Мережева карта (або, як її називають користувачі, - мережевої) призначена для обміну інформацією між ПК, об'єднаними через локальну мережу. Є два основних типи мережевих карт. Це внутрішня й зовнішня мережева карта USB. Внутрішній мережевий адаптер PCI найчастіше вже вбудований у материнську плату або монтується в спеціально призначене гніздо. Зовнішній мережевий адаптер найкращий тим, що для його встановлення не потрібно розкривати корпус комп'ютера. Такий мережевий адаптер під’єднується через USB-порт. Мережевий адаптер Ethernet USB незамінний у разі, якщо зайняті всі слоти, або є необхідність додаткової мережевої карти. Здебільшого заданий мережевий адаптер LAN використовується для ноутбука.

Останнім часом усе більшу популярність завойовують мережеві адаптери WiFi. Мережевий Wi Fi адаптер має бездротовий інтерфейс. Це дає змогу створювати локальну мережу без використання кабелю, що незамінне в умовах, де його прокладання неможливе. Крім того, мережевий Wi Fi адаптер забезпечує доступ до мережі інших мобільних пристроїв. А також задана мережа дає змогу без проблем переміщати системний блок у будь-яке зручне місце.

Якщо вам необхідна будь-яка мережева карта, придбати її в нашому інтернет-магазині ROZETKA ви можете прямо зараз. У нашому асортименті ви знайдете мережеві адаптери Ethernet від провідних світових виробників і за найприйнятнішими цінами. Вибрати необхідний варіант вам допоможуть докладні описи всіх моделей, розміщені на нашому сайті. Мережева карта, ціна й характеристики якої вам підходять, оформляється до покупки упродовж буквально декількох хвилин. Усе, що від вас вимагається - це заповнити у віртуальному режимі відповідну заявку. Її ви також знайдете на нашому сайті. Мережевий адаптер, який ви вирішили придбати, буде доставлений вам кур'єром чимскоріш.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Мережеві адаптери?

Товари які користуються попитом в категорії Мережеві адаптери:

Які є новинки товарів в категорії Мережеві адаптери?

Мережеві адаптери: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN725N 299₴
Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN722N 449₴
Wi-Fi/Bluetooth адаптер ASUS PCE-AXE5400 1599₴
Wi-Fi/Bluetooth адаптер Asus PCE-AX3000 1849₴

Мережеві адаптери

Показати ще