Відгуки покупців про Мобільний телефон Nokia G10 3/32 GB Blue (719901148421) 53

4,3

• Аліна Яковініч
    • Колір: Blue

Телефон зламався. Як можна з вами зв'язатися?

Переваги:
    Тепер вже не має
    Недоліки:
    Пропрацював 3 місяці
  • Богдан Присяжнюк

Класний

• Светлана Дикая
    • Колір: Purple

Телефон оплатила але не отримала.Кілька днів був статус комплектується, а потім , товар повернувся.Звернулась в службу підтримки,дали два номера ттн,але жоден номер не є існуючим.Отже, телефон не відправляли навіть.Вже другий день від співробітників Розетки немає ніякої інформації про моє замовлення.

Недоліки:
    Не отримала замовлення
  • Юлія
  • Евгений Гроо
    • Колір: Purple

Класный телефон , купил маме она довольна .

Переваги:
    Батарея
    Недоліки:
    Мало оперативки
  • Виталий Галат

Не было бонусного пакета Vodafon за 1.20 Стыдно должно быть

• Представник бренду Nokia

Доброго дня, Віталію! Дякуємо вам за відгук. Ми повідомимо представників Rozetka про цей випадок та повернемося до вас із зворотнім зв'язком.

• Юлия Заиченко
    • Колір: Purple

гарний телефон за нормальну ціну!

Переваги:
    камера,дизайн
    Недоліки:
    немає
  • Василь Таборовець

Хороший дешевий телефон

• Андрей Смирнов

Нет! Нокия 3.4 в аналогичном прайсе имеет лучше процессор, там есть NFC, имеет более современный дизайн и соответственно у неё лучше в разы камера благодаря джикам!

• Василь Таборовець

Андрей Смирнов, все правильно, але Nokia 3.4 на даний момент немає в наявності :(

• Колір: Blue

Телефон придбала сину другокласнику у серпні 2021 року. Спочатку була приємно вражена: телефон на вигляд та на дотик достойний, камера класна, батарею тримав пару днів, але... 18 грудня 2021 року телефон почав дуже повільно працювати і зависати, хотіла перезавантажити і все, на цьому його робота закінчилась!!! З моменту придбання не пройшло навіть 4 місяці!!! 25.12.2021 віддала в пункт видачі Розетка, де прозоро натякнули, що вина наша, що скоріше всього, скачала дитина щось з вірусами. У нас був батьківський контроль і всі дії відбувались після мого підтверження. Загальне враження від даного телефону жахливе! Чим закінчиться історія гарантійного сервісного обслуговування напишу пізніше.

Переваги:
    Камера, батарея
    Недоліки:
    Якість телефону, а точніше її відсутність
    • Представник бренду Nokia

Доброго дня, Альоно! Дякуємо вам за зворотній зв'язок. Нам дуже прикро, що ви стикнулися з таким випадком. Ми хотіли б наголисити, що єдиний офіційний сервісний центр для смартфонів Nokia — компанія КРОК. Контактні дані центру вказані на вашому гарантайному талоні.

• Альона

Дякую, я в курсі. Я здала в пункт видачі Розетка, а потім його звідти відправили у вказаний вами сервісний центр.

• Представник бренду Nokia

Альоно, доброго дня. Зрозуміло! і будемо дуже вдячні за ваш відгук стосовно сервісного обслуговування.

• Колір: Blue

Телефон придбала сину другокласнику у серпні 2021 року. Спочатку була приємно вражена: телефон на вигляд та на дотик достойний, камера класна, батарею тримав пару днів, але... 18 грудня 2021 року телефон почав дуже повільно працювати і зависати, хотіла перезавантажити і все, на цьому його робота закінчилась!!! З моменту придбання не пройшло навіть 4 місяці!!! 25.12.2021 віддала в пункт видачі Розетка, де прозоро натякнули, що вина наша та скоріше за все, скачала дитина щось з вірусами. У нас був встановлений батьківський контроль і син сам, без нашого погодження нічого завантажити не міг. Загальні враження від товару жахливі! Чим закінчиться історія з гарантійним сервісним обслуговуванням даного телефону напишу пізніше.

Переваги:
    Зовнішній вигляд, непогана камера та батарея.
    Недоліки:
    Телефон не якісний. Не пропрацював навіть 4 місяці!
  • Микитюк Виталий
    • Колір: Blue

Очень хороший бюджетный телефон.Покупался племяннику в подарок.Первое впечатление положительное,а там время покажет.Рекомендую к покупке данный телефон,как очень простой и удобный в использовании и в тоже время очень стильный.

Переваги:
    качество и внешний вид
  • олена
    • Колір: Purple

На свои деньги отличный телефон!

Переваги:
    Долго держит заряд, большой экран
    Недоліки:
    Не обнаружила
  • Аліна Кореновська
    • Колір: Purple

Гарний телефон. Працює добре.
    Заряд тримає день. (Весь день увімкнена роздача Wifi. + Соц.мережі.
    Цілком задоволена.

