Відгуки покупців про Блок стіків для нагрівання тютюну glo Hyper Neo Demi Bright Tobacco 10 пачок (4820215622196) 11

3,7

• Наталья

Самые вкусные и самые крепкие стики из имеющегося ассортимента

Переваги:
    Вкус
    Недоліки:

Дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Євгеній Сипливець

Тільки ці стіки можу курити з усього асортименту

Переваги:
    Класичний смак
  • Дмитро

Просто поставив 5 зірок, сам не пробував, але батя сказав, що самі стіки хороші

Дмитро, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Катерина

мне эти стики больше всего нравятся. Куришь и накуриваешься. Без никаких дополнительных приколов вроде ментола и ядерных ароматизаторов. Пробовала сначала перейти на айкос - вообще не то. Очень рада, что нашла гло и эти стики. +5 лет жизни, а то и все 10 :) теперь хожу и обращаю друзей-курильщиков в новую веру)))

Переваги:
    оптимальный табачный вкус
    Недоліки:
    мусора он них много...

Катерина, спасибі за відгук.
      Так, стік залишається цілим і тому відходів більше, але переваг набагато більше: відсутність продуктів горіння, немає смол, ви куштуєте cправжній, чистий смак тютюну.

• Андрей Мискін

Заявлено:
    Міцність Середні (очень слабые)
    Сумісність Система GLO (см. не влазят в GLO Pro см. фото)
    Смак Тютюн (есть посторонний запах и привкус - не табака)

Недоліки:
    Есть привкус и запах не табака
    • Гость

На странице с товаром написано: Сумісний тільки з Набір для нагрівання тютюну Glo Hyper!

• Андрей Мискін

Ответ для (Гость)
      Если всё читать то написано но фильтр только по GLO без подробностей по размерам или моделям...
      Я в этом человек несведущий - отфильтровал - купил - Даже почему-то "открытый" договор не читал...

андрей, нам шкода, що сталася подібна ситуація. На жаль, стіки поверненню не підлягають. Рекомендуємо, перед покупкою, уважно ознайомитися з інформацією. Якщо потрібна консультація по продукту можна звернутися на 8008.

• Іван Галушко

Звичайний смак нагрітого тютюну. Якщо нагріти звичайну сигарету запальничкою і затягнутись, отримаєте щось схоже. Перейшов на glo, вперше спробував саме ці стіки, досить міцні як для мене. До цього вживав цигарки з міцністю 0.4. Перші декілька вдихань йдуть важко, в роті пече, в горлі дере, смак не зрозумілий. Далі трохи краще. Мабуть варто спробувати ці стіки для тих, хто курив важкі цигарки.

Недоліки:
    Смак, міцність

Іван, сприйняття смаку - це дуже індивідуальне питання. У нас є багато інших смаків. Сподіваємось, ви підберете для себе улюблений смак.
      Також ви можете спробувати девайс glo pro. В ньому використовуються стіки nano формату. Вони легче ніж demi.

Стаж курения обычных сигарет около 25 лет, всякие ментолы и прочие вонючки на дух не переношу. Месяца два в поиске альтернативы, пробовал и айкос и гло. У айкоса есть неплохие табачные стики, но не накуривают. Гло накуривает хорошо но чисто табачных вкусов нет, очень жаль. Брайт скорее похож на жаренный попкорн с каким-то посторонним тошнотворным вкусом, чем на табак. Сделали бы чисто табачный вкус без всяких лишних привкусов и сладких фильтров было бы супер

Переваги:
    накуривает
    Недоліки:
    не табачный вкус

Олександр, cприйняття смаку - це дуже індивідуальне питання. Якість тютюнових стіків може змінитися при зберіганні в неналежних умовах з підвищеними холодом, спекою, сухістю або вологістю.
      Bright Tobacco - це делікатний смак класичного тютюну з легким приємним ароматом та післясмаком.
      Також у нас є багато інших смаків.
      Сподіваємось, ви підберете для себе улюблений смак.

• Владимир Бородаевский

Если Вы заядлый курец и заинтересовались Glo с целью отказаться от "классических" сигарет - как по мне, данные стики это лучшее начало.
    В режиме Boost они "накуривают" лучше за остальные стики (включая Terracotta Tobacco).
    Отсутсвие дополнительных привкусов может для кого-то быть как плюсом так и минусом. Лично для меня, курившего крепкие сигареты без ароматизаторов и капсул в большом количестве, это плюс. К слову, терракота имеет легкий кремовый привкус - брайт более "чистый табачный" вариант.

Переваги:
    Накуривает, без лишних привкусов
    Недоліки:
    Накуривает, без лишних привкусов

Володимир, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Евгений

Ставлю 5 мне очень сильно заходят эти стики я не навижу сигареты да и вообще стики с капсулами и вкусами везде этот ментол бесит

Переваги:
    Хороший вкус
    Недоліки:
    Нема

Євген, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!

• Богдан Стасюк

Самі гірші стіки з усіх. Смаку не має, але це й не дивно, тому що тут не має капсули. Вже на 2-3 затяжці починається кашель від цих стіків.

Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Стікі і є недоліком
  • Назар Волокітін

Благородний смак чистого тютюну без домішків. Хто любить ароматику може не сподобатися

Переваги:
    Ціна-якість
    Недоліки:
    Не бачу.
    • Представитель бренда

Назар, дякуємо за відгук. Раді що вам все сподобалось. Це дуже важливо для нас!