Сучасна різноманітність тютюнових виробів у каталозі ROZETKA

Цінителі знають, що тютюнові вироби — більш як повсякденна звичка. Це особливий ритуал, що потребує підготовки, не терпить поспіху та метушні. Для справжньої насолоди й мінімальної шкоди потрібен вільний час, правильний настрій і по-справжньому гарна продукція. Забезпечити грамотний підхід завжди радий допомогти інтернет-магазин ROZETKA. На сайті запропоновано товари, що відповідають найвищим стандартам якості й актуальним запитам. У кожній з категорій є варіанти для тих, хто тільки починає пізнавати культуру тютюнокуріння, і для досвідчених знавців. Різноманіття типів і смаків, орієнтованих на певну цільову аудиторію, дає можливість кожному зробити відповідний вибір і знайти все потрібне для насолоди процесом.

Що треба знати про міцність

Істотна відмінність між тютюновими виробами — міцність, яка визначається вмістом нікотину та смол, що вказується кольором пачки (що темніша, то міцніша). За основним критерієм вони бувають:

 • легкі — вирізняються зниженою концентрацією алкалоїду й інших речовин, часто містять ароматичні компоненти для делікатного присмаку;
 • м'які — з елітних сортів тютюну, наприклад, Stone Domingo, Dunhill, More, Blackberry Black, з ментоловими або іншими ароматизаторами;
 • міцні — показники нікотину та смол такі високі, що з першої затяжки викликають насичення організму і як наслідок — швидке звикання;
 • середні — золота середина між легкими та міцними, дають не надто виражений, але досить яскравий ефект;
 • середньо -міцні — поєднують переваги двох типів;
 • середньо -м'які — ще одне поєднання, але наближене до ультрам'якого;
 • суперміцні — призначені для курців зі стажем, організм яких готовий до одномоментового надходження великої кількості алкалоїду.

Відповідно до загальноприйнятих вимог, легкі мають містити нікотину до 0.8 мг/сиг, середньо-міцні — приблизно 1 мг/сиг, міцні — у середньому до 1,3 мг/сиг.

Сигарети.

Класична сигарета — паперова трубочка з різаної тютюнової сировини, обкрученої спеціальним папером. Вона буває різної довжини, товщини та форми поперечного перерізу, з фільтром і без фільтра, без домішок і ароматизована, зі всілякими смаками/ароматами, серед яких популярні:

 • ментол,
 • шоколад,
 • ваніль,
 • кава,
 • апельсин,
 • кокос,
 • вишня,
 • тропічні фрукти.

Ультрасучасні різновиди тютюнових виробів — електронні сигарети Айкос, що заряджаються від мережі. Спеціальні стики вставляються в електронний пристрій, що не підпалює їх, а нагріває для вдихання тільки нікотинової пари та зменшення навантаження. Вони не вивільняють продукти розпаду, унаслідок чого вважаються менш шкідливими й абсолютно безпечними для оточення.

Сигари й сигарили

Сигарна класика — це трубочка з висушеного й ферментованого, щільно згорненого тютюнового листя, доповненого обгорткою і внутрішньою начинкою. Крім трьох шарів, вона вирізняється товщиною не менш як 15 мм, скручування буває ручне й машинне. Різноманітність форм вражає уяву — від «циліндрів» (parejos) і «конусів» до «торпед» і «пірамід» (figurados). Випускаються навіть спіралеподібні аналоги, які доводиться повільно обертати для рівномірного горіння. Тонкі сигари (максимум 11 мм) називаються сигарили, можуть бути без обгортки, з фільтром, з мундштуком. Під час розкурювання важливо контролювати рівномірність тління, оскільки трубочки легко згасають без доступу потоку повітря, і не треба затягуватися, як зазвичай, через уміст концентрату. Досить набрати дим у порожнину рота, потримати трохи, дуже легко видихнути й водночас втягнути носом.

Тютюн.

Вирізняються чотири головні типи:

 • сигаретний — повністю висушене та дрібно нарізане або розтерте листя, стебла рослини, які використовують для куріння;
 • трубковий — суміш в особливий спосіб вирощених і підготовлених сортів, призначена для люльки ;
 • кальянний — крім основи, додається харчовий гліцерин (для димності), глюкозний сироп, патока або мед (для в'язкої консистенції й вологості), ароматизатори (надають смак і аромат);
 • нюхальний — перетертий на пил і розфасований у герметичну тару, відомий під назвою снаф, трапляється сухий і вологий, з дрібними й великими частинками.

