Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Фотоелемент Nice EPMOR рефлекторний (8032595796640) - зображення 1

Фотоелемент Nice EPMOR рефлекторний (8032595796640)

Код :  595243357

Є в наявності

3 323

Середній термін доставки: 5-7 днів
  • Кур'єр Meest International (з ЄС)
    Середній термін доставки: 5-7 днів

    169

  • Доставка у наші магазини (з ЄС)
    Середній термін доставки: 5-7 днів

    169

  • Самовивіз з Meest ПОШТА
    Середній термін доставки: 5-7 днів

    169

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Карткою онлайн
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 36 місяців. Повернення товару впродовж 30 днів. 
 
 
 

Опис

Призначення

Фотоелемент EPMOR, призначений для поверхневого монтажу з дзеркалом. Модулі передавача (TX) та приймача (RX) розташовані в одному корпусі, а інфрачервоний промінь, що випромінюється передавачем, відбивається спеціальним дзеркалом, розташованим на протилежному боці контрольованої зони. Це рішення усуває іноді складну потребу прокладати кабелі живлення на інший бік переходу.

Комплект включає:

  • Передавальний та приймальний фотоелемент Nice EPMOR
  • Відбивач
  • Оригінальна упаковка виробника

Опис

  • Під час використання системи з дзеркалом може виникнути проблема з відбиттям променя від полірованого кузова автомобіля. Тоді такий відбитий промінь, повертаючись до приймача, «обдурить» систему, створюючи враження про вільну зону руху воріт.
  • Найс вирішив це питання дуже цікавим способом: промінь, що надсилається передавачами, відбивається спеціальним типом дзеркала, яке поляризує його в певній площині. Таким чином, промінь, що повертається до приймача, вже поляризований, чого, звичайно, «очікує» оптико-електронна система приймача.
  • Якби промінь відбився від кузова автомобіля, він повернувся б неполяризованим. У такій ситуації приймач, виявивши невідповідність, запобігатиме закриттю воріт або поверне їх у зворотний бік, якщо вони вже почали закриватися.
  • Фотоелементи EPMOR відповідають вимогам до пристрою безпеки типу "D" згідно зі стандартом EN12453, а завдяки ввімкненій функції "PHOTOTEST" у блоці керування вони досягають класу безпеки 2 згідно зі стандартом EN954-1.
  • Фотоелементи EPMOR доступні лише у релейному виконанні. Вони живляться від напруги 12/24 В змінного/постійного струму, а вихідні контакти реле мають навантаження 500 мА при 48 В.

Характеристики

Призначення
Колір
  • Білий
Додаткові характеристики
  • Дальність: 10.00 м
Код виробника
  • 21463
Країна реєстрації бренду
  • Італія
Гарантія
  • 36 місяців
Країна-виробник товару
EAN
  • 8032595796640

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!