Переваги:
    Гарний колір)
    Недоліки:
    Не виявила. Відсутня оплатa pаy pass, але це зазначено в характеристиках.
  • Олексій Рогальський
    • Колір: Blue

За три місяці користування був неприємний момент, напевно під час оновлювання системи безпеки винник збій не запускався андроїд мені довелося скинути настройки до заводських і от через півтора місяця телефон сам по собі перезавантажується але завантаження не проходить заставки андроїда, в мене просто немає слів.

Переваги:
    батарея, екран
    Недоліки:
    несправність операційної системі
    • Альона

Доброго дня! У сина сьогодні сталась така ж ситуація. Світься андроїд і все, більше нічого не відбувається. Що ви робили і як вирішили проблему? Дякую.

• Сергей Полунец
    • Колір: Purple

Телефон очень понравился, не глючит все работает стабильно,батарею держит отлично то что мне и нужно было.
    Все супер

Переваги:
    Батарея,сканер с боку
    Недоліки:
    Не замечено
  • Дар'я Бурік
    • Колір: Blue

Купила племінниці, яка перейшла на повністю дистанційне навчання. Додатково до планшету, який у неї основний, але періодично зависає. Тут екран великий, все добре видно, батарея велика, навіть коли забуває зарядити, то все ок. В телефоні все безпечно, бо Гугл гарантує перевірку і є сканер пальця. А ще включили батьківський контроль - для школи шо треба

Переваги:
    Великий екран, тримає заряд довго навіть з іграми, колір прикольний
  • Мисс Анне
    • Колір: Blue

Брала телефон на подарок ребёнку - остались довольны на 1000%!
    Экран большой и при этом удобно держать в руке, камера вообще супер. Снимать - одно удовольствие)) ну цена радует (что очень немаловажно!)

• Ольга Збожная
    • Колір: Blue

Nokia G10 - ідеальний смартфон для роботи, на дві сім-карти і потужним акумулятором.
    Приємно здивували режими камери Макро, Портрет і Ніч, фотографії виходять не гірше ніж з професійних фотоапаратів.
    Корпус на міцність вже перевірили) - після падіння жодної деформації ні на корпусі, ні на екрані немає.
    Після декількох тижнів користування Nokia G10, який, до речі має операційну систему Android 11, я впевнена, що він мені буде служити роками.

• олег

Ну , по поводу фото очень сомнительно, видел фото с разных телефонов, даже по 30 000 грн. ЕРУНДА.

• Анна Бронька
    • Колір: Blue

Купила телефон на День рождения сыну - просто идеальный смартфон! Мне было важно, что б быстро работал, большой экран для игор и видео и хорошая камера (любит фотографировать и снимать видео).
    Всё супер и цена тоже

• Алексей
    • Колір: Blue

Нормальный телефон, работает так же как другие в своем ценовом классе. Экран сильно теряет яркость если смотреть под углом.

• Алексей Герасименко
    • Колір: Purple

Точто надо на все случаи жизни!!!!!!!

Переваги:
    во всём.
  • Олег Войтенко
    • Колір: Blue

Если заряд аккумулятора держит сутки? Это брак ???Заявленнно что до трёх дней...

Переваги:
    Надежда была на батарею!
    Недоліки:
    Как будто попал в прошлое на три года назад.
  • Елена Владимировна
    • Колір: Purple

Телефон нормальный, только с браком(пятно на дисплее)
    Защитного стекла нет как пишут в отзывах.
    Наклеена плёнка.
    В подарок идёт стартовый пакет.
    Мне бы лучше защитное стекло или чехол)
    Так шустрый, иногда чуток подвиснет, не критично.

Переваги:
    Красивый дизайн, цвет. Неплохие камеры. Удобное меню.
    Недоліки:
    Брак дисплея. Пишут что на экране защитное стекло, на самом деле плёнка не лучшего качества. Иногда подвисает.
  • Елена Владимировна
    • Колір: Purple

Забрали последний в таком цвете и всё бы хорошо, если бы не один нюанс.
    Фото прилагаю.
    Есть пятно на самом экране, которое меняет интенсивность.
    Брак экрана.
    Мешает при просмотре видео да и просто когда гуляешь по телефону, прям глазу рябит.
    Не проверяют ребята при отправке товар НЕ ПРОВЕРЯЮТ.
    Очень неприятно.
    Надеюсь кто-то с нами свяжется для решения вопроса.

Переваги:
    Телефон хороший
    Недоліки:
    Брак экрана. Не смотрят что высылают покупателю.
    • Антон

посилання
      посилання
      в сервіс або по гарантії в розетку звертайтесь.
      От люди пишуть - "не перевіряють" - будуть перевіряти і будуть писать - мені прийшов б/в товар...

• Евгений Харламов

Ну так а зачем Вы забирали с браком? Или почему не вернули, а ждете что с Вами свяжутся? Цирк)

• Татьяна
    • Колір: Purple

Да уж, Nokia уже не та... Система Android постоянно виснет, одновременно звонить по мессенджеру и серфить в интернете - не тянет, тормозит. Кроме того, громкость звонка и уведомлений регулируются одной кнопкой. Т.е. делаешь тише звук смсок - перестаешь слышать когда тебе звонят. Камера тоже подтормаживает. Она классная, но...
    Ностальгия за Nokia не удалась...