Спершу тютюн випускався нарубаним на товсті шматки для дальшого подрібнення перед використанням. Сьогодні жодні маніпуляції з тютюновими виробами не потрібні, оскільки є стандартні типи нарізування. Особливо популярний Fine Cut (тоненькі, ніжні волокна), Shag Cut (тонко нарізане впоперек листя), Cross Cut (гранульований), Loose Cut (вирізняється розсипчастістю для виняткової простоти в набиванні).

Нікотинові пеки

Своєрідні одноразові подушечки продаються в баночках, подібних до шайби. Вони нікотиновмісні, але безтютюнові, до складу зазвичай входять мікрокристали целюлози, вологоутримувальний агент, підсолоджувачі. Унікальні з певного погляду тютюнові вироби не курять, не нагрівають і не підпалюють, а закладають під верхню губу на 5-30 хвилин. Це мінімалістичний і найпростіший підхід, який гарантує максимальний результат. Ефективність зумовлена запатентованою формулою для забезпечення тривалого й комфортного насичення. Продукт нового покоління має приємний запах, його можна використовувати в будь-якому місці, у будь-який час і без дискомфорту для оточення, у перші секунди допускається легке поколювання.

Люльки

Курильний прилад був дуже популярний майже до середини XX століття й залишився актуальним тільки у вузьких колах. Найстаріший пристрій традиційно складається з мундштука й чашечки, але зазнав неабиякої еволюції. Сучасний асортимент рясніє різноманітними люльками, які розрізняються:

 • за розміром — великі, середні та малі;
 • за місткістю — призначені на 3, 4 або 5 грамів;
 • за поверхнею — гладкі та рифлені;
 • за формою вузької частини — прямі та вигнуті;
 • за фільтрацією — з фільтром і без;
 • за матеріалом — переважно дерев'яні, з дерева й пластику, бронзові, металеві та пластикові (ключовою вимогою є термостійкість, матеріал не має нагріватися зовні до такої міри, щоб обпалити руку або прогоріти самому).

Системи нагрівання тютюну

Розроблено спеціалізовані пристрої, що доводять тютюн до певної температури, але не дають йому змоги горіти. У такий спосіб виділяється менше шкідливих речовин і знижується негативний вплив. Крім американських наборів IQOS, поширені інноваційні ГЛО британського виробництва. Вони зменшують кількість токсинів у середньому на 90-95% завдяки технології індукційного нагрівання, здебільшого мають 2 режими роботи — Standart і Boost для пришвидшення процесу. Не менш цікаві варіанти пропонують Subini і Vaptoi (китайські бренди), Pluscig (Велика Британія) і Avbad (Японія). Вагомі переваги кожної системи — не передбачають диму, попелу, продуктів горіння та мають щадний вплив.

Аксесуари

На сайті можна вибрати й замовити тютюнові вироби, а також різноманітні аксесуари:

 • для сигарет і самокруток — пропонуються гільзи-заготівки, папір і машинки для набивання, що полегшують скручування, мундштуки, фільтри, попільнички, портсигари та кисети для зберігання сировини;
 • для сигар — крім ножиць, запальничок і футлярів, в асортименті гільйотини для обрізування точно вздовж лінії зрізування і х'юмідори для підтримки оптимального рівня вологості;
 • для люльок — від всіляких підставок до сіточок, йоржиків та інших інструментів для чищення, а також ексклюзивні аксесуари ручної роботи, наприклад, скляний бонг у формі колби з конусуватим відсіком для тління.

У каталозі представлені лише сертифіковані тютюнові вироби фабричного виробництва та численні невіддільні доповнення, які реалізуються з доставкою в усі міста України. Є безліч варіантів під різні запити — конкретна торговельна марка, доступна ціна або, наприклад, ексклюзив для цінителів. Кожен зможе підібрати щось особливе для себе або на подарунок з огляду на будь-які вимоги та побажання.

Показати ще