Що таке захисні плівки та стекла

Стандартні захисні плівки та скла — перше, що має собі придбати будь-який господар сучасного ґаджета. Вони забезпечують збереження екрана під час падінь або інших механічних пошкоджень.

Звичайно, основною функцією вважається захист дисплея. На сьогодні ритм життя сучасного громадянина настільки активний, що просто немає часу стежити за цілістю смартфонів. Це пристрій буде корисним навіть у разі падіння з неабиякої висоти або зіткнення з перешкодами, на кшталт, невеликих каменів.

Крім цього, продукт елементарно допоможе дотримуватися гігієни, зберігаючи поверхню від пилу та бруду. Це також досить важлива функція, завдяки якій смартфон буде повільніше зношуватися, а на дисплеї не з'являтимуться жирові сліди чи пилові опади.

Багато хто вважає, що їм не потрібно заклеювати свої ґаджети, адже акуратність — це їхній коник. Це досить помилкова думка. Наявність захисних плівок і стекол має бути на кожному девайсі, адже з плином часу дисплей має властивість втрачати яскравість і затирається, незалежно від догляду.

Також плівку потрібно періодично протирати та розгладжувати. Фахівці не радять відклеювати її без потреби. Особливо це стосується тих випадків, коли мобілка тріснула. У разі різкого руху можна зірвати скло, особливо це властиво для планшетів.

Різновиди

Насамперед варто розмежувати всі варіації за їхнім покриттям і основним призначенням. Виробники поділили всю лінійку продукції на кілька типів. Вони бувають такі:

  • Глянцеві. Найпопулярніша та найактуальніша модель із тих, які зараз представлені на ринку. Зумовлений такий високий попит тим, що вона практично непомітна та не завдає жодного дискомфорту власнику. Перевагою вважається низька вартість, що поєднується з надійністю. Під час користування тачскрином практично не відчувається. Навіть моделі дешевого сегмента чудово виконують основний функціонал, хоч і не призначені для великих навантажень і довгого терміну використання. Дорогі ж навпаки слугуватимуть упродовж 5 років, а то і довше.
  • Матові. Кожен власник мобільного хоч раз стикався з проблемою поганої видимості в яскравому сонячному світлі. З придбанням цього аксесуара незручності цього плану будуть вирішені раз і назавжди. Структура така, що плівка на смартфоні блокує ультрафіолетові випромінювання, не пропускаючи їх. Також приємним бонусом буде те, що сліди пальців не будуть залишатися на площині. На відміну від першого різновиду, де це добре помітно.
  • Протиударні. Це додаткова властивість, що є на телефонах певних моделей, однак не всіх. Для них і потрібні такі покришки. На відміну від усіх інших аналогічних підвидів, ці безпосередньо обладнані щільним матеріалом, що захищає від ударів. Вони витривалі та надійні. За умови правильного вибору виробника якість забезпечена.
  • Дзеркальні. Дуже добре підходить для представників прекрасної половини населення. Коли телефон не ввімкнений, і немає додаткової підсвітки — він перетворюється у дзеркало. Це досить зручно, адже надто економним не доведеться витрачатися на придбання двох предметів відразу. До мінусів можна віднести погіршення зображення і бляклість колірних гам.
  • Конфіденційні. Її також називають антишпигунською. Допоможе убезпечити наявні файли від допитливих осіб. Зовні нічим не відрізняється від глянцю.

Перед тим, як вибирати, потрібно дещо освоїти. За цим елементом треба доглядати. Насамперед необхідно правильно його встановити. Робити це в домашніх умовах не рекомендується, адже процес досить делікатний і містить у собі купу нюансів, впоратися з якими без втручання професіоналів проблематично. Один неправильний сантиметр відступу — і матеріал лежить нерівно. Переклеювати теж не треба, інакше з'явиться ризик зіпсувати продукт. Для проведення процедури є спеціальні сервісні центри, які спеціалізуються в цій галузі.

До незвичайних належать універсальні та декоровані. З технічного боку вони не такі функціональні, як інші, однак призначення своє виконують на сто відсотків. Також можна зазначити ще одну важливу типізацію, що ділить весь товарний ряд на дві головні модифікації, однаково популярні на сьогодні. Вони бувають такими:

Головна їхня відмінність полягає в щільності, надійності та функціональних призначеннях. Якщо ж перший тип створений здебільшого для того, щоб на екран не чинився негативний вплив, то другий покликаний робити користування зручнішим і приємнішим. Вже досить довго йдуть суперечки: що краще — захисні плівки чи стекла? Точної відповіді на це питання немає, адже кожен із різновидів використовується для задоволення різних цілей.

Показати ще