Відгуки покупців про Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей Ентеральне харчування Nutricia Nutridrink Skin Repair Strawberry flavour 4 шт х 200 мл (8716900583209)

28 відгуків Код:  291258843
  • Надежда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сламала лодыжку и чтобы бытрее востановиться покупаю этот нутридринк.

Недоліки:
    Раньше он назывался кубитан, из-за этого не могла его долго найти.
  • Жованік Вера
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купую для чоловіка після операції по рекомендації хірурга. Все ок.

Переваги:
    Доставили за 1 день на пункт видачі
    Недоліки:
    Можна пити тільки добу, після відкриття. Якщо не випив, приходиться викидати
  • Віталій Туфат
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовляю для брата після інсульта. Це дуже хороша альтернатива, коли важко їсти. Я сам пробував і воно ще й смачне.

Переваги:
    підходить після інсульта
    Недоліки:
    дорогувато
  • Гануся
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Це моє спасіння коли загострюється екзема.

Переваги:
    Про цей продукт знаю давно
    Недоліки:
    Змінили пакування і я довго не могла зрозуміти, чи це те, що я купувала раніше.
  • Віктор Ж
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купляю мамі одразу по декілька штук, зараз діє акція і ціна приємна!

Переваги:
    купив по акції
    Недоліки:
    швидко споживає
  • Nata

Все подобається, смак, консистенція. Респект

Переваги:
    Смачно
  • Харишин Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Корисний і смачний продукт. Допомагає батькові для реабілітації, є компонент для загоєння ран.

• Вика Переверза
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пила після кесаревого за порадою акушера, нагадує йогурт

• Василь Линюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Назначив гастроентеролог після виразки шлунка. Головне результат, надіюсь допоможе.

• Ксюша Шепетець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купувала, щоб швидше зажили пролежні. Після 14 днів дійсно є результат.

Переваги:
    Швидка доставка, наявність товару
  • Тетяна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купувала для харчування людини дуже похилого віку. З проблемами ковтання.
    Вже цілий місяць споживає це і інші види ентерального харчування.
    Все ковтаєтьс легко. Вся гама цих прлдуктів - повноцінне харчування.

Переваги:
    Повноцінне харчування в критичній ситуації
    Недоліки:
    немає
  • Тимур Эмануиль
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Багато білка та калорій, вживаю вже пару місяців і мені дуже подобається на смак та по ціні вартує адекватних коштів

Переваги:
    живить рани
  • Артур
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Очень доволен применением энтерального питания Nutricia Cubitan Strawberry. Он не только удовлетворяет мои пищевые потребности, но и приносит мне удовольствие от его вкуса

• Валерий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Упаковано в зручні 200-мілілітрові порції. Як раз на один прийом їжі.

Переваги:
    приятная консистенция
  • Вікторія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Допоміг компенсувати недостатнє надходження білка та калорій і заживити ерозії

Переваги:
    много белка и калорий
  • Владка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Після інсульту мама була лежача пів року. Спробували майже все, а результат не радував. Знайомі порекомендували почати пити це і використовувати звичайну присипку. Результат чудовий, а головне він дуже полегшує і без того не легкий догляд.

• Эдуард Алексеев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Синдром недостаточности питания появился из-за заболевания поджелудочной железы. Это питание помогает получать все нужные вещества. Мне хватает 2-3 на день, чтобы чувствовать себя лучше. Спросите у врача может и вам подойдет и поможет

• Хальзев Валерий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мне все нравится-качество,доставка.Очень удобно.

Переваги:
    Очень удобно-заказал и получил.
    Недоліки:
    Не замечено.
  • Лера Лукошко
    Продавець: Rozetka

Мой врач посоветовал этот продукт для лучшего рано заживления. Ожоги очень долго не могут зажить. После 1 недели уже видела улучшения, сейчас вторая неделя и я довольна результатом. Не зря попробовала.

• Коваленко Єва
    Продавець: Rozetka

Допомагає швидше загоювати рани. Нове пакування в них якесь, важко запам'ятати. Продукт хороший.

• Евгения
    Продавець: Rozetka

Хирург посоветовал пить после операции 2-3 недели, чтобы не было осложнений. Пока все хорошо, мне нравится

Переваги:
    заживляет раны
  • Семен
    Продавець: Rozetka

Это энтеральное питание с вкусом клубники, которое я полюбил с первого глотка.

помогла при стоматите

Переваги:
    заживляет раны
    Продавець: Rozetka

в начале войны с ребенком выехал в Австрию. На нервной почве началась экзема на руках. Там врач посоветовал пить Кубитан, помогло. Сейчас вот опять экзема и снова покупаю. Работает

• Маргарита
    Продавець: Rozetka

Знакома с этим продуктом давно. Когда бабушка с ковидом лежала в больницей, ей давали его пить там. Она была на кислороде и не могла нормально есть. А сейчас покупала себе, когда собирался на операцию. Хирург посоветовал пить после операции сначала вместо еды первые дни, а потом дополнительно, чтобы быстрее восстановиться и швы чтобы быстрее заживали. Там так на упаковке и написано - для пациентов с трудно заживаемыми ранами.

• Владимир Богданов
    Продавець: Rozetka

Купую для тещі після терапії, реально подобається та мені не накладно!

• Галина Дудина
    Продавець: Rozetka

Полуниця, це мій найулюленіший, хоч я це купую для бабусі але всеодно пробувала. Ій лікар рекомнедував при язві споживати саме його, я купила одразу всі смаки, але зараз в більшості купую саме цей.

• Галина Дудина
    Продавець: Rozetka

мама не ходит уже 4 года. мучались с пролежнями присыпками и мазями. Только сейчас узнали, что это можна поддерживать питанием. хорошее дополнение, улучшения заметны. но нужно делать в комплексе со всеми стандартными процедурами.