Переваги:
    Цена, неплохая камера
    Недоліки:
    Перечислены выше.
    • Сергій Антонюк

Я с вами полностью согласен nokia уже не та. Им удавалось только выпускать кнопочные телефоны это было огонь

• Влад Калюх

А що ви хотіли від телефону за 3к???
      Це просто чудовий робочий телефон з 2-ма сімка і крутою автономністю.

• Taras Burlaku

Надо было брать с 4 гб памяти хотя бы. Не просто так он дешёвый.

• Алёна Чичило
    • Колір: Purple

Купили для бабушки, телефоном очень довольна, большой экран, понятен в использовании, долго держит заряд.

Переваги:
    Большой экран, понятен в использовании, долго держит заряд
  • Дзюбан Даниил
    • Колір: Blue

Телефон чудовий за свої гроші

Переваги:
    Дешевий, великий екран
    Недоліки:
    Не виявили
  • Вика1983
    • Колір: Purple

Искали телефон ребёнку к школе, первокласснице. В первую очередь чтобы был прочным, но с большим экраном. Обязательно нам нужна была функция родительского контроля и безопасности данных, так вот этим всем качествам NokiaG10 соответствует, безопасность данных достигнута как отпечатком, так и сканированием лица. Операционная система отлично подошла даже дошкольнице, очень удобная и нативно осваивается быстро. Отдельно остановлюсь на фото, так как три камеры 13 Мгп позволили и мне делать снимки в ночном режиме, а ребёнок делает многочисленные макро съёмки цветов и насекомых, а так же модные в их возрасте форматы видео фронтальной камерой! Бывает не можем вспомнить, где подзарядка, так как по три дня телефон не нуждается в подзарядке. И дизайн - стильный, красивого фиолетового цвета, любимого ребёнком.

Переваги:
    Очень рекомендую, соотношение цены (чуть более 3 тыс. грн.) и качества просто фантастическое!
  • Микола Єршов

Ребенок доволен :)

Переваги:
    Ёмкость аккумулятора
  • Карина Ладыненко
    • Колір: Blue

Замовили телефон для тата в подарунок, особливого чогось не чекали потрібен був гаджет який підходить для використання в мережі інтернет та для зв'язку, але цей телефон із цими задачами не справляється. Мені не сподобалась якість відображення картинки, точніше перегляд відео, фото з якимсь зеленим відтінком і нечітким зображенням взагалі. Не знаю це якась несправність чи так і повинно бути та я хочу повернути і обміняти його на іншу модель.

Переваги:
    Гарний з виду
    Недоліки:
    Дисплей
  • Евгений Покутний
    • Колір: Blue

Понравился дизайн плюс не плохие материалы. Быстродействие на твердую 4. Мало встроенной памяти, но флешка решит вопрос, ведь есть возможность память объединить ее с памятью телефона

Переваги:
    цена
    Недоліки:
    Не обнаружил
  • Андрій Андрійович
    • Колір: Blue

В мене такий вже рік, а в дружини півроку. Всім задоволені.

Переваги:
    На свої гроші Супер.
    Недоліки:
    Не виявив.
  • Синицын Василий
    • Колір: Blue

Хотите почувствовать себя неполноценным? Хотите стать неврастеником? Покупайте это и уже через месяц у Вас появится лёгкий тремор и начнет подергиватся глаз... Вывод: дешёвая Нокиа это хлам. Никак они свои позиции не возвращают, после таких моделей хочется забыть эту марку навсегда! Ещё раз не покупайте - это барахло. Максимум пенсионеру который не заходит в инет.

Переваги:
    Недоліки:
    этот телефон уже сам по себе недостаток.
  • Олексій Затійчук
    • Колір: Blue

Не зміг забрати оплачене замовлення в пункті видачі на проспекті Відрадний 6/1.
    Паспорт при собі мав.
    Некомпетентність працівників пункту видачі вражає.

• Колір: Blue

За свои деньги телефон понравился. Брал как второй рабочий.
    Из фич - очень долгая батарейка, прям вспоминаются старые нокии. Телефон сам по себе шустрый, сканер на кнопке питания удобный и срабатывает быстро и корректно. Камера, как для своей цены - нормальная, но не любит яркий солнечный свет.
    Думаю, вполне достойная альтернатива китайцам

Переваги:
    Очень емкая батарея, быстрый, неплохая камера
    Недоліки:
    Защитная плёнка с завода быстро царапается
  • Сидорук Ірина
    • Колір: Blue

Замовила мамі телефон NOKIA Q10і дуже задоволена, адже дуже класно тримає заряд батареї, а ще великий екран і потрійна камера 13 МП. Дуже зручно, що є 2 сім-карти, а ше міцний корпус. Для мами пасує цей лаконічний дизайн і красивий лавандовий колір, навіяний Скандинавською природою.

Мама задоволена подарунком, а я щаслива, що ми порадували іменинницю.

Переваги:
    Чудовий заряд батареї