- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Так спочатку рідке, але не саме рідке, яке я зустрічав і застаріле, а потім густе, якби щось схоже на крем, і нейтральне. Питання у тому, як його вимішати.
- Переваги:
- Нібито миє. Як такої алергії не помітив.
- Недоліки:
- Спочатку рідке і трохи є якійсь ... запах, застояне, потім нейтральне. Якесь дивне.
- Юрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
також алергія між пальців, як в попередньому коментарі, не міг зрозуміти чому. а ще з часом почало неприємно пахнути з каністри під час наливання. мило неоднорідної консистенсії, наливати не зручно.
- Недоліки:
- алергія, з часом почало смердіти, не однорідної консистенсії
- Наталія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
І в доповнення... Після цього горе мила алергія на руках, не користувалась ним 4 дні, присохло, залишила, щоб подивитись чи на нього реакція, от сьогодні знову помила (фото додаю). Не купуйте це жахливе мило, не робіть виручку цьому виробнику!!!!
- Переваги:
- Не має
- Недоліки:
- Алергія
- Наталія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Це найжахливіше мило, яке коли небудь купувала, консистенція спочатку тягуча, випадає кусками, день побуде у тарі, і рідке, як вода, ним митися не можливо, воно бризкає із дозатора, це страхіття якесь, викинуті кошти на вітер, в Україні буде колись контроль якості? Що в складі тієї консистенції, не відомо... Але мило однозначно в смітник, замовила інше, дякую недобросовісному виробнику, і Розетці, яка продає всякий непотріб...
- Недоліки:
- Не зрозуміло, з чого воно зроблено
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Подобається запах, руки не сушить. Але якась дивна консистенція, коли наливаєш кудись випадає, якби купками.
- Сергій Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мило дуже рідке, на мило- крем не схоже, консистенція не така як у мила Frosch
- Переваги:
- Бруд змиває
- Недоліки:
- Дуже рідке
- Олександр М***
Так спочатку рідке і застаріле, а потім густе і нейтральне. Питання у тому, як його вимішати.
- Ткачук К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мило має дивну структуру та запах. Воно ніби желейне. Запах став досить різкий, ніби з ацетоном
- ЛіліяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Звичайне мило, з нейтральним ароматом. Консистенція нормальна, не рідка але і не дуже густа. Використовуємо як мило для рук і гель для душу. Не сушить, не алергенне.
- Переваги:
- Ціна по акції та об'єм
