Тип клавіатури
Під'єднання
Форма

Опис Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Linear RGB USB Black (920-009007)

Новий вимір якості
Ця досконала ультратонка клавіатура втілила в собі новітні ігрові технології. Вона обладнана спеціальними G-клавішами та системою RGB-підсвічування за технологією LIGHTSYNC, а всі параметри її роботи можна налаштувати. Щоб задовольнити запити найвимогливіших гравців, розробники обладнали її плоскими механічними перемикачами GL, доступними в декількох різновидах: з лінійним ходом, з тактильним відгуком або видають клацання під час спрацьовування. Ознайомтеся з клавіатурою G815 і відкрийте для себе новий вимір якості гри.

Неймовірно тонкий корпус
Клавіатура G815 — це справжній витвір конструкторського та дизайнерського мистецтва. Вона вирізняється неймовірно тонким корпусом, не уступаючи за функціональністю та технічними характеристиками традиційним аналогам. Отже, це міцний та зручний пристрій, оптимізований для тривалих ігрових сеансів, можна, без перебільшення, віднести до нового покоління механічних ігрових клавіатур.

Високоякісні матеріали
Легкий ультратонкий корпус пристрою складається з армованої сталлю основи та верхньої панелі, виготовленої з алюмінієвого сплаву 5052. Такий вибір матеріалів і конструктивних рішень дав змогу забезпечити клавіатурі виняткову міцність. Завдяки застосуванню виключно вдалих конструкторських і дизайнерських рішень ця клавіатура гармонійно поєднує в собі елегантність і фантастично високі технічні характеристики.

Зручність і функційність
Всі елементи клавіатури виготовлені найретельніше, а їхня конструкція оптимізована для максимально ефективної роботи. Алюмінієве коліщатко регулювання гучності встановлене так, щоб користувач міг легко та точно налаштовувати звучання. Зручні кнопки керування профілями та відтворенням мультимедіа з тактильним відгуком забезпечують просте й інтуїтивно зрозуміле керування.

Міцність і надійність
Металеві елементи клавіатури виготовлені зі шліфованого металу, а ковпачки клавіш мають олеофобне покриття, тому на них практично не залишається відбитків пальців. Завдяки армованій сталлю основі модель G815 вирізняється фантастичною міцністю та надійністю, витримуючи максимально інтенсивні навантаження.

Ергономічна конструкція
Завдяки неймовірно тонкій конструкції і плоским механічним перемикачам GL ця клавіатура вирізняється високим рівнем ергономіки та приголомшливими технічними характеристиками.

Новітні плоскі механічні перемикачі
Попри вдвічі меншу висоту, нові перемикачі працюють так само точно, швидко й ефективно, як і попередні. Плоскі механічні перемикачі GL ретельно перевіряються на відповідність високим вимогам до терміну служби, а також швидкості та точності спрацьовування. Перемикачі доступні в трьох оформленнях:

GL Linear відповідають за плавне натискання клавіші.

Завдяки плавному спрацьовуванню перемикачі з лінійним ходом ідеально підходять для ігор, де доводиться швидко натискати клавіші двічі або кілька разів поспіль. Отже, їх гідно оцінять шанувальники екшнів і MMO-ігор.

RGB-підсвітка за технологією LIGHTSYNC
Підсвітку клавіатури G815 можна налаштувати, присвоївши кожній клавіші один із приблизно 16.8 млн відтінків. Крім користувацьких анімаційних ефектів для клавіатури можна використовувати також безліч ефектів із попередньо заданими параметрами. Завдяки технології LIGHTSYNC підсвітка реагує на звуки, зміну зображення на екрані, а також певні дії в іграх. Все це забезпечує ефект повного занурення у віртуальну реальність, якого неможливо досягти у разі використання звичайної RGB-підсвітки. Підсвітку клавіатури можна синхронізувати з підсвіткою інших пристроїв і налаштувати так, щоб вона максимально відповідала стилю й динаміці гри.

Фантастичні можливості керування
Елегантна зовні та досконала щодо технічності клавіатура G815 забезпечує повне керування всіма функціями за допомогою програмованих G-клавіш і профілів настроювань, які містить вбудована пам'ять пристрою. За допомогою моделі G815 можна керувати всіма функціями ПК.

Перехідний USB-порт
Завдяки перехідному порту за допомогою клавіатури можна швидко та зручно приєднувати, а також заряджати інші пристрої. Максимальна пропускна здатність і швидкість передавання даних під час роботи з USB-портом, який розташований на задній частині клавіатури, досягається у разі використання додаткового спеціального USB-кабелю. Порт дає змогу заряджати та приєднувати найрізноманітніші пристрої, зокрема миші, не відвертаючи уваги від гри.

Спеціальні елементи керування мультимедіа
Всі елементи керування мультимедіа перебувають під рукою. Спеціальні елементи керування мультимедіа дають змогу миттєво вимикати звук, регулювати гучність, запускати та зупиняти відтворення аудіо- та відеоматеріалів, а також переходити від одного запису до іншого.

ПЗ Logitech G HUB
ПЗ Logitech G HUB забезпечує користувачеві небачені раніше можливості керування грою й обладнанням. З його допомогою можна налаштовувати підсвітку, створювати макроси й багато іншого. Воно дає можливість гравцеві точно регулювати параметри роботи обладнання відповідно до особливостей конкретних ігор, приєднуватися до сторонніх застосунків, як-от Discord і OBS, а також завантажувати та поширювати власні ігрові профілі в спільноті Logitech G.

