Відгуки покупців про Сухий корм для дорослих стерилізованих кішок Optimeal Sterilised з індичкою і вівсом 4 кг (4820083905629)

• Аліна Гончарук
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Я вирішила після першої покупки відразу не писати відгук, а зачекати поки мій котусь оцінить=) Тепер після чергової покупки можу сказати, що корм дійсно хороший, підійшов. Бо раніше з іншими кормами у нас були проблеми на алергію. Тому можу радити цей корм.

Переваги:
    Корм сподобався котусю))
  • Анна Васильєва
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Супер, їсть із задоволенням. І налагодилось травлення (що видно по матеріалу спорожнення).

Переваги:
    Вимока якість.
  • Аліна Майна
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Наша кішка їсть тільки оптіміл для стерилізованих вже років зо два. Останні рази 3-4 по декілька упаковок брала саме тут (навіть ця об’ява, бо стоїть в «бажаннях», щоб не загубити). До чого це я - все було круто. Але, в цей раз корм ну дуууже смердить, прям несносно насипати. Дуже не приємний запах, якого раніше не було. Одразу думка про строк придатності, але перевірила - все ок.
    І найнеприємніше: десь після півтора тижня поїдання цього корму у кішки з’явився цистит і сольовий осад в сечовому міхурі. Чого раніше не було і цей корм для стерилізованих завжди їла. А він то повинен забезпечувати здоров'я сечовивідних шляхів, в тому числі.
    Корочше, щось в цей раз пішло не так

Переваги:
    Ціна-якість, хороші тубуси
    Недоліки:
    Ця партія якась невдала
  • Владимир Березной

Якісний товар, зручна доставка

• Михайло Іл'юхін

Нормасик-телесик.
    Кішщі норм.

• Дмитро Попов
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Кот ест. Вопросов нет. До этого ел оптимил для котят,тоже без вопросов.

• Марина
    • Вага упаковки: 650 г

Начиталась хороших відгуків, а дарма. Кішка за весь день не доторкнулась до миски, схоже краще залишиться голодною, ніж їстиме цей корм. Гроші на вітер. Повернулися на роял.

• Екатерина Козачок
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Швидко доставили. Гарна якість корму. Але мої котомонстри не їдять. Віддали сусідам і їх кіт їсть з задоволенням.

• Наталія Шпиг
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Забрала сьогодні і зразу на пробу котейкам,бо начиталась тут,що смердить і старий,в мене все добрекотики з'їли до останньої крихти.Строк придатності до 2024року,тому замовила ще 3набори.

Переваги:
    Смачний
  • Людмила Дербун

Котику очень вкусно

Переваги:
    Котику очень вкусно
  • Ирина Сорочан
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Второй раз порвана упаковка корма. Один раз случайность. Второй раз- что это такое?? Корм выветривается

Переваги:
    Корм хороший
    Недоліки:
    Постоянно порванные упаковки , корм выветривается
  • Фокина Наталия

Кіт не скаржиться!

Переваги:
    Оперативна доставка.
  • Олена Музальова
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Купили по акції "650 650" запах жахливий, якийсь пересмажений. Раніше купували не по акції, такого не було. Розчарована, думаю про зміну корму

• Татьяна Шевчук

Кішка їсть із задоволенням

Переваги:
    Гарна якість.
    Недоліки:
    немає
  • Людмила Панасюк
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Любимий корм киці) довго чекала поки з’явиться акційний)

Переваги:
    Кицюнька його любить, якість, ціна
    Недоліки:
    Іноді немає в наявності
  • Роман Луцинский
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Шотландец отказывается его есть, даже если смешивая с другим кормом, которого он ел прекрасно. Кстати изготовлен тоже в этом году (11.05.22) как и у Натальи. Щось напевне намішали не хороше.

Переваги:
    объём, упаковка
    Недоліки:
    у кота лучше спросите, он просто его не есть
  • Наталья Федосенко
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Дуже давно вже купую цей корм на розетці і нарікань ніколи не було. Але останній куплений - це просто жах, від нього тхне фекаліями і зіпсованої олією, яка років з десять десь простояла, кішка відмовляється його їсти, чому я особисто не здивована. Хоча термін виготовлення 20.05.22

Недоліки:
    Дуже неприємний запах, виглядає як зіпсований. Кішка відмовляється його їсти
  • Даша

Любимый корм наших котов

• Даша Бурун
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Корм меленький, кот ест его отлично. Запах достаточно приятный по сравнению с другими кормами. Нос мокрый, глаза блестят, значит кот доволен) Цена по акции супер 178 грн/ кг. Спасибо Розетке за быструю доставку

• Анита Солнечная
    • Вага упаковки: 4 кг

Нашей кошечке корм нравится. В описании я так понимаю 30 грамм на порцию, а не в день.

Переваги:
    Цена=качеству
    Недоліки:
    Пока не нашлись
    • Євгенія

На упаковке суточная норма для котика определенного веса. У меня 4,5 кг котик кушает около 50 грамм в день

• Ирина

Рекомендуем

Переваги:
    Супер корм. Но заметили, что котики привязались к нему и не хотят никакой другой.
    Недоліки:
    не нашли
  • Євгенія
    • Вага упаковки: 4 кг

Заказчик доволен, хотя по ней и не скажешь. Пока его не ела, но, надеюсь, зайдёт нормально.

Переваги:
    Опти Мил с детства ест, проблем никаких не было никогда. В мае нам 2 годика
    • Євгенія

Кушает хорошо. Корм отличный

• Сергій ЛВ

Ок

• Владислав Макодзеба
    • Вага упаковки: 4 кг

Перейшли на цей корм із "Проплану", поки що все влаштовує,котик їсть із задоволенням,дякую розетці за бистру і якісну доставку

Переваги:
    Зручна упаковка,об'єм, якість
    Недоліки:
    Не знайшли
  • Наталія Демченко
    • Вага упаковки: 650 г

Упаковка - кайф, очень красива) но кот не повелся и не ест.

• Олександр Ямковий
    • Вага упаковки: 1.3 кг

очень удобная коробка храним в ней развесной опримил телятина. покупаем в магазине в нашем доме

Переваги:
    кошка съела две упаковки с удовольствием брали по акции поэтому цена не кусалась
    Недоліки:
    после двух упаковок предпочитает телятину
  • Господинов Александр
    • Вага упаковки: 650 г

Кошка категорически отказалась есть данный корм, при том, что хоть и кормим другим элитным сухим кормом, в еде достаточно не привередлива и ест многое, так как взяли ее с улицы!

Переваги:
    Недоліки:
    Что-то явно не то с качеством.
    • Евгения Шерехова

У нас кот не ест Royal Canin, так что теперь сказать что он не качественный?

• Світлана Дудник
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Маю дуже чутливого до неякісного корму кота. Цей -їсть з задоволенням. Гарна ціна. Коробка для корму мені виявилася незручною. Зберігала в пластиклвому контейнері.

Переваги:
    Якісний, за прийнятну ціну
  • Наталия Шпарута

кошка в восторге !

• Оксана
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Временно перешли на этот корм после стерилизации. Кошке он будто нравится больше, чем Brit Care. Возможно это потому, что он мягче. Состав мне не очень нравится не расписано сколько чего в % и не указано из каких частей взяты мясные продукты. На вкус почему-то немного солёный. Из лотка, как это было с предыдущим кормом, перестало сильно вонять. Понравилась упаковка. Очень удобно что сделали ручку. Картонная "банка" плотно закрывается.

Переваги:
    Умеренно твёрдый, не воняет из лотка, упаковка, цена
    Недоліки:
    Много зерновых в составе, не указано качество и количество ингредиентов в %
    • Кривец Марина

Вы его пробовали судя по всему)))

• Людмила Панасюк
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Хороший корм, кошечке очень нравится) она у нас стерилизованная, после того как начали им кормить, перестала сильно поправляться) так что очень довольны) и цена очень радует))

Переваги:
    Кошке нравится Перестала сильно поправляться
    Недоліки:
    Пока не нашли
  • Ірина
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Хто для вас найбільший авторитет в сфері ветеринарії? Для мене - власниці притулків для котів. Вони дійсно люблять і, я би навіть сказала, помішані на котах. Так ось Оптиміл є їхнім загальним фаворитом. Кажуть, що це реально супер преміум, який можна купити по ціні 13-14 грн дякуючи тому, що виробництво в Україні, і навіть власники виставочних котів годують їх цим кормом.

Переваги:
    Супер преміум, ціна, якість
    • Оксана

Не вводите людей в заблуждение. По составу данный корм НЕ премиум класса.

• Виктория Середюк

Мне тоже ветеринары рекомендуют этот корм, как очень хороший по составу

• Роксана Охрименко
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Спасибо Розетке за корм! Уплетает котик с удовольствием, перешли больше года назад на этот корм, жалоб нет.

Переваги:
    Цена 650 650, кот доволен - это главное
    Недоліки:
    Не обнаружены
  • Антон Стрельцов
    • Вага упаковки: 10 кг

Котам нравится .

Переваги:
    Мешком дешевле
    Недоліки:
    Цена завышена
  • Юлія Навроцька
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Прийшла коробка в якій один корм був в коробці а інший в пакеті...ну хотілось дві коробки бо так зручніше .

Переваги:
    Котик їсть з задоволенням.
    Недоліки:
    Коробка тільки одна ,а мало бути дві.
  • Виктория Н.
    • Вага упаковки: 1.3 кг

Покупала по акции . Коты корм едят хорошо, носятся по квартире как стадо слонопотамов, аллергии на корм не было. Все хорошо.

Переваги:
    Качество и цена