Гітара електроакустична Martin GPCXAE Black (gpcxae black)
Немає в наявності
23 673₴
Опис
Чорний — це новий хіт від Martin!
Компанія Martin, бувши експертами у виробництві та виборі деревини для гітар з 1833 року, перебуває на передовій лінії сучасних технологій виробництва музичних інструментів і приділяє величезну увагу відновлюваним штучним матеріалам, які можуть зберегти ліси й водночас дати вам зручні інструменти Martin, що чудово звучать. Модель GPCXAE Black — ідеальний приклад такого інструменту. Ламінований гриф "Stratabond" з накладкою з ричлайту надзвичайно міцний і зручний під час гри. А дека з чорного ламінату високого тиску Jett Black HPL миттєво привертає увагу до гітари. І, звичайно ж, створює збалансоване й об'ємне звучання. Вбудована електроніка Fishman Sonitone USB повною мірою передає це звучання під час гри на сцені та запису в студії.
Профіль грифа Performing Artist для зручності гри
Чи то довга виснажлива сесія запису в студії, чи то просто гра ввечері вдома, ви гідно оціните Martin GPCXAE Black. Цей інструмент має профіль грифа типу "Performing Artist". Тонкий, ідеально лежить у руці, але дає змогу без напруги грати на гітарі тривалий час.
Революційний матеріал для накладки грифа
Коротко про цей революційний композитний матеріал, який Martin використовує для виготовлення накладок грифа в моделі GPCXAE Black: він просто приголомшливий. На відміну від деревини, ричлайт не схильний до впливу зміни навколишньої температури та вологості. Більше жодних тріщин або дзвону струн об лади. Цей матеріал міцний настільки, що його можна використовувати навіть як кухонну дошку на професійній кухні. А результат у нашому випадку — це прекрасне відчуття робочої поверхні грифа та потужний тривалий сустейн GPCXAE Black.
Готовий до виступів і запису завдяки вбудованій електроніці Fishman Sonitone USB
Martin GPCXAE Black обладнаний п'єзозвукознімачем і активним темброблоком Fishman Sonitone USB, даючи нагоду виступати на сцені або записувати свою гру в студії. Ручки керування зручно розміщені всередині звукового отвору (розетки), залишаючи інструменту традиційний зовнішній вигляд. Fishman — світовий лідер у галузі технологій звукознімачів для акустичних гітар, отже, з Martin GPCXAE Black ви матимете найкраще звучання як в акустичному, так і в електропід'єднанні до пульта або систем звукопідсилення.
Характеристики
- Розмір
- Кількість струн
- Тип корпусу
- Jumbo
- Кількість ладів
- 20 шт
- Матеріал верхньої деки
- Jett Black HPL
- Вид звукознімача
- Матеріал нижньої деки
- Jett Black HPL
- Матеріал грифа
- Береза ламінат
- Матеріал бічних панелей
- Jett Black HPL
- Колір
- Black
- Кілки
- Хромовані
- Особливості
- Накладка грифа
- Ричлайт
- Країна реєстрації бренду
- США
- Гарантія
- 12 місяців на електронні та механічні компоненти
- Країна-виробник товару
- Мексика
- Особливості звукознімача
- П'єзозвукознімач з активним темброблоком Fishman Sonitone
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- ВЛАДИМИР Л***Продавець: Rozetka
Когда будет в наличии?



