- Роман П***Продавець: Rozetka
Купив для кухонних цілей, і для бізнесу, підходить на Всі випадки! Дуже на довго вистачає, приємний на дотик, великі відриви та міцнющий навіть коли намочеться! Одним словом ,,
Виробник молодець - виріб добротний!- Переваги:
- Супер якість, багато паперу, великі відриви, в порівнчнні з простими кухонними рушниками вистачає дууууже на довго!
- Недоліки:
- Немає
- тетянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
М"які білі вітчизняні рушники без фарби,ароматизатроів та сторонніх запахів. Відрив прямокутний 27.5 х21.5см, рулони великі. Львівська обл., ТД "Кохавинка", реквізити українською та польською мовами.
- Переваги:
- швидко та інтенсивно поглинають вологу, м"які, великі
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Постійно купую уже 4 роки.
- Представник постачальника
Дякуємо, що обираєте наш продукт! Ваш комфорт є нашим головним пріоритетом.
- Людмила Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличные полотенца.Туго намотаные.
- Переваги:
- Хорошая упаковка.
- Недоліки:
- Нет.
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
- Александр В***Продавець: Rozetka
некорректна та маніпулятивна назва товару, мало бути с*330 відривів, а написали 660 відривів і два рулони, логічно всі думають, що 2*660 врулонах...
- Представник постачальника
Добрий день, Олександр! Інформація на сайті вказана без жодних маніпуляцій! Один рулон рушника має 90 метрів поділених на 660 відривів! В упаковці таких рулонів 2 штуки.
- Олег С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Повелся на отзывы.... Тонюсенькая бумага посредственного качества, плотность уступает некоторым однослойным. Чтобы было понимание, при схожем метраже двухслойных рулонов джамбо этот в 2 - 2.5 раза меньше. Крайне не рекомендую
- Переваги:
- За эту цену нет
- Недоліки:
- Качество бумаги, плотность, цена.
- Представник постачальника
Доброго дня, Олег! Прикро, що рушники не виправдали Ваших очікувань. Дозвольте прояснити кілька технічних моментів, які могли вплинути на Ваше враження:
Візуальний об'єм та намотування: Ви абсолютно праві, цей рулон може виглядати меншим за аналогічні «джамбо-рулони». Це пов’язано з надщільною намоткою паперу. Ми робимо це свідомо, щоб рулон займав менше місця при зберіганні та транспортуванні, при цьому зберігаючи чесну довжину в 90 метрів. Багато виробників роблять рулони «пухкими» за рахунок повітря між шарами, що створює ілюзію більшого об'єму.
Колір та щільність: Лінійка Mildi виготовляється з целюлози, яка має високий ступінь білизни. Якщо папір здався Вам сірим, можливо, це особливість освітлення або конкретної партії сировини — ми обов'язково перевіримо цей момент з відділом контролю якості.
Товщина: Два шари паперу розраховані на оптимальний баланс між м'якістю та поглинанням.
Ми цінуємо Ваш зворотний зв’язок, адже він допомагає нам ставати кращими. Сподіваємось, наступні покупки продукції нашої папірні залишать у Вас лише позитивні враження.
