Кабельний наконечник з ізоляцією. Особливості: Високоякісний матеріал: електричний роз'єм виготовлений з високоякісної лудженої латунної вставки та ізоляційного матеріалу з ПВХ, який має хорошу електропровідність, теплопровідність, довговічність та корозійну стійкість, а також може зберігати хороші характеристики у строгих умовах.
Практичний дизайн: роз'єми електричних проводів легко затискаються і кабелі не вислизають із цих роз'ємів. Забезпечує міцне з'єднання двох дротів без паяння. Забезпечує більш високий струм та менше падіння напруги для швидкого ремонту електроустаткування.
Легко зберігати: всі ізольовані роз'єми електричних кабелів упаковані в пластикову скриньку для зберігання, що спрощує зберігання, транспортування та використання. Для швидкого ремонту електроустаткування, полегшення ідентифікації чи різних цілей доступні різні клеми.
Широке застосування: ідеально підходить для заводів, автомобілів, вантажівок, мотоциклів, аерокосмічної промисловості, гаражів, майстерень, комерційних та домашніх проєктів, таких як домашній кінотеатр, стереопроводка, проєкти домашньої електропроводки й т.д. Поверхнева обробка з використанням процесу електролітичного лудіння гарантує максимальне з'єднання олова наконечника з поверхнею, забезпечує низький контактний опір та високу корозійну стійкість.
Характеристики:
- Матеріал: мідь луджена, ПВХ;
- Колір: червоний, синій, жовтий;
- Кількість: 180 штук.
До комплекту входять:
- Червоні роз'єми: Для кабелів завтовшки: AWG 22-16 (0.5-1.5 мм²), максимальна сила струму – 10 А – 60 шт;
- Сині роз'єми: Для кабелів завтовшки: AWG 16-14 (1.5-2.5 мм²), максимальна сила струму – 15 А – 60 шт;
- Жовті роз'єми: Для кабелів завтовшки: AWG 12-10 (4-6 мм²), максимальна сила струму – 24 А – 60 шт;
- Інструменти для затискання: BM536, BM1661, BM534, BM5341, EGART60, EGART53.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!