Мережева карта (або, як її називають користувачі, - мережевої) призначена для обміну інформацією між ПК, об'єднаними через локальну мережу. Є два основних типи мережевих карт. Це внутрішня й зовнішня мережева карта USB. Внутрішній мережевий адаптер PCI найчастіше вже вбудований у материнську плату або монтується в спеціально призначене гніздо. Зовнішній мережевий адаптер найкращий тим, що для його встановлення не потрібно розкривати корпус комп'ютера. Такий мережевий адаптер під’єднується через USB-порт. Мережевий адаптер Ethernet USB незамінний у разі, якщо зайняті всі слоти, або є необхідність додаткової мережевої карти. Здебільшого заданий мережевий адаптер LAN використовується для ноутбука.
Останнім часом усе більшу популярність завойовують мережеві адаптери WiFi. Мережевий Wi Fi адаптер має бездротовий інтерфейс. Це дає змогу створювати локальну мережу без використання кабелю, що незамінне в умовах, де його прокладання неможливе. Крім того, мережевий Wi Fi адаптер забезпечує доступ до мережі інших мобільних пристроїв. А також задана мережа дає змогу без проблем переміщати системний блок у будь-яке зручне місце.
Якщо вам необхідна будь-яка мережева карта, придбати її в нашому інтернет-магазині ROZETKA ви можете прямо зараз. У нашому асортименті ви знайдете мережеві адаптери Ethernet від провідних світових виробників і за найприйнятнішими цінами. Вибрати необхідний варіант вам допоможуть докладні описи всіх моделей, розміщені на нашому сайті. Мережева карта, ціна й характеристики якої вам підходять, оформляється до покупки упродовж буквально декількох хвилин. Усе, що від вас вимагається - це заповнити у віртуальному режимі відповідну заявку. Її ви також знайдете на нашому сайті. Мережевий адаптер, який ви вирішили придбати, буде доставлений вам кур'єром чимскоріш.

Показати ще