Характеристики Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Linear RGB USB Black (920-009007)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Підсвічування клавіш
Форма
Колір
Розкладка
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

 • Роман
  • Продавець: Rozetka

  У данной клавиатуры плохо видны клавиши даже на максимальной яркости подсветки, это конструктивная недоработка. В итоге это поделка только для игр и то если не смотреть на клавиши во время игры. Для набора текста полностью не подходит. Хотя сам ход клавиш и технология, хорошо реализованы. Ход клавиш тихий как для механики. Прежде чем покупать советую посмотреть в живую и попробовать попечатать, откинувшись в кресле.
  Не верьте рекламе!

  Переваги:
  Ход клавиш и технология, хорошо реализованы. Ход клавиш тихий как для механики.
  Недоліки:
  Плохо видны клавиши даже на максимальной яркости подсветки, это конструктивная недоработка.
 • Алексей
  • Продавець: Rozetka

  В целом, претензий по доставке и качеству продукта нет, но есть пару нюансов.
  1) подсветка только на верхний ряд символов, т.е. англ., но есть несколько букв кириллицы, которые перенесены на верх клавиш - вот зачем? и да, эти пару букв святятся: Б Ю Ё Ж Э Х Ъ.
  2) нигде не написано, каким именно приложением настроить красатень, да нашлось гуглом, но это что тайна?
  3) Слот под юсбишку слегка запрятан, было бы разумно как-то отметить его сверху – на самой клавиатуре, а так каждый раз щупаешь пальцем и как-то так…

  Переваги:
  Качество
  Недоліки:
  Нюансы
 • Павел Зинченко
  • Продавець: Rozetka

  Очень, очень, очень странное устройство. Не такого ждёшь от клавиатуры ценой в смартфон! При прямом сравнении с предыдущей клавиатурой вдвое дешевле (Razer Blackwidow) возникает слишком много вопросов.

  Выглядит клавиатура солидно -- металлическая подложка, толстый шнур, нет кричащих элементов... По крайней мере, пока пылью не покроется. За счёт форм-фактора "скелетон" вытирать её не очень удобно.

  Конкретно в моём экземпляре корпус выгнут дугой по направлению к пользователю. Не настолько, чтобы это бросалось глаза, но достаточно, чтобы при поднятых задних ножках не было контакта с резиновыми ножками в центре. Решается внимательным осмотром в пункте выдачи или приклеиванием самодельных фиксаторов. Проблема, судя по обзорам в сети, не единичная. Корпус с острыми гранями, которые ощутимо царапают руку.

  Провод длинный, в солидной оплётке, при подключении к компьютеру соседние порты не перекрывает. Точнее, не перекрывают -- провод на конце раздваивается. Один штекер отвечает за работу непосредственно клавиатуры, второй -- обеспечивает работу сквозного порта для подключения периферии в клавиатуру. Всё бы ничего, но этот самый сквозной порт заточен под стандарт USB 2.0. Нет, я не опечатался. Да, отдельный штекер. Да, под 2.0. Да, во флагманском устройстве 2020 года. Да, сам в шоке!

  Единственный аспект, к которому нет претензий -- впечатления от прямого использования по назначению. Клавиатура как для механики тихая, претензий к срабатыванию клавиш нет. Ход всех клавиш чёткий, люфта при использовании не замечено, усилие равномерное. Отдельных восторгов заслуживает колёсико -- большое, удобное и с тонкой калибровкой. Лучше бы, конечно, оно было инерционным и с отсечками, как в той же MX Master 3, но чего нет...

  Основные клавиши. Материал нравится, крепление (два усика) вызывает вопросы по долговечности. Латиница выгравирована, дополнительные символы нанесены краской. Клавиши мультимедиа и управления профилями -- резиновые, несъёмные.

  Кстати, дополнительный ряд потребует привыкания, особенно для сторонников игр с использованием WASD. Я первое время постоянно промахивался на ряд влево и матерно недоумевал, куда несёт моего персонажа и почему он не совершает действие. По умолчанию это F1...F5, но при правильно подобранном переназначении клавиш жизнь становится куда проще.

  Подсветка -- индивидуальная для каждой клавиши, есть приличное количество эффектов (меньше, чем у Razer, но в 99% реальных сценариев разницы нет), можно загрузить шесть профилей в память клавиатуры. Конструктивно подсвечивается верхняя треть клавиш -- т. е. локализация не подсвечивается. Четыре уровня яркости подсветки, причём самый яркий режим превращает клавиатуру в ночник, а самый тусклый всё равно слишком яркая для ночной работы. Это, конечно, можно решить через софт, но всё равно приятного мало.

  Софт для настройки -- тихий ужас. Нет, он корректно работает, но порою возникает ощущение, что удаляешь гланды через ухо соседа. Благо, его можно удалить после настройки и сохранения профилей в память клавиатуры.

  Оно вам точно надо?

  Переваги:
  Внешний вид. Качество материалов. Тактильные ощущения от работы. Блок управления мультимедиа с колёсиком. Автономные профили подсветки и переназначений клавиш.
  Недоліки:
  Комплектный софт. Мало уровней яркости подсветки. Ряд конструктивных просчётов. USB 2.0.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.