Що таке промислові пилососи та їхні особливості

Багатьом людям, які виконують будівельні або ремонтні роботи, доводилося стикатися з проблемою прибирання наслідків процесу та браком необхідного обладнання для її усунення, яким і є промисловий пилосос універсальний. Цей агрегат потрібен, як професіоналам, так і просто робітникам на побутовому рівні, які вирішили вперше зробити ремонт. Сфери використання також коливаються від великих промислових до простих домашніх. Одна з його переваг — компактність форм. Більшість моделей певних серій мають підвищену потужність.

Основною метою приладу є видалення пилу, бруду та навіть токсичних відходів, у загальному, всього зайвого, що залишається після свердління, буріння та інших процесів ремонту й будівництва. По суті, таке придбання вважається універсальним, оскільки не має конкретного призначення або спрямованості, що знаменує його застосування для задоволення практично будь-яких потреб і цілей різних обсягів.

Всепоглинання робить цей прилад максимально актуальним і практичним. До основних матеріалів, які він вбирає, належать: пісок, щебінь, різного виду осколки, деревна тирса, гіпсовий і цементне сміття, абразивний пил, навіть вода та фарба в деяких випадках. Є режими для бетонного пилу в дорогих серіях. Ємністю для поміщення всмоктуваних речовин слугує спеціальний мішок, зроблений із міцних матеріалів, здатних витримувати навантаження в межах встановленої норми та трохи вище.

До додаткових функціональних особливостей належать режим очищення та фільтрації повітря. Ця функція позбавить простір від хімічних і токсичних викидів, давши користувачеві змогу навіть не помічати, недавно проведених операції. Якість такого обладнання може бути різною, найкраще варто звертати увагу на перевірених виробників, на кшталт Makita. Для всіх цілей підійде вихровий фільтр. Якщо ж потрібен варіант більш технологічний і потужний — рекомендується придбати циклонний. Він функціонує за принципом відцентрової сили, яка збиває залишки відходів у бак.

До основних пунктів якості заведено відносити розмір бака, він відповідає за кількість вміщуваного всередину сміття. Фахівці виділяють: місткі, середньої місткості й малі. За літражем вони діляться на баки від 20 до 50 літрів. Найбільші варіанти заведено вважати промисловими та використовувати на виробництві або для виконання виробничих і промислових завдань великих масштабів.

Різновиди товару

Класифікувати промислові пилососи можна за різними параметрами. Однак головним принципом їхнього розподілу є принцип прибирання. Вчені та фахівці виділяють такі основні типи пилососів:

  • Для вологого прибирання. Дорожчі апарати. Вирізняються вбудованим вакуумним мішком для збирання вологих відходів. Це допоможе розв’язати проблему з додатковим очищенням приміщення після роботи пилососа.
  • Для сухого прибирання. Цей принцип підтримують усі сучасні агрегати. У його основі всмоктування елементів без наявності вологи. Ці примірники мають високу потужність, однак не здатні впоратися з рідинами, на кшталт фарб або залишків хімічних розчинів. Бувають різновиди без мішка.

Як зробити вибір і не помилитися

Перед тим, як вибирати промислові пилососи, варто враховувати всі чинники, що впливають на його працездатність. Також потрібно визначитися з конкретною метою використання та місцем застосування. Якщо ж на момент вибору конкретної мети немає, то можна придбати універсальну модель, яка просто буде зручним помічником у будь-яких ситуаціях, де це буде необхідно.

Далі варто з'ясувати тип забруднення, з яким доведеться боротися. Якщо ж це рідке або сухе — знову ж підійде товар із наявністю універсального режиму. Наступним пунктом буде вибір агрегату за системою фільтрації. Потім, щодо вподобаного апарата, потрібно з'ясувати вартість і доступність запасних частин, витратних матеріалів. Не треба залишати без уваги такий незначний на вигляд елемент, як відгуки досвідчених споживачів. Вони можуть підказати основні нюанси конкретної моделі, що враховуються під час вибирання.

Показати ще 60 товарів