем делать, не пойми. Это обходится биндом кнопки клавиатуры на кнопку мыши и уже в самой игре ставится кнопка мыши на конкретное действие. Но зачем это все, если по идее оно долно работать и так)
  Я не знаю сколько внутренней памяти в самой мыши, но думаю что запустить самый простой скрипт и сохранить мою настройку подсветки там памяти должно хватать.
  Логитек игнорируют и не фиксят свое помойное ПО, из-за чего и мышь не может нормально работать. В следствии чего опять же, использование профилей мыши, из-за чего она и берется просто не есть эффективным и раздражающим.

  Переваги:
  Написал выше
  Недоліки:
  Написал выше
 • Діана Токар
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  брала хлопцю в подарунок - він у захваті, поналаштовував різні комбінації для якогось-там вов, бігає і грається. Довго розбирався з налаштуванням - десь пів дня, але сумним не виглядав при цьому)) зі свого боку скажу - дуже зручна навіть для жіночої руки, не дивлячись на те, що вона дійсно велика, дуже приємна на дотик, підсвічквання можна обирати. Але натискання на клавіші голосне в порівнянні зі звичайними, але з часом на це не звертаєш увагу. ще з мінусів - швидке закінчення заряду. потребує заряду раз на тиждень при нерегулярному використанні (щодня ввечорі на декілька годин)
  але після використання цієї до старої відмовляється повертатись). купувала по рекомедації свого колеги, попередньо мала змогу її затестити, отже знала що беру. Колега повшивав в додаткові клавіші різні формули під гугл таблиці)
  заздрю хлопцю, але собі жму купувати таку мишку)))

  Переваги:
  зручна і приємна
  Недоліки:
  трохи голосна
 • Вадим Яцківський
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Оскільки на старій ASUS ROG Gladius II почав пропускати клік під скролом, а для мене в шутерах це важлива кнопка, і замінити її швидко як звичайний мікрік неможливо бо вона впаяна, почав вибирати щось на заміну. Тренд вперто йде в сторону безпровідних моделей, хоча у старій був гарний паракордовий плетений м'який шнурок і я його взагалі ніяк не відчував, і форма була супер і взагалі вона мене влаштовувала на всі 100%, після довгих порівнянь вирішив узяти цю G502 з підсвіткою. Купився на купу додаткових кнопок, яких у моїй попередній не було і які планував задіяти в улюбленій грі. Наперед знав про необхідність використання програми "Logitech Onboard Memory Manager" для її безпроблемного програмування і налаштування, оскільки загальний "Logitech G HUB" по відгуках дуже глюкавий. Виявилося що вигравірувані номери додаткових кнопок на миші не співпадають із номерами цих же кнопок у програмі, добре що там є функція "визначити кнопку", тому розібрався. Але розчаруванням стало те, що крім бокових двох кнопок і "кнопки снайпера" усі інші додаткові кнопки мають дуже обмежений список призначуваних функцій - лише циклічне перемикання профілей миші (які я не використовую) і повне керування музикою (гучність +/-, трек попередній/наступний, програвання/пауза, та викл. звук). Усі ці призначення під час гри розпізнаються віндою як керування тим самим звуком, і їх неможливо призначити у грі на будь-які інші дії. Якщо не присвоювати кнопці жодної функції, то гра її також не бачить. Печаль одним словом. Вийшло так що усі ці додаткові кнопки для мене не мають жодного практичного застосування.
  Наступною несподіванкою для мене виявилося те, що через полицю під великий палець залишається мало місця до бокових кнопок, і я почав стабільно випадково їх натискати під час гри у шутери, відповідно вмикалися непотрібні дії і це сильно заважало процесу, довелося поки відключити ці єдині функціональні додаткові кнопки :( Може пізніше звикну, не знаю. Хто до цього звик користувався мишею без полиці для великого пальця, врахуйте цей нюанс. У моїй попередній такого не було і випадково бічні кнопки ніколи не натискав.
  Якби наперед знав ці нюанси із призначення додаткових кнопок і специфічність форми, не купив би цю мишу, а подивився би в сторону топової кіберспортивної Logitech G Pro X Superlight, де немає цієї полички під великий палець і до-речі лише дві додаткові кнопки ))) Єдиним плюсом було те що цю взяв по акції зі знижкою 1200грн від поточної ціни, по якій її брати взагалі немає сенсу.
  Загалом миша гарна, зібрана якісно, матеріали хороші на дотик, скрипів-люфтів жодних немає, скрол чіткий, працює поки що без проблем, тип RGB підсвітки можна також змінити у тій же Logitech Onboard Memory Manager, є 6 варіантів (пульсації, хвилі і т.д.) + можна вимкнути для економії енергії, заряджається швидко, при моєму використанні кожного дня трохи робота + 2 год гри тримає тиждень точно. Вийняв USB адаптер 2.4 ГГц з перехідника на шнурі і вставив шнур у мишу - миша працює по проводу і одночасно заряджається, є лед-індикатор в районі скролу.

  Переваги:
  Якісна збірка, чіткі кнопки, хороші матеріали корпусу, швидко заряджається, добре тримає заряд
  Недоліки:
  Форма полиці під великий палець, через яку залишається мало місця до бокових кнопок, обмежений список призначуваних функцій для додаткових кнопок, в основному керування звуком/музикою, номери кнопок на миші не співпадають із номерами у програмі OnboardMemoryManager, повна ціна